БоВжеВільна• 16 апреля 2024

Девочки, у кого папы детей в ЗСУ - какими льготами для детей пользуетесь?

У нас только питание в школе бесплатное. Может есть еще какие льготы, а я и не знаю.
автор БоВжеВільна • 16 апреля 2024
Ответ дляSvetlana-7070
Чоловікові робили з травня 23 по грудень 23. Завертали пакет документів 3 рази, хоча подавали партіями, і перша партія пройшла, а інші ні ...
Тому просто монотонно відправляти потрібно.
Нашему тоже дали спустя год службы, когда уже чудом выжил и на лечение был

Ряженка• 16 апреля 2024
Ответ дляПовітруля
Такое ощущение, что скоро вообще придётся скрывать, что у ребенка папа военный...
Так ипсо российское работает хорошо
Ну по суті так. Вже колега сказала, що військові багато хочуть. Нічого не просила в неї і ні в кого, не жаліюсь і тему не мусолю. Їй ’набридло’, що військові ходять і в магазині інколи без черги хліб беруть(хоча я такого не бачила). Працюю в сфері освіти...вона українка... З глибинки...
Svetlana-7070• 16 апреля 2024
Ответ дляЦібаФу
Питание в школе для детей военных бесплатное, зато остальным подняли с 50 грн на 70 грн. Киев.
Удалено администрацией...
Кумедний ґудзик• 16 апреля 2024
Ответ дляРяженка
УБД нема, вже другий рік не можуть оформити. Пільг нема. В іншому мічті і дитячих ігрових є безкоштовні дні для дітей військових. А тут хоч би пальцями не тикали, що тато не ’відмазався’
така ж історія, чекали тихо поки не отримав поранення, тоді вже зв´язалася із депутатом ВРУ, вона подала запит на міністерство оборони типу ’чого це людина за два роки не отримала досі УБД?’, дали відповідь що ось вчора відправили документи на комісію, прийшли документи, кажуть приходь забирай посвідчення, а там - помилка в прізвищі, чекаємо вже три місяці, досі не подали повторно документи на УБД
Ряженка• 16 апреля 2024
Ответ дляSvetlana-7070
З листопада 2022 вже кілька разів подавав. Але там нюанс, йшов як командировочний з іншою бригадою. Документи не завертали, просто лежать...
Кумедний ґудзик• 16 апреля 2024
Ответ дляSvetlana-7070
кожен місяць подавали пакет документів, їх навіть не відправляли на комісію.
Хотіли подати напряму, міністерство морозиться типу ’а хто має перевіряти чи увесь пакет ви зібрали?’, ’а хто піде на почту забирати ваші документи?’
Ряженка• 16 апреля 2024
В нашому місті всі діти 1-4 класів безкоштовно харчуються (сніданки). Як на мене, то смачно. Старші класи- лише пільгові категорії. Там не лише УБД. У всіх однакове. Запечена риба й сирна запіканка топчик. Порція для платників 35 грн.

Чижик Пижик• 16 апреля 2024
Мда уж, достойно (((
Svetlana-7070• 16 апреля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Вони бригадою подавали. Перша партія пройшла, а потім щось пішло не так...
автор БоВжеВільна • 16 апреля 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Мда уж, достойно (((
Вы о чем?
ЦібаФу• 16 апреля 2024
Ответ дляSvetlana-7070
Удалено администрацией...
Svetlana-7070• 16 апреля 2024
Ответ дляЦібаФу
Удалено администрацией...
ЦібаФу• 16 апреля 2024
Ответ дляSvetlana-7070
Удалено администрацией...
Вы зачем конфликт провоцируете, не понимаю. Извините, но вам Жалоба!
Трусиковед• 16 апреля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Вашему дали именно корочку УБД?
Моему просто дали справку УБД
В мае будет 2 года как служит
svetuli4ka• 16 апреля 2024
Питание в школе бесплатно у обоих детей. Дочка в школе мистецтв учится бесплатно. На отдыхе везде на атракционах спрашиваем скидки для УБД- бывают. Наша громада даёт летние путёвки в лагеря детям - бескоштовно.
Крим мій• 16 апреля 2024
питала для дитини 15 років - путівки тільки для дітей до 14 років :) або загальна черга з усіх пільгових категорій.
в частині чоловік питав - ніяких пільг для членів сім´ї рядового складу нема.
харчування у дитини в школі і так безкоштовне
Чижик Пижик• 16 апреля 2024
Ответ дляБоВжеВільна
Вы о чем?
Я о том как государство «заботится»