Червона ікорка• 16 апреля 2024

А ви купляєте собі одяг на олх/шафа, фейсбук інстаграм і тому подібних ресурсах

Дитячий ще зрозуміло, а от дорослий. Його ж треба міряти, на різних фігурах сидить по різному, якщо бу то може бути в поганому стані, розтягнутим. Не всюди можно поміряти, якщо з іншого міста, то ще треба сплатити за доставку в обидві сторони. Якщо не підійде, то просто витрачаєшь на доставку. Інтернет магазини це інше, там хоча б повернути можно, і все ж якісь гарантії, і одяг новий. Якщо заради економії, то є секонд, там вибрав, поміряв, купив, все одразу і не треба чекати. Та і бюджетного одягу зараз достатньо, той же синсей. Розумію, що у маленьких містах цього може не бути, але ж є інший. Звісно іноді може бути потреба там купити, коли не можеш більше ніде знайти, але то скоріш для якогось неповсягденного незвичного одягу
А як ви до цього відноситесь? Купляєте? Як часто ? Що саме?
Невгамовна шахиня• 16 апреля 2024
Якщо є посилання на норм магазин і речі нові, то так. Б/в та інсті з іншопланетними жінками не довіряю

Швендяю містами• 16 апреля 2024
Я купую в більшості на інсайтах, повернення там нема, все що не підійшло перепродаю. З шафи регулярно замовляю колготки омса у одного продавця і інколи якусь річ б/у можу замовити. От нещодавно замовила лляну сорочку H&M, стан нової речі за 300 грн десь тогорічна колекція, скоріш за все секонд, але мені пофіг, головне що вона класна і мені пасує.
Швендяю містами• 16 апреля 2024
Ответ дляМамкиня доця
Нет.
Зачем, когда в доступе есть загрансайты, со спокойным возвращением в течении 30 дней.
От я теж замовляю з інсайтів, але не знаю як повертати. Завжди думала що це дороговартісна процедура і легше перепродати. Ви якою поштовою службою повертаєте?
заварний look• 11 мая 2024
Переходьте на Клубок! Норм ціни та сайт з умовами!!