Чумацький Шлях• 16 апреля 2024

Ззаду піонерка спереду пенсіонерка

Мені 46. Мала 78 кг, схудла до 55. І не сказати, що дуже гарна стала- груди як каплі сліз, обличчя повисло. Ну без прикрас, як є. Знайомі питають, що сталося.
А яка вага має бути, щоб гарно? Фігура в мене пісочний годинник, пропорціі є в будь якій вазі. Спортом підтягла шкіру, але декольте і обличчя краще виглядало, коли повніша була.
No problems• 16 апреля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
А фейсфитнес даёт результат?
По какой методике занимаетесь?
В інста підписана на жінку 52 роки з нею чотири роки робила
В 22 р відписалася від усього @ашистського
Сама роблю вже
Ті вправи плюс масаж

Дає результат

Крихітка на всі• 16 апреля 2024
Ответ дляЧумацький Шлях
Ну якась я не сексапільна в цій вазі, чи то накручую себе.. уваги від чоловіків більше було, коли була повна.
Я завжди по молодості страждала коли набирала вагу 60 кг. Зріст менший за Ваш. Моя нормальна вага була 54кг. І коли перевалило за 45 рочків, то сталося диво, 60-63 кг і я дуже струнка. Все ж таки дійсно з віком краще мати трішечки зайвої ваги, шкіра краще.
Таракашечка• 16 апреля 2024
Ответ дляАлгонавт
Интересно сколько стоит такая процедура
Не знаю. Но наблюдаю тоже уже )

https://www.instagram.com/s/aGlnaGxpZ2h0OjE3OTY2Nz...
автор Чумацький Шлях • 17 апреля 2024
Ответ дляЛама_мама
Напевно вам 5-7 кг треба набрати, щоб покращити обличчя.
А навіщо ви так сильно схудли?
Захопилася)