16 апреля в 09:26

Тема про хрещення. Відчуття, що нас там не чекають та роблять все навмисно.

Розмовляла з сином вчора ввечері. Запитала про хрестини. Що, де і як буде. Вони хочуть хрестити в іншому місті, не в Києві. А у місті-де проживають батьки невістки. Ну зрозуміло, що невістка не зможе нічого сама, всюди суне допомогу своєї матері. Але невістка сказала синові, що у її батьків немає місця, де нам переночувати, з таким натяком щоб ми відразу їхали потягом на Київ або залишалися десь у знайомих.
У мене там є родичі. (З якими я обговорювали колись невістку, що не вміє готувати і тд. Бо коли була сварка зі свахою, ця родичка за мене вступилася, і син мене цим дорікнув. Але щоб тільки не у них. При тому, що невісткині батьки переїхали в інший будинок і там будуть залишатися після хрестин син з невісткою. Не повірю, що там немає місця де залишитися і нам. І син з невісткою будуть їхати на два дня раніше своїм авто, бо їм потрібно підготуватися. Нас брати не хочуть з собою. Син кинув натяк, щоб ми самі їхали потягом або автобусом в день свята. Таке відчуття, шо вони хочуть щоб ми швидше звідти поїхали або взагалі не приїздили.
показать весь текст
55 17
Все питаю зарання 16 апреля в 09:39
Ответ дляparele
Итить)) Продолжение следует))
Автор, Вы такая незамутненная. Да, Вас не хотят видеть, а пригласили просто из вежливости. Самым правильным на Вашем месте выбором было бы остаться дома. Но Вы же все равно попретесь.
Здесь каждый день продолжение
Все питаю зарання 16 апреля в 09:41
Ответ дляБибер-анонимер
А де ум? Чому не похрестити в Києві, а волокти дитину в інше місто до якого від Києва, 200 км?
Вы написали, что в другой город нужно ехать поездом
Теперь пишете, что расстояние 200 км
Странно всё это 🤔
Все питаю зарання 16 апреля в 09:41
Ответ дляБибер-анонимер
Ні. Щоб я разом із дітьми їхала потягом.
Каким поездом ехать 200 км?
Какой город?
Залізна пані 16 апреля в 09:42
Ответ дляa.ostroverh
Я бы на месте невестка вот просто нахуй послала и все
И сразу никаких проблем в жизни!
Ни у неё, ни у сына!
Сменила бы номер и заблокировала все соц сети
Вона так і зробила. Заблокувала, протягом 5 місяців не спілкувалася. Вчора розблокувала автора, бо син її попросив. Бо авторка вирішила привітати невістку з днем народженням. І невістка прийняла її привітання. Ввічливо написала ’Дякую.’ І на тому все. Але автору знову все не так.
А шо сталося? 16 апреля в 09:42
Ответ дляБибер-анонимер
Ні. Щоб я разом із дітьми їхала потягом.
Тисячі людей їздять потягами і досі живі
Галя-краля 16 апреля в 09:42
Ответ дляМарс атакует
Как надоел уже этот троляка
Чего это? Пусть будет. Надо попросить админов единую тему сделать. И назвать ’Свекрухи тоже плачут’
5 1
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 09:44
Ответ дляВсе питаю зарання
Вы написали, что в другой город нужно ехать поездом
Теперь пишете, что расстояние 200 км
Странно всё это 🤔
Що дивного? Їхати потягом 2-3 години. Відстать 200 км від Києва.
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 09:44
Ответ дляВсе питаю зарання
Каким поездом ехать 200 км?
Какой город?
Бердичів.
Все питаю зарання 16 апреля в 09:44
Ответ дляБибер-анонимер
Що дивного? Їхати потягом 2-3 години. Відстать 200 км від Києва.
Так маршрутки же ходят
А поезд-это электричка?
Марс атакует 16 апреля в 09:45
Ответ дляГаля-краля
Чего это? Пусть будет. Надо попросить админов единую тему сделать. И назвать ’Свекрухи тоже плачут’
Последние темы уже вообще топорные. Вот не знает, чего бы выкинуть такого, чтоб комментариев побольше. А это уточнение, что она обсуждала невестку с родственниками? Не верю
parele 16 апреля в 09:46
Ответ дляa.ostroverh
Я бы на месте невестка вот просто нахуй послала и все
И сразу никаких проблем в жизни!
