Дочь не знает какое направление выбрать.. менеджмент или маркетинг?

Что сейчас лучше на рынке труда "котируется" из этих двоих отраслей?
Зробіть вибір:
вже голосів: 42
Маркетинг
Менеджмент
Свой ответ в комментариях
Посмотреть ответы
Я вся ваша 15 апреля в 17:15
Нехай вступає де простіше, а потім піде на перехресну магістратуру по іншій спеціальності
4 1
Я_и_моя_собака 15 апреля в 17:16
Однофигственно
Платье Длинное бальное 15 апреля в 17:16
Менеджмент это ни о чем- менеджмент чего? Маркетинг более узкая направленность
И обе специальности такие....
Простоваля 15 апреля в 17:17
То питання кінця 90-початку 2000.
Зараз 300 років ті всі менеджери потрібні.
Амелі на мілені 15 апреля в 17:18
Почитайте программу по обеим специальностям и вы будете приятно удивлены
Куда поступать, зависит от *ВУЗа, *баллов зно (или как оно там сейчас называется), *бюджет/контракт, *к чему у ребенка больше лежит душа
ТочноБудет 15 апреля в 17:22
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Менеджмент это ни о чем- менеджмент чего? Маркетинг более узкая направленность
И обе специальности такие....
У меня была специальность на втором высшем ’Менеджмент организаций’,изучали и маркетинг, и бухгалтерию и т.д.Главное понимать для чего это образование, у нас многие просто хотели получить экон.образование, работали в банках,финансистами, других структурах, на предприятиях в экон.отделах, бухгалтерии и т.п.
Язикувата Хвеська 15 апреля в 17:22
Ответ дляПростоваля
То питання кінця 90-початку 2000.
Зараз 300 років ті всі менеджери потрібні.
) цікаво пишучи не про що, ким ви працюєте?
Звезда в шоке 15 апреля в 17:24
Менеджмент це вже друга освіта, для керівників. Вона базових і спеціалізованих знань не дає.
Мій не такий 15 апреля в 17:41
Ви ж вже питали
Ніколи не збрешу 15 апреля в 18:48
Обидві спеціальності мутні,ні про що. Йдіть на будь яку.
ПотеряласЯ Я... 15 апреля в 18:58
Нехай задасть собі питання: кім й де вона буде працювати?
Голос_Разума 15 апреля в 19:44
Ответ дляНіколи не збрешу
Обидві спеціальності мутні,ні про що. Йдіть на будь яку.
Чим це маркетинг мутний і «ні про що»?
В кожній великій компанії цілий департамент маркетингу, креативні агенції, маркетологи в компаніях поменьше) маркетинг всюди…
Цікава, креативна і високооплачувана професія👌🏻

Зрозуміло, що людина яка друкує визитівки для шефа в компанії «рога і копита», але називається там маркетологом - буде заробляти рівно ніфіга.

Але на класних спеціалістів зараз попит і завжди буде. І заробітки там не меньше ніж в хваленому ІТ))
МУСЯкомарова 15 апреля в 20:08
Ответ дляЗвезда в шоке
Менеджмент це вже друга освіта, для керівників. Вона базових і спеціалізованих знань не дає.
Вона і для керівників не дуже треба. Хороший керівник це адекватна людина яка розбирається в своїй сфері.
Міняйловна 15 апреля в 20:41
Все кто из знакомых учился по этим специальностям либо продавцами в итоге поустраивались в магазины или на рынок, либо пошли переучиваться.
2 1
Я-ваш шанс 15 апреля в 20:58
Автор, Ви вже це питали.
Донька хоч розуміє трохи про що це (ні про що) чи просто слова подобаються?
Якщо вона має на меті реально вчитись на перспективу - то фінанси та аудит, потім магістратура за типом MBA.
Альтернативно з легкого - на вчителя англійської в середній освіті або соціологія.
Ондатрова шуба 15 апреля в 21:23
Маркетинг.
Менеджер это не профессия,а фуфло)))