Объясните мне, хейтеры "пополамщиков" и "ломовых лошадей"

Почему, если мужчина вкладывает 50%, то он жлоб, но если при этом женщина вкладывает 0%, а мужчина - 100%, то она не жлобиха, а мудрая?)

Почему, если мужчина работает и тянет всю семью на себе, то он молодец и альфач, но если женщина вкладывается в общий бюджет, то она "ломовая лошадь" и лохушка?

Почему, если мужчина мало зарабатывает и по каким-то причинам временно не работает, то он лох, нищеброд, альфонс, но если женщина не работает постоянно, то она "поняла эту жизнь"?
Почему, если человек родился с членом, он должен всё, а вы - ничего?

Откуда фраза "Зачем тогда мужчина?" А зачем тогда женщина? Мужчина ради денег, а женщина ради секса?

Почему в вашей картине мира использование другого человека - это нормально?

И почему, если мужчина владеет бизнесом, работает и добивается всего, то он "умный и сильный", но женщина, которая полностью от него зависит или ныкает свои деньги, не "слабая и тупая", а "мудрая"?

Почему вы считаете классным ничего из себя не представлять, но присваивать заслуги другого человека? "Я - жена айтишника/бизнесмена" Кто лично вы без него?
показать весь текст
автор Сіґеле-міґеле 18 апреля в 15:35
Ответ дляБорода
Женщина столетиями ’ездила верхом’ на мужчине. Рожала и смотрела за детьми, вела быт.
Не юзая мужчину женщине было очень тяжело выжить. Семьи вдов или матерей одиночек жили всегда в нищете.
Поэтому ждите свою судьбу с ее 50%.
Женщина на мужчине верхом не ездила. Её, как предмет, передавали из рук в руки - от отца переходила к мужу. Действительно, было тяжело выжить, потому что она была финансово зависима от мужчин и не могла работать. Если её не брали замуж, она становилась старой девой и жила за счёт родителей. Сейчас такая же ситуация?
автор Сіґеле-міґеле 18 апреля в 15:38
Ответ дляЭкспертиза
Ну как- то так )

Зачем самодостаточной, умной, красивой женщине пополамщик?

Либо проблемы с самооценкой и она всеми силами хочет любви, от папы и мамы недополучила.

Синдром спасателя- ну хочется спасти и пожалеть убогих

Ну внешность не правится даже пластикой, поэтому рада любым штанам , но не хочет быть одинокой ))

Ресурсные альфа-ритм идут к ресурсным , красивым женщинам )