Ни у неё, ни у сына!
Сменила бы номер и заблокировала все соц сети
Вы умеете материться?)))
Все питаю зарання 16 апреля в 09:46
Ответ дляБибер-анонимер
Бердичів.
А Вы говорили, что если, вдруг, у Вашего сына не получится приехать, что они будут делать?
Или Вы настроены ехать?
Вбигудях 16 апреля в 09:46
А шо, еще не покрестили? Чего тянуть, давайте уже новых событийов... Пусть там невестка напьется на крестинах и ребеночка уронит, а Вы спасете, она Вам в колени кинется, прощения попросит. Песни, танцы, всеобщая любовь.
Ну думайте уже, что одно и тоже жевать по пятому разу.
parele 16 апреля в 09:46
Ответ дляБибер-анонимер
А де ум? Чому не похрестити в Києві, а волокти дитину в інше місто до якого від Києва, 200 км?
От Вас подальше)
Все питаю зарання 16 апреля в 09:47
Ответ дляМарс атакует
Последние темы уже вообще топорные. Вот не знает, чего бы выкинуть такого, чтоб комментариев побольше. А это уточнение, что она обсуждала невестку с родственниками? Не верю
Почему не верите?
Вы никогда никого не обсуждали?
А шо сталося? 16 апреля в 09:47
Ответ дляparele
Вы умеете материться?)))
З такою свекрухою ще не такому навчишся
Галя-краля 16 апреля в 09:47
Ответ дляБибер-анонимер
Бердичів.
А поезд тихо е, а поезд тихо е, а поезд тихо ехал на Бердичев))
БезВзяток 16 апреля в 09:50
де друга дужка?
Марс атакует 16 апреля в 09:51
Ответ дляВсе питаю зарання
Почему не верите?
Вы никогда никого не обсуждали?
Это специальное уточнение для комментов. Почитайте последние темы, у автора кризис идей
Аноним_1859 16 апреля в 09:51
Вам 45 лет, мужика нет , дети от всех разных , вы в себе для начала разберитесь , а вы лезете куда не просят
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 09:51
Ответ дляВсе питаю зарання
А Вы говорили, что если, вдруг, у Вашего сына не получится приехать, что они будут делать?
Или Вы настроены ехать?
Ну син повинен приїхати. Як це не вийде? Його ж запросили у хрещені. Він прийняв це запрошення.
Все питаю зарання 16 апреля в 09:52
Ответ дляМарс атакует
Это специальное уточнение для комментов. Почитайте последние темы, у автора кризис идей
Я все темы читала
Есть такие люди как Автор, к сожалению
Внук-ее больная тема
Все питаю зарання 16 апреля в 09:53
Ответ дляБибер-анонимер
Ну син повинен приїхати. Як це не вийде? Його ж запросили у хрещені. Він прийняв це запрошення.
Какой он подарок планирует дарить?
А шо сталося? 16 апреля в 09:53
Ответ дляБибер-анонимер
Ну син повинен приїхати. Як це не вийде? Його ж запросили у хрещені. Він прийняв це запрошення.
Син - так. А ви можете й не їхати, він дорогу сам знайде
Марс атакует 16 апреля в 09:54
Ответ дляВсе питаю зарання
Я все темы читала
Есть такие люди как Автор, к сожалению
Внук-ее больная тема
Ой, нет, есть, конечно, но они и сами понимают свое положение. А тут каждый раз удивление, как так, что меня не ждут...
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 09:55
Ответ дляВсе питаю зарання
Какой он подарок планирует дарить?
Гроші подарує.
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 09:55
Ответ дляМарс атакует
Ой, нет, есть, конечно, но они и сами понимают свое положение. А тут каждый раз удивление, как так, что меня не ждут...
Просто про всі ці конфлікти можна забути.
17 3
А шо сталося? 16 апреля в 09:56
Ответ дляparele
От Вас подальше)
Ми свого часу свекруху покликали тільки до дому святкувати вже після самих хрестин. А до того вона навіть не знала, що щось планується.
автор Бибер-анонимер 16 апреля в 09:56
Ответ дляА шо сталося?
Ми свого часу свекруху покликали тільки до дому святкувати вже після самих хрестин. А до того вона навіть не знала, що щось планується.
А чому так? Чому не розповіли?
Лунтик-паунтик 16 апреля в 09:59
Вже й весняне загострення мало б пройти і затемнення минули, а вас все не відпускає