Да Щас же• 16 апреля 2024

Бра или точечные светильники

Надо определиться с освещением в гостиной, есть два варианта
1. Точечные светильники 3-4 шт над диваном
2. Бра 2 шт на стене
Проголосуйте, пожалуйста
Результат:
вже голосів: 18
9 (50%) 1.
9 (50%) 2.
Ашотакоя• 16 апреля 2024
споты лучше выглядят. бра мне больше для спальни
Непогодка• 16 апреля 2024
Треки или висюльки. Бра позапрошлогодний век
Смячиком• 16 апреля 2024
Я б оба варианта вешала. У нас точечные и подсветка для картин. Вот обычный свет это точечные, а аля вечер/интим - только подсветка
Смячиком• 16 апреля 2024
Но мне вообще нравится когда много света кроме потолочного, бра, лампы, подсветки, интереснее и уютнее
размахер• 16 апреля 2024
Це як порівнювати огірки та м,ясо. І те, і те їжа, але вони не замінюють одне інше.
Врахуйте, що трекі добре виглядають лише якщо стелі досить високі.
Natalia505• 16 апреля 2024
В них різні задачі, автор. Вам яке світло над тим диваном потрібно?
автор Да Щас же • 16 апреля 2024
Ответ дляNatalia505
Ну таке типу, щоб посидіти і чаю попити під серіальчик
Всім шампаньського• 16 апреля 2024
Ответ дляНепогодка
Хоть сами поняли что написали? И год, и век в одном флаконе
Конотопська відьма• 16 апреля 2024
Ответ дляДа Щас же
Бра це доп освітлення, воно не може замінити оч новне. А точкові світильники це основне світло. То тут питання я робити додатково бра? У нас є бра, не більут в зоні де диван, а іще на балконі і в інших місцях відпочинку, використовуємо