И да, бывают случаи, когда внешне неухоженную цепляет Альфа самца- богача, но у неё и харизмы и нормальная самооценка )
А зачем умному самодостаточному мужчине женщина, которая ничего из себя не представляет?
’Либо проблемы с самооценкой и он всеми силами хочет любви, от папы и мамы недополучил.
Синдром спасателя- ну хочется спасти и пожалеть убогих.
Ну глупость не правится даже пластикой, поэтому рад любой, но не хочет быть одиноким ))
Ресурсные альфа-мужчины идут к умным женщинам )’
автор Сіґеле-міґеле 18 апреля в 15:43
Ответ дляПлакулька
Я проти ’пополаму’, поясню чому.
1. Жінка майже завжди набагато більше часу, грошей і сил приділяє своїй зовнішності. У мого колишнього був один шампунь для миття всього тіла. Тоді як мої вечірні ритуали по догляду за своїм тілом займали чимало часу щодня. Тож якщо чоловік хоче бачити поруч із собою гарну і догляту жінку - має на це зважати.
2. Побут зачасту як не крути більше на жінці. У суспільства домашній затишок і смачні страви в більшості випадків асоціюються саме з жінкою.
3. Декрет і виховання дитини - теж переважно на жінці. На жаль, в нашому суспільстві так прийнято, що чоловік, якщо просто допомагає з дитиною - він вже герой.
Ви описали ситуації, які існують через патріархат і через те, що більшість людей дотримується традиційної моделі стосунків, де чоловік - здобувач, а жінка займається домом та дітьми. Однак у партнерських стосунках цього немає, бо хатні справи діляться навпіл, вихованням дитини займаються обидва партнера, заробляють обидва і ніхто не вимагає, щоб жінка виглядала як з обкладинки. І так, чоловіки теж за собою доглядають.
автор Сіґеле-міґеле 18 апреля в 15:44
Ответ дляА я нівроку
Интересно🤔 а нах🧚‍♀️я мне муж если я сама заработаю , куплю , принесу ,отнесу и все решу? Я не альтруист готовить ужины завтраки стирать убирать , выхаживать при болезнях быть поддержкой рожать детей -просто по чистоте душевной
А зачем ему вы?
Плакулька 18 апреля в 15:45
Ответ дляСіґеле-міґеле
Ви описали ситуації, які існують через патріархат і через те, що більшість людей дотримується традиційної моделі стосунків, де чоловік - здобувач, а жінка займається домом та дітьми. Однак у партнерських стосунках цього немає, бо хатні справи діляться навпіл, вихованням дитини займаються обидва партнера, заробляють обидва і ніхто не вимагає, щоб жінка виглядала як з обкладинки. І так, чоловіки теж за собою доглядають.
Ви бачили колись вдалий варіант партнерських стосунків? В Україні
автор Сіґеле-міґеле 18 апреля в 15:46
Ответ дляДело было давно
Яра феміністка?)))
А що поганого в цьому, якщо і так?
І що смішного? Якби не феміністки, ви б на цьому форумі б не писали, бо щоб писати, потрібна освіта, а у жінок права на освіту не було.
автор Сіґеле-міґеле 18 апреля в 15:48
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Ні жінка із яйцями
А що, бути сильною жінкою - це погано?
автор Сіґеле-міґеле 18 апреля в 15:56
Ответ длякуркулиха
Те, що Вас це бісить, не означає, що це не правда. Почитайте книги Валяєвої Ольги, там дуже багато відповідей на Ваші питання
Я почитала анотацію до цієї книги. Авторка була типу феміністкою, а потім вона зрозуміла своє призначення (служити чоловіку і надихати його) і почала писати книги. Бо фемінізм її типу розчарував.

Так ось, якби не проклятий фемінізм, ця жінка б ніколи не написала цю книгу, бо у жінок було обмежене право на освіту, їм було заборонено укладати контракти з видавцями і в неї просто не було б юридичних прав на цю книгу.

Тобто, в неї просто не було б вибору, але тепер цей вибір є, завдяки фемінізму, але їй простіше існувати за рахунок чоловіка як в 19-му столітті. Тільки тоді б вона не змогла цього чоловіка покинути і жити за рахунок прибутку від своєї книги чи працювати.
автор Сіґеле-міґеле 18 апреля в 15:57
Ответ дляПлакулька
Ви бачили колись вдалий варіант партнерських стосунків? В Україні
Та які тут партнерські стосунки)))
Я їх намагаюсь побудувати з чоловіком і поки вдало. Але почитаєш тут і розумієш, що ще довго в Україні цього не буде, а може і ніколи.
Хоча є статті і книги, які видавали чоловіки в Україні про це і розповідали, як вони, наприклад, йшли в декрет.
куркулиха 18 апреля в 16:00
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я почитала анотацію до цієї книги. Авторка була типу феміністкою, а потім вона зрозуміла своє призначення (служити чоловіку і надихати його) і почала писати книги. Бо фемінізм її типу розчарував.

Так ось, якби не проклятий фемінізм, ця жінка б ніколи не написала цю книгу, бо у жінок було обмежене право на освіту, їм було заборонено укладати контракти з видавцями і в неї просто не було б юридичних прав на цю книгу.

