Баррикадница• 16 апреля 2024
Как вы бы отреагировали
Как бы вы отреагировали, если бы ваша девушка в тайне от вас сделала прерывание беременности и не сказала вообще не о беременности не об этом? Мол не хотела вас расстраивать
Слава Українi• 16 апреля 2024
Она с вами не видит будущего и не планирует семью на данный момент.
ЕлькиПальки• 16 апреля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Такие вещи оговаривают до секса.
У кого какие планы на детей
От 10000%
emerald_88• 16 апреля 2024
Автор, не делайте такого, это очень плохой поступок если вы хотите остаться с этим мужчиной. А если думаете бросать, то можете и не говорить.
ЕлькиПальки• 16 апреля 2024
Ответ дляemerald_88
Можна і залишитись з ним, але ніколи не казати про це. Дівчина явно має причину для аборту, не просто так.
emerald_88• 16 апреля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Але це буде дуже муляти дівчині, можливо до психосоматики навіть
Диви яка я пава!• 16 апреля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
Какую, например причину?
Она не знала, что от секса бывают дети?
Ок. Её позиция и решение не иметь детей.
Зачем это скрывать от мужчины, с которым строишь отношения?
Она не знала, что от секса бывают дети?
ЕлькиПальки• 16 апреля 2024
Ответ дляemerald_88
Всі різні, комусь муляє, а комусь зробив і забув.
Сегодня я не я• 16 апреля 2024
Ну робили дитину двоє. Чоловік мав право знати результат тієї роботи. Може Він дуже хотів би бути батьком? Чого не спитати про це його?
Банка з медом• 16 апреля 2024
Ответ дляБаррикадница
В плане расстались бы?
Не знаю. Сложный вопрос
ЕлькиПальки• 16 апреля 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Какую, например причину?
Она не знала, что от секса бывают дети?
Приміряла на себе ситуацію. Мій мч хоче дітей, я від нього не хочу. Якби заліт, то точно йому б не народжувала і не казала про аборт. Контрацепція є.
Файна дівка• 16 апреля 2024
Ответ дляСегодня я не я
А зачем его спрашивать, если девушка рожать не хочет? И вряд ли они ребенка делали. Скорее просто залет
Ёшки_Матрёшки• 16 апреля 2024
Я б нормально, але я жінка і розумію, що найбільша, а часто вся відповідальність за дитину на жінці, +момент зміни в організмі - саме жінка вирішу народжувати, чи ні, а думка чоловіка другорядна
ХтоЯкщоНеЯ• 16 апреля 2024
А если мужчина говорит можеш делать аборт, если хочешь. Это твое тело, как решишь так и будет?
Ёшки_Матрёшки• 16 апреля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Як дуже хотів би, то й народжувавби собі сам, бо якщо таке питання виникло, то жінка явно не хоче.
МастерЮля• 16 апреля 2024
Ой, моралистки прям. Бросил после аборта, травма у него, ай, яй,яй. А когда бросают с рожденными детьми?
Сегодня я не я• 16 апреля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ну то тоді мабуть жінка мала б бути обережнішою. Протизаплідні і презервативи і вільному доступі для покупки
Сегодня я не я• 16 апреля 2024
Ответ дляФайна дівка
Контрацептиви від зальота вже не допомагають?
Диви яка я пава!• 16 апреля 2024
Ответ дляЕлькиПальки
А навіщо живете разом?
Ёшки_Матрёшки• 16 апреля 2024
Ответ дляСегодня я не я
Та не на 100%захищають
Сегодня я не я• 16 апреля 2024
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Та не на 100%захищають
Захищають, коли їх грамотно використовувати. Ми жінки самі маємо дбати про те, щоб дитина була запланована, а не по зальоту. А вже як вийшов зальот, то брати на себе відповідальність. А також враховувати думку того, кому дозволила зробити такий зальот.
Це виключно моя особиста позиція. Виключно)