месяцкие• 16 апреля 2024

Киев, кто вылечил ГЭРБ антидепрессантами, посоветуйте врача

Того кто может подобрать и правильно назначить лекарства. Обычный гастроентеролог не берется, отправляет к кому-то профильному, но не знает к кому. Нужны именно антидепрессанты. Может кто вылечил ими и может помочь с контактами такого доктора
забиякина• 16 апреля 2024
Профильный доктор по антидепрессантам это психиатр. Ищите по отзывам

ПушАпница• 17 апреля 2024
А як лікар відправляє до іншого і не знає до якого? Мав би знати хоча б направлення. Психіатр лікує антидепресантами. Я б бігла від такого гастроентеролога.
автор месяцкие • 17 апреля 2024
Ответ дляПушАпница
Гастро не хочет брать на себя ответственность за подбор антидепрессантов, вот и всё. Частные врачи направления не дают
ПушАпница• 17 апреля 2024
Ответ длямесяцкие
А вони і не мають брати відповідальність, так як це не їх «хліб». Вони повинні відправити до лікаря, який їх призначає. А це психіатр або невролог.
Ви просто написали так, що лікар гастроентеролог вас відправляє до іншого лікаря, не знаючи до якого.
автор месяцкие • 17 апреля 2024
Ответ дляПушАпница
Не згаючи до яркого невролога або психіатра
ПушАпница• 17 апреля 2024
Ответ длямесяцкие
Вас не всі зобовʼязані по прізвищу направити. Але сказав би лікар до невролога чи психіатра і написали б так тут, вам би відразу когось порадили. А так - даремні поради.