КокошинЭль• 17 апреля 2024

якщо прибрати кладовку і на її місце поставити шафу-купе

Якщо прибрати кладовку і на її місце поставити шафу-купе - чи це вважається зміною перепланування в квартирі?
Пирожкиня• 17 апреля 2024
Ні,не вважається
Розвідка Маші• 17 апреля 2024
Ми так і зробили
Гл. Амурная• 17 апреля 2024
Нет
Пекельнi Борошна• 17 апреля 2024
сделайте хорошую гардеробную
Коли мовчу- приємна жінка• 17 апреля 2024
это перепланировка. только ее можно делать без получения разрешений. ну если у вас там нет несущих стен в кладовке. и позже нужно внести изменения в тех. паспорт.
аааааа.... сча напишут тут эксперты.... а вот мы..... пишите. по закону - перепланировка со всеми вытекающими.
Кошка Мурка• 17 апреля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
сделайте хорошую гардеробную
Из кладовки?
Ася Карповна• 17 апреля 2024
Смотря что вы имеете ввиду. Если снять двери и поставить раздвижные - то нет. Если сносить перегородки, то нужно поменять техплан. А вы собираетесь продавать квартиру в ближайшее время?
Пекельнi Борошна• 17 апреля 2024
Ответ дляКошка Мурка
Из кладовки?
Да,почему нет? Посмотрите в инете варианты.У меня знакомая сделала,супер.Есть разные системы для хранения,даже готовые.
Кошка Мурка• 17 апреля 2024
Ответ дляПекельнi Борошна
У меня в квартире кладовка была примерна 60×120. Какая гардеробная на такой площади?
Пекельнi Борошна• 17 апреля 2024
Ответ дляКошка Мурка
ну мы же не знаем,какая у автора.У меня 1,20 на почти 2.Буду делать
Привіт з ботойбіччя• 17 апреля 2024
Ответ дляКошка Мурка
Из кладовки?
У нас в конце коридора была кладовка,вышла хорошая гардеробная.Глубина 2 метра и ширина три метра.
Первоклашка Я• 17 апреля 2024
А який сенс? Поставте двері розсувні тай буде вам та сама Шафа. А ще краще двері прихованого монтажу
автор КокошинЭль • 17 апреля 2024
несучих стін немає, була тонка гіпсокартонна стіна.
Справа в тому, що перепланування вже зроблене давно, зараз плануємо продавати. Я думала, потрібно оформлювати перепланування, а зараз бачу в об´явах продажу багато аналогічних варіантів (в квартирі шафа-купе, фото тех.паспорта - з кладовкою, і в описі квартири написано ’вбудована шафа’)
автор КокошинЭль • 17 апреля 2024
Ответ дляАся Карповна
перегородки вже знесені, давно. Так, плануємо продаж, тому й виникло питання. Я думала, що потрібно змінювати тех.план, а в продажу бачу квартири з незмінененим тех.планом.
Щас ухожу• 17 апреля 2024
Ответ дляКошка Мурка
Из кладовки?
Есть планировки квартир, где кладовка занимает в одной из комнат всю длину короткой стены. Именно из таких кладовок выходят шикарные walk-in гардеробы.
Кошка Мурка• 17 апреля 2024
Ответ дляЩас ухожу
Не встречала такое. Слово ’кладовка’ у меня ассоциируется с той что была у нас))
Чудовий каламбур• 17 апреля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ви або з наросії пишете, або давно відстали від життя. Особливо смішно про ’вытекающие’
КондуктЕр тролейбуса• 17 апреля 2024
Ответ дляКошка Мурка
Из кладовки?
Що смішного? У мене в доньки маленька там десь 180 на 150. А у нас кладова стала гордепобною з пралкою та сушками. Чим не гардеробна? Як на мене краще ніж шафа купе.
Сама купляю квіти• 17 апреля 2024
Вы там на всякий случай узнайте, нет ли в вашей кладовке несущих стен. В маминой квартире были две бестолковые узкие кладовки(рядышком), а между ними как раз несущая стена.
Ответ дляЧудовий каламбур
самі ви з параші.
знесення стін кладової - це перепланування, яке за законом не вимагає погодження. при нагоді зміни в тех паспорт вносяться.
https://mayak.kiev.ua/ru/news/pereplanirovka-kvart...
Чудовий каламбур• 17 апреля 2024
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
самі ви з параші.
Ось правильно: 1) не вимагає погодження 2) при нагоді зміни вносяться. Але не цей абсурд про ’вытекающие’.
Ответ дляЧудовий каламбур
вчіться читати не через слово. це все було в першому повідомленні