17 апреля в 19:58

5200 грн за 3-кімнатну квартиру в Києві це мало?

Київ. Маю квартиру на м. Мінська. 3 кімнати. Панельний будинок. Там вже більше 10 років живе сім´я квартиратів. Діти заселялися малюками, а вже закінчують школу. Платять 5200 грн. Оскільки там немає ремонту, то мені всі ці роки було норм. Зараз треба евакуювати родичів з Харкова. Сім´я вимагає щоб я попросила з´їхати квартирантів і заселила родичів. Що ми за такі гроші не знайдем для них навіть 1-к. І раціональніше поступити саме таким чином.

Скажіть, будь ласка, скільки реально зараз коштує аренда такої квартири. Я збиралася орендувати. Може дійсно вигідніше заселити в свою? Мені так соромно у війну проганяти людей(((
показать весь текст
Вимагаю спілкування 17 апреля в 20:52
Вы и сами прекрасно знаете ,что дёшево. Просто вам решать выгнать одних-а может у них тоже кредит ипотека и т.д. и им некуда деться,чтобы заселить других. Т.е. одним вы делаете добро,но в тоже время другие вы гоните в никуда.
ЭмчЭндЭм 17 апреля в 20:52
Не виганяйте, а попросіть платити риночну ціну, розказав вашу сітуацію
фрау Гітта 17 апреля в 20:53
Ответ дляУси Пуси
Так, все будемо оплачувати ми. За лікування інші родичі.
Тобто ви не просто в ноль вийдете, а ще в мінус?
Жесть
Хто вам ті родичі, які хочуть жити в квартирі?
Я ще розумію, якщо рідна бабуся або батьки.
Якщо ні - чому цим питанням не займуться їх найближчі родичі?
ОливьЕЖечка 17 апреля в 20:53
Ответ дляМалая Налегке
Есть компромиссный вариант. Если ситуация реальная и действительно существует киевлянка, сдающая трешку на Минской за 5200 и существует семья, которая все 10 лет утверждает, что это и есть рыночная цена. А значит, между первой и вторыми нет договора с прописанной инфляцией и как регулярно можно поднимать аренду.
Значит так.

Ставить квартирантов в известность, что с мая стоимость квартиры будет 10 200. Да, именно столько, потому что я так решила.
Или в одну их трех комнат до конца года заезжают мои родственники. Тогда ваша аренда остается 5200 и коммунальные услуги будут оплачиваться из расчета 4/6 платите вы, а 2/6 я доплачиваю за своих родственников сама.
Если ни тот, ни тот вариант не устраивает, у вас есть срок до 15 мая, чтобы выехать. При этом, за апрель вы платите 5200, а в счет мая я забираю ваш залог.
Ариведерчи!
Можно еще 2/3 и 1/3
Малая Налегке 17 апреля в 20:54
Ответ дляРозовый сапфир
Автор, сниму у вас за 6000 :-)
Зачем у автора? Во втором посте темы женщина утверждает, что квартиры на Оболони реально сдаются и по 3000. Попробуйте договориться с ней!
автор Уси Пуси 17 апреля в 20:55
Ответ дляфрау Гітта
Тобто ви не просто в ноль вийдете, а ще в мінус?
Жесть
Хто вам ті родичі, які хочуть жити в квартирі?
Я ще розумію, якщо рідна бабуся або батьки.
Якщо ні - чому цим питанням не займуться їх найближчі родичі?
У них немає дітей. Син загинув на війні.
фрау Гітта 17 апреля в 20:56
Ответ дляУси Пуси
Ну от це - чисто моя історія. Як починаю думати скільки треба туди вкласти сил і грошей, то розумію, що ну його нафіг. І зараз би краще доплатила родичам на аренду і віддала аренду з цієї. Но чоловік вже каже, що я ідіотка Ми вчора так посралися, що мама дорога. Кричить що вона коштує 15 тисяч. Але я не вірю. Тому і створила цю тему.
Тобто ви готові посваритися з чоловіком, віддавати свої гроші, не отримувати хоч ті прибутки, потім все одно посваритися з родичами, бо роком це не закінчиться?
Заради чого?
Щоб просто бути для когось хорошою?
Чому не для чоловіка?
Нічний дожор 17 апреля в 20:56
Ответ дляМУСЯкомарова
Ну ви зрівняли Оболонь і лукянівку
В автора теми квартира знаходиться на Мінському масиві, до чого тут Оболонь. Район міста Оболонський, а місцевості різні, що дуже впливає на ціну. Лукʼянівка так само місцевість, яка розташована в Шевченківському районі, до якого відноситься і частина Хрещатику - для порівняння.
автор Уси Пуси 17 апреля в 20:58
Ответ дляфрау Гітта
Тобто ви готові посваритися з чоловіком, віддавати свої гроші, не отримувати хоч ті прибутки, потім все одно посваритися з родичами, бо роком це не закінчиться?
Заради чого?
Щоб просто бути для когось хорошою?
Чому не для чоловіка?
Дякую. Читаю тему і тверезію. Чоловік таки правий, що я ідіотка. Зараз сиджу і думаю, чого я 10 років як цап на прив´язі у всіх.
фрау Гітта 17 апреля в 21:00
Ответ дляУси Пуси
Брат покійного батька.
Тобто ваш дядько.
Він для вас важливіший ніж власний чоловік, з яким ви через цю ситуацію сваритесь.