Тобто, в неї просто не було б вибору, але тепер цей вибір є, завдяки фемінізму, але їй простіше існувати за рахунок чоловіка як в 19-му столітті. Тільки тоді б вона не змогла цього чоловіка покинути і жити за рахунок прибутку від своєї книги чи працювати.
В 19 столітті дівчаток вчили читати та писати заможні люди. Але виховання було інше. Навіть школи коли були окремо хлопчиків і дівчаток , був результат кращий. Тому що ми різні, різні у нас потреби і різне призначення, різні енергії.
автор Сіґеле-міґеле 18 апреля в 16:02
Ответ длякуркулиха
В 19 столітті дівчаток вчили читати та писати заможні люди. Але виховання було інше. Навіть школи коли були окремо хлопчиків і дівчаток , був результат кращий. Тому що ми різні, різні у нас потреби і різне призначення, різні енергії.
А що робити було тим, хто народився не в заможній сім´ї?
Готували, прибирали, доглядали за дітьми та старими і ніякого іншого вибору не було. Лише повна залежність від чоловіка і робиш, що маєш.
автор Сіґеле-міґеле 18 апреля в 16:05
Ответ длякуркулиха
В 19 столітті дівчаток вчили читати та писати заможні люди. Але виховання було інше. Навіть школи коли були окремо хлопчиків і дівчаток , був результат кращий. Тому що ми різні, різні у нас потреби і різне призначення, різні енергії.
У багатьох суспільствах шлюб вважався необхідним для жінок. Незаміжні жінки часто стикалися з соціальним стигматизацією та економічними труднощами.
Жінки, які не виходили заміж, могли жити зі своїми батьками.
Інші жінки йшли до монастиря або ставали черницями. Це давало їм можливість жити самостійно й мати певну ступінь незалежності.
Деякі жінки ставали служницями або гувернантками.
У деяких культурах існували спеціальні будинки для незаміжніх жінок. Ці будинки часто були місцями жорстких умов життя й обмежених можливостей.
А я нівроку 18 апреля в 16:20
Ответ дляСіґеле-міґеле
А зачем ему вы?
В загс никого силком не тянула и ребенка в магазине не купила , пришел на горячую еду в чистый дом с выгуляными детьми , потрахался и лег спать , я на три дня улетала в отель сделала себе отпуск - выл в телефон сутками что он голодный холодный и как готовить рис ребенку 😎
автор Сіґеле-міґеле 18 апреля в 16:22
Ответ дляА я нівроку
В загс никого силком не тянула и ребенка в магазине не купила , пришел на горячую еду в чистый дом с выгуляными детьми , потрахался и лег спать , я на три дня улетала в отель сделала себе отпуск - выл в телефон сутками что он голодный холодный и как готовить рис ребенку 😎
Та понятно, традиционное распределение ролей в семье)
То есть, он не скучал, а просто не мог приготовить себе еды.
А я нівроку 18 апреля в 16:32
Ответ дляСіґеле-міґеле
Та понятно, традиционное распределение ролей в семье)
То есть, он не скучал, а просто не мог приготовить себе еды.
Скучать можно в первый год жизни но не спустя 7-10 лет
Наполеон Бонапарт 18 апреля в 16:46
Ответ дляСіґеле-міґеле
А що, бути сильною жінкою - це погано?
Взагалі так
Сирожено_пирожено 18 апреля в 17:54
Ответ дляНевидимка Майя
Я ж не знаю Мені самій легше. Але робити вигляд, що ми живемо в країні рожевих поні, теж якось дивно. Ви ж не будете заперечувати що навкруги овердофіга таких родин. Бо так треба, бо що люди скажуть, бо будеш с котами старіть проживати...
Ну най кажуть.
Яукщо жінка живе з чоловіком саме на таких умовах - значить вона також має там якийсь інтерес.
Просто ви про нього не знаєте.
Сирожено_пирожено 18 апреля в 17:56
Ответ дляСнежнакомка
Де ви бачили чоловіка який на рівні з жінкою піклується про родину?! Я особисто ні. 50/50 не бачила. А ходити на роботу мати зп менше чоловіка і мати другу зміну вдома то вже вибачте наглість!
Ну в нашій країні більшість живе в жінок зп 10тис якщо є то добре, а в чоловіка 35 наприклад, обидва працюють, тільки в жінок щей побут не 50/50 і діти не 50/50. Якщо її працю монетизувати, то вийде що вона ’заробляє’ більше ніж він. Справедливо? ні!
Якщо в нього за наприклад 100тис, то йому байдуже на ваші 10тис, звісно. Ви маєте можливість мати няню і тп. І звісно тоді маєте можливість вчитися і розвиватися. А свій дохід відкладати. Цифри умовні ви ж розумієте?
