Баба на горошині• 15 апреля 2024
Платіж на карту ключ. Фіскалізується чи ні?
Скидали з карти приват на карту ключ монобанку. Я так розумію, такий платіж треба фіскалізувати?
Я не правильно роблю що даю карту ключ на оплату? Потрібно давати тільки IBAN?
Гарнюнька• 16 апреля 2024
При оплаті приват на карту ключ моно потрібна фіскалізація. При оплаті на айбан не важливо з якої карти - фіскалізація не потрібна. При оплаті з фіз карти приват на карту ключ не потрібно фіскалізувати. При оплаті з карти моно на карту ключ моно не потрібно фіскалізувати.