ириска77• 16 апреля 2024

Странно, что до сих пор нет темы про подписанный президентом указ о мобилизации

16 мая вступит в силу
dahashutka19• 16 апреля 2024
Все в шоке просто
Isa Dora• 16 апреля 2024
Ага, сама уже смотрю(((
Приплыли
lisenok_8282• 16 апреля 2024
вільні люди вільної країни. всі на убой. сумно.
Белоснежная• 16 апреля 2024
Если бы не подписал, была бы тема. Неожиданности нет.
Виктория-1980• 16 апреля 2024
А что там, какие нюансы, сколько тем было, что запуталась, с чего возмущаться.
СвітланкаОК• 16 апреля 2024
А в чому новина? Вже все наче обговорили
lisenok_8282• 16 апреля 2024
Ответ дляВиктория-1980
нюансів ніяких. у чоловіків один святий обов´язок - померти. але вони мають право це зробити двома шляхами - вдома без роботи та їжі або на війні. ну і між строк читається лозунг - народила сина - віддай його державі.
LyudaT• 16 апреля 2024
Ні, вступить в силу через місяць після оприлюднення, а не після підписання. Його не опубліковано.
LyudaT• 16 апреля 2024
Ответ дляdahashutka19
Все в шоке просто
Чого в шоці? Ви дійсно думали, що президент не підпише закон?
lisenok_8282• 16 апреля 2024
Ответ дляLyudaT
шо це міняє?
автор ириска77 • 16 апреля 2024
Ответ дляLyudaT
С 17 мая значит, но это ничего не меняет
Remensa• 16 апреля 2024
Так уже 100 раз обговорили то зелене шобло. Від цього ж нічого не зміниться.
Николь1986• 16 апреля 2024
А что поменяется? Этот закон на худшее меняет что? Мужиков отлавливали и так. Что еще хуже???
You are Queen• 16 апреля 2024
Ну по суті він підписав для невинних чоловіків смертну кару. Бо з таким розкладом мобілізувати людей дуже нерозважливо. Показує справжнє лице і бажання влади. Тобто їх не цікавлять люди, а країна лише як актив
Remensa• 16 апреля 2024
Ответ дляlisenok_8282
Не в чоловіків,а челяді. 😠
Viktoria_St• 16 апреля 2024
Это трындец, мы даже не в опе...
lisenok_8282• 16 апреля 2024
Ответ дляRemensa
ну як вам сказати. тепер їх стане ще менше, а потім вони взагалі закінчаться
анна 1986• 16 апреля 2024
Ответ дляLyudaT
Теплилась ещё надежда,что где-то в глубине его осталось что-то человеческое,но нет(
LyudaT• 16 апреля 2024
Ответ дляYou are Queen
Чого він, а не пуйло?
Полковой раввин Изя• 16 апреля 2024
А что там? Я сейчас временно заграницей. Обратно не ехать?
Полковой раввин Изя• 16 апреля 2024
Ответ дляlisenok_8282
Девочек (и тетенек) пока не трогают?
lisenok_8282• 16 апреля 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
Девочек (и тетенек) пока не трогают?
це буде в наступних правках, не хвилйтеся
Viktoria_St• 16 апреля 2024
Remensa• 16 апреля 2024
Ответ дляlisenok_8282
Будуть одні прокури,адвокати і Решитники з Кошовими
dahashutka19• 16 апреля 2024
Ответ дляLyudaT
Та звісно ні, це було очевидно
LyudaT• 16 апреля 2024
Ответ дляdahashutka19
Та звісно ні, це було очевидно
Тоді чому шок?
You are Queen• 16 апреля 2024
Ответ дляLyudaT
Чого він, а не пуйло?
Бо борг перед Батьківщиною є не тільки у простих людей! Влада має робити так, щоб все вирішити з мінімальними людськими втратами. А що вони для цього зробили? Вся ставка тільки на людей і все. За два роки так про..ти все, бо жадібні на гроші. А тепер ставка на живу силу?
Полковой раввин Изя• 16 апреля 2024
Ответ дляlisenok_8282
Мне-то чего волноваться? Я в случае чего успею удрать.
k julia• 16 апреля 2024
Просрочений ухилянт, підписав смертний вирок для всіх чоловіків. Вільні люди, вільної країни.....
Полковой раввин Изя• 16 апреля 2024
Ответ дляk julia
Кто-то протестует?