От тільки коли він її покине, вміння варити борщ чи витирати дітям дупцю навряд чи забезпечить їй гідні умови для існування.
AmazingLady 18 апреля в 17:57
Ответ дляАноним_Русалка
Автор, я вам скажу так: в моем окружении все заботы пополам только в 2 семьях, в моей и и моей сестры. В остальных женщина - это прислуга. Кума вечно бегает - ’ой, пойду мужа на работу собирать’. Т.е. взрослый человек не может сам себе приготовленное в лоток положить и штаны свои в шкафу идентифицировать... Вторая из гостей мчится домой - муж позвонил, едет - надо бежать ужин греть.... При том, что в семьях есть дети, и жены тоже работают.... Вот на хера этот цирк??? Это пережитки прошлого, идиотизм какой-то...
У меня свекровь так жила, у нее до сих пор припадок оттого, что я не живу как она - не заношу мужу и сыну хвосты на поворотах.
А вам отвечу эдак- таких бытовых инвалидов в моем окружении нет..может вам 55 + тогда не удивлюсь
AmazingLady 18 апреля в 17:58
Ответ дляСнежнакомка
Багато бачили помираючих з голоду жінок з дітьми які втратили чоловіка?!
І при цьому багато бачили чоловіків які ведуть дітей зранку в садок школу, і забирать, самі сидять в коридорі лікарні, чи вдома на лікарняних? В садок і школу їх має хтось відвести, забрати. Няню с зп 1тис долларів ви не наймете.
А они на улицах должны лежать штабелями? Всегда такие женщины нищенствовали. А пап ведущих в сад и школу не так уж мало
AmazingLady 18 апреля в 17:59
Ответ дляГлаголиця
Вы не понимаете, что женщины не находятся в равных условиях с мужчинами. И их заработок практически всегда ниже (вы тому пример) поэтому и ожидается поддержка от мужчины
Заработку женщины до рождения ребенка не мешает ничего.кроме ее же лени
AmazingLady 18 апреля в 18:01
Ответ дляГлаголиця
Это не 1 мужчина это 90 процентов. Хотите проверить статистику, сходите в поликлинику и на родительское собрание. Или узнайте сколько из ваших друзей мужчин были в декрете.
На больничный и собрания ходит тот у кого свободнее график и меньше зарплата
Сирожено_пирожено 18 апреля в 18:06
Ответ дляМиззери
Представляете ребенок уже вырос и сам зарабатывает , и муж никуда не делся за это время 👍
Вообще я творчеством зарабатывала , но это не просто потому что на просто найти именно то что тебе подходит и не у всех есть творческие навыки , поэтому не применяла бы это на всех
Ну тобто те, що у вас все склалося ядобре, якось страхує інших жінок від того що вони можуть залишитися без чоловіка і засобів для існування та роботи?
Чи що саме ви намагаєтеся довести своїм прикладом?
автор Сіґеле-міґеле 18 апреля в 18:26
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Взагалі так
Чому ж?
Лунтик-паунтик 18 апреля в 19:06
Ответ дляКовбой Хагис
А с чего вы взяли, что я знакома с большинством украинок? Это шутка?) Ну работайте. Зачем вы мне тогда пишите если вы ’не такая’?)
А если незнакомы с большинством украинок то зачем пишете ’Жена работать должна, а украинки только ногти красить хотят и ничего не делать. И такое мнение о нас у многих мужчин. Все украинкам должны. ’Кррружите меня, крррружжжите...’ Откуда у Вас данные что большинство украинок не работает?
Лунтик-паунтик 18 апреля в 19:08
Ответ дляAmazingLady
Это правда. Есть ещё больше мужчин которым дети не интересны..повторять про быт и лошадей только можно?
А зачем они семьи заводят? Я надеюсь про несчастных обманутых мужчин с проколотыми презервативами не будет?
AmazingLady 18 апреля в 19:12
Ответ дляЛунтик-паунтик
А зачем они семьи заводят? Я надеюсь про несчастных обманутых мужчин с проколотыми презервативами не будет?
А зачем женщины это делают? Знаете хорошую.амнриканскую пословицу- мужчины используют любовь чтобы получить секс, женщины используют секс чтобы получить любовь
Лунтик-паунтик 18 апреля в 19:14
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я почитала анотацію до цієї книги. Авторка була типу феміністкою, а потім вона зрозуміла своє призначення (служити чоловіку і надихати його) і почала писати книги. Бо фемінізм її типу розчарував.

