Бибер-анонимер• 16 апреля 2024
Тема про хрещення. Відчуття, що нас там не чекають та роблять все навмисно.
Розмовляла з сином вчора ввечері. Запитала про хрестини. Що, де і як буде. Вони хочуть хрестити в іншому місті, не в Києві. А у місті-де проживають батьки невістки. Ну зрозуміло, що невістка не зможе нічого сама, всюди суне допомогу своєї матері. Але невістка сказала синові, що у її батьків немає місця, де нам переночувати, з таким натяком щоб ми відразу їхали потягом на Київ або залишалися десь у знайомих.
У мене там є родичі. (З якими я обговорювали колись невістку, що не вміє готувати і тд. Бо коли була сварка зі свахою, ця родичка за мене вступилася, і син мене цим дорікнув. Але щоб тільки не у них. При тому, що невісткині батьки переїхали в інший будинок і там будуть залишатися після хрестин син з невісткою. Не повірю, що там немає місця де залишитися і нам. І син з невісткою будуть їхати на два дня раніше своїм авто, бо їм потрібно підготуватися. Нас брати не хочуть з собою. Син кинув натяк, щоб ми самі їхали потягом або автобусом в день свята. Таке відчуття, шо вони хочуть щоб ми швидше звідти поїхали або взагалі не приїздили.
Люблю ВалЄру• 16 апреля 2024
Ответ дляДідова баба
Не забудьте про обряд экзорцизма для себя
Экзорцисты все сдохли ’от счастья’. Даже самые задрыпанные Тису переплыли, как услышали про автора.
А шо сталося?• 16 апреля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
А чому так? Чому не розповіли?
Тому що така ж, як ви.
Я і потім не збиралася звати, але вирішили все ж таки покликати
Безсовісна кума• 16 апреля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Ні. Щоб я разом із дітьми їхала потягом.
А ви хотіли ще троє дорослих в машину до сина, невістки та онука в люльці? Яка машина у сина?
Люблю ВалЄру• 16 апреля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Просто про всі ці конфлікти можна забути.
Нет, нельзя. Она знает себе цену в отличии от вас, мамо.
Пищалка• 16 апреля 2024
Давайте жалоби на теми цього автора подавати, вже не смішно, не цікаво.Да і просто хай автор зрозуміє,що її тут ніхто не пожаліє. Вона в домику своєму живе і тільки себе правою вважає(( Типова свекруня🤮
Федорино Горе• 16 апреля 2024
Не потрібно вам туди їхати, ви їх всіх дістали, і всю Совєтчіцю дістали... тупий троль-свекруха.
Все питаю зарання• 16 апреля 2024
Ответ дляПищалка
Таня сейчас темы создаёт не интересные
Поэтому мне нравится пока этого Автора читать
Я Головна• 16 апреля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
тим більш, що ви нових підкидаєте
Аноним_1859• 16 апреля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Так забудьте , что ж Вы все время вспоминаете и все вам не так ? Это ж Вы ходячий конфликт , хотите , чтоб сыночка к вам вернулся в однушку ?
БезникаЯ• 16 апреля 2024
так а навіщо ви ім потрібні, щоб вони везли вас раніше, коли своїх хлопотів зі святом хватає? чи ви виновниця ’торжества’?
Важко купити квиток на потяг, та забронювати готель на ніч?
БезникаЯ• 16 апреля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Родичка просто за мене заступилася. Бо сваха сказала, що її дочка дуже сильно страшно схудла, у відносинах з моїм сином. А я розмовляла на гучному звʼязку і родичка сказала «Бо готувати не вміє, того і така худа.» А ми як раз про це і говорили з нею, що невістка не готує для мого сина.
а чого вона має для нього готувати? у сина що, руки зі (_._)?
Все питаю зарання• 16 апреля 2024
Ответ дляБезникаЯ
а ваш син,той що хрещеним буде, купив все необхідне? хрестик і тд.
Автор в прошлой теме писала, что это все покупает крестная мама
Автор, вже кров з очей хлюпає...
Нахєра кожен день по темі/дві хто що кому сказав і реакція на це.
Забебали здатно.
Ваша невістка скоро сяде за сплановане вбивство, ви вже її достали до самих вух.
Я свою попросила більше не лізти в наше життя, заблокувала і мені тупо похєру на її думку. Живу та насолоджуюсь життям, чоловік вже також не прослуховує ті голосові скиглення: я сама бідна і нещасна, ви діти виродки, все що робите то гівно, я краще знаю як.
Займіться своїм власним життям - городи ж пішли, курей заведіть, пару свиней - чого ви хєрньою страждаєте!?
Забебали здатно.
Все питаю зарання• 16 апреля 2024
Ответ дляtereska
Автор, вже кров з очей хлюпає...
Забебали здатно.
Ей 45 лет и живёт Автор в квартире в Киеве
Пез Году Неделя• 16 апреля 2024
Ответ дляtereska
Автор, вже кров з очей хлюпає...
Забебали здатно.
Самое смешное, что невестка совсем не разговаривает с автором.
За много месяцев вчера она написала единственное слово ’ дякую’ за поздравление с ДР.
Но автор все равно высасывает из пальца повод до....ться к невестке.
Представляю, сколько сотен тем было бы, если б невестка что-то говорила автору
Все питаю зарання• 16 апреля 2024
Ответ дляtereska
То котів можна прихистити, штук так з десяток, собачок - буде хлєб на кожен день з сусідами гавкатись, то в майбутньому і від невістки відчепиться.
В однокомнатную квартиру с 2-мя детьми??
Добро с Кулаками• 16 апреля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Навіщо заходити в тему, читати, а потім це писати. Мимо проходьте.
Чего вы от нас хотите? Сочувствия?
Добро с Кулаками• 16 апреля 2024
Автор,
1) бабушки и дедушки к крестинам не имеют никакого отношения. Это сфера ответственности родителей и крёстных.
2)Вы не станете невестке роднее родной матери, тем более с вашим нужным характером 💯
Добро с Кулаками• 16 апреля 2024
Ответ дляtereska
Автор наверное и такое может учудить. Только те, кто ей сдает квартиру, вряли одобрят.
Бибер-анонимер
• 16 апреля 2024
Ответ дляЯ Головна
тим більш, що ви нових підкидаєте
Де ви бачите нові конфлікти? Окрім тих подарунків, що віддала невістка та коли вона приїхала незадоволена. Більше конфліктів не було.
Бибер-анонимер
• 16 апреля 2024
Ответ дляБезникаЯ
Ні. Це буде хрещена купувати.
Бибер-анонимер
• 16 апреля 2024
Ответ дляtereska
Автор, вже кров з очей хлюпає...
Забебали здатно.
Які городи? Якщо я проживаю в Києві?
Бибер-анонимер
• 16 апреля 2024
Ответ дляБезникаЯ
Навіщо, купувати квиток. Якщо вони будуть їхати туди на авто?
Бибер-анонимер
• 16 апреля 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Звичайний седан. Невістка на задньому сидінні з онуком, двоє дітей також. А я з-переду.
Все питаю зарання• 16 апреля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Ні. Це буде хрещена купувати.
А можно узнать, какую сумму планирует Ваш сын подарить на крестины?
Все питаю зарання• 16 апреля 2024
Ответ дляБибер-анонимер
А Ваш сын и дочка как бы ехали?