40ка• 17 апреля 2024

Навчатись блогерству

Вчора ми зрозуміли, окрім зайвих предметів, ще ще й зайві професії.
І досить уже вчитися на нікому не потрібних спеціалістів.
Серед потрібних професій - блогери.
Ну, це теж складно.
Потрібно моніторити тренди, настрій аудиторії, вміння бесплатно рекламуватися, стежити за навколишніми подіями, щоб вчасно хайпанути.
Стиль, монтаж, колаборація.
Вміння вести бог дуже потрібне всім.
Хто працює на себе і продає власний інформаційний продукт.
Тим, хто хоче знайти справді хорошу роботу. Так, часто буває, що запитують про сторінку у соцмережах, на якій,звичайно, мають бути дописи за темою бажаної посади. Це не офіційна вимога, так, щоб у роботодавця склалося додатково хороше враження.
Тому треба вміти привести власну сторінку хоча б у порядок.
Ви хотіли б навчитися вміти гарно показувати себе в інтернеті? Як спеціаіста, підприємця і т. інше?
Результат:
вже голосів: 14
8 (57.14%) Для чого це?
6 (42.86%) Так
0 (0%) Вже вмію
0 (0%) Свій варіант
TheTarotReader• 17 апреля 2024
Вы же регулярно сообщает нам о своей успешности. Зачем вам ещё и наше мнение?