Так ось, якби не проклятий фемінізм, ця жінка б ніколи не написала цю книгу, бо у жінок було обмежене право на освіту, їм було заборонено укладати контракти з видавцями і в неї просто не було б юридичних прав на цю книгу.

Тобто, в неї просто не було б вибору, але тепер цей вибір є, завдяки фемінізму, але їй простіше існувати за рахунок чоловіка як в 19-му столітті. Тільки тоді б вона не змогла цього чоловіка покинути і жити за рахунок прибутку від своєї книги чи працювати.
Ось, автор, це головне, що є вибір. Особливо мені, більше підходить варіант коли б я не працювала, але тільки тому, що не знайшла роботу до душі, а вот в моєї донькі варіант як у Вас з чоловіком, вона дуже любить свою роботу, з чоловіком весь побут пополам. Всіх влаштовує. Але ж люді різні, і кожному своє. Неправильно вважати тільки один варіант правильним.
автор Сіґеле-міґеле 18 апреля в 19:16
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ось, автор, це головне, що є вибір. Особливо мені, більше підходить варіант коли б я не працювала, але тільки тому, що не знайшла роботу до душі, а вот в моєї донькі варіант як у Вас з чоловіком, вона дуже любить свою роботу, з чоловіком весь побут пополам. Всіх влаштовує. Але ж люді різні, і кожному своє. Неправильно вважати тільки один варіант правильним.
Вибір - так.
Може, я десь погарячкувала, бо складна тема.
Але часто тут пишуть щось погане про фемінізм, але він як раз і є про вибір. Не про те, що всі мають бути такими чи такими, а обирати те, що підходить їм особисто.
Але у першому пості я описувала саме людей, які нав´язують, що якщо жінка ’сильна’ і в партнерських стосунках, то вона якась дурна чи щось не так з нею чи її чоловіком.
Лунтик-паунтик 18 апреля в 19:25
Ответ дляСіґеле-міґеле
Вибір - так.
Може, я десь погарячкувала, бо складна тема.
Але часто тут пишуть щось погане про фемінізм, але він як раз і є про вибір. Не про те, що всі мають бути такими чи такими, а обирати те, що підходить їм особисто.
Але у першому пості я описувала саме людей, які нав´язують, що якщо жінка ’сильна’ і в партнерських стосунках, то вона якась дурна чи щось не так з нею чи її чоловіком.
Автор, нажаль більшість людей вважають правильним лише так як в них, не розуміючи що у кожного свої потреби і багатьом жінкам потрібна реалізація в роботі. Єдине, який камінь може бути захован в партнерських відносинах, так це коли дружина народжує і сидить вдома, і тут чоловік розуміє що весь фінансовий тягар на його плечах. Ось тут треба чітко проговорювати, що до 3х років, (і це не капріз, це реально той вік коли дитині потрібна мати, хто б що не писав) він повністю забеспечує сім´ю і не жене Вас на роботу. Бо тут була темка коли чоловік звик що вони вдвох завжди заробляли і викручував руки по повній, добре що у жінки була фінансова подушка.