Тишком нишком• 17 апреля 2024

Шафа-купе, розмір, хто розбирається?

Дано: замовляємо шафу-купе в спальню. Саме купе, інші варіанти не підходять.
Розмір чималий, стіна 350см на 265см.
Чомусь нам весь час малювали "стандартні" двері 236см висотою. Коли я втретє вже запитала, чому саме так, відповіли: "а, ну я думав ви верх зашиєте. Ну якщо хочете, зроблю 265 вам двері, зверху буде полиця ще одна".

І оскільки людина настільки небалакуча, що запитати, що, як і чому робить, зможу лише з паяльником, то вирішила спитати тут.

Чи є якісь мінуси у такій високій шафі? Робити під стелю чи зашивати?
Всміхайлик• 17 апреля 2024
2.65 це нормальна висота стель, на те вони й купе щоб бути от і до, то просто вам такі ,,спеціалісти,, попадались
Моль Моллівна• 17 апреля 2024
Я б робила під стелю. Навіщо корисний простір зашивати?
автор Тишком нишком • 17 апреля 2024
Ну і просто питання смаку:
Отакий дизайн, тільки з чорною фурніторою і 3 дзеркальними частинами замість 2 - це гарно чи застаріле?
вкрации• 17 апреля 2024
Жодних мінусів, звичайно ж повну висоту робити. Може там є обмеження по висоті дверцят, в тій профільній системі, яку ви вибрали. Перепитайте в інших майстрів.