Де діти дядька?
Брати чи сестри ще є?
Дружина?
Скільки дядьку років? Працює?.
фрау Гітта 17 апреля в 21:01
Ответ дляУси Пуси
Є велика собака і кіт. Оце ж ще один аргумент чоловіка, що хрін їх хтось пустить.
Вашій квартирі може бути хана
Prervana 17 апреля в 21:04
Родичей не заселять. Трешка на Минском массиве - около 10-11 тысяч без свежего ремонта будет стоить. Если немного модернизируете и поставите стиралку, телек, кондиционер, холодильник, нормальный матрас купите и освежите сантехнику - то и за 15 уйдет
автор Уси Пуси 17 апреля в 21:05
Ответ дляфрау Гітта
Тобто ваш дядько.
Він для вас важливіший ніж власний чоловік, з яким ви через цю ситуацію сваритесь.

Де діти дядька?
Брати чи сестри ще є?
Дружина?
Скільки дядьку років? Працює?.
Пенсіонер. Єдиний син загинув на війні.
Мандолина Бу 17 апреля в 21:05
Ответ дляУси Пуси
Ну от це - чисто моя історія. Як починаю думати скільки треба туди вкласти сил і грошей, то розумію, що ну його нафіг. І зараз би краще доплатила родичам на аренду і віддала аренду з цієї. Но чоловік вже каже, що я ідіотка Ми вчора так посралися, що мама дорога. Кричить що вона коштує 15 тисяч. Але я не вірю. Тому і створила цю тему.
Без ремонта 15 нет конечно , но за 8-9 точно сдадите
фрау Гітта 17 апреля в 21:05
Ответ дляУси Пуси
У них немає дітей. Син загинув на війні.
Стоп!
То вони отримують виплати. Там в місяць велика сума.
На нашу волонтерку одна мама загиблого щомісяця 30 тис з виплат дає хлопцям на ліки, спорядження і інше. Так там ще дружина є яка теж отримує кошти і мама не все віддає, що отримує.
3 1
Мандолина Бу 17 апреля в 21:06
Ответ дляУси Пуси
Дівчата, скажіть, де мені дивитися реальні ціни на панельки без крутих ремонтів? На яких сайтах?
Лун
Малая Налегке 17 апреля в 21:07
А откуда вдруг взялся Минский массив, когда у автора в стартпосте четко написано «м. Минская»?
Малая Налегке 17 апреля в 21:09
Ответ дляУси Пуси
Пенсіонер. Єдиний син загинув на війні.
Они получили выплаты? Горе неимоверное, но если сын был не женат и у него не было на содержании детей, его родители должны были получить семизначную сумму. И даже если был женат, то родители получают свою долю компенсации.
Боневтікла 17 апреля в 21:09
Ответ дляУси Пуси
Пенсіонер. Єдиний син загинув на війні.
Мій квартирантик зараз в реанімації. Важке поранення. Бореться за життя .((((
В тому році дали повістку, пішов воювати. Жінка з дитинкою поїхали до себе, у Волинську область. Але ми спілкуємося, вони гарні люди. На тому тижні зателефонувала, сказала, що поранили чоловіка. В Київ привезли, був в свідомості, а на днях почався сепсіс, бо всі внутрішні органи уламками побиті . Зараз життя підтримують апарати.(((
28 років.
Перекус беру завжди 17 апреля в 21:10
Как-то странно - что родственники вымогают выгнать квартирантов и поселить других родственников 😏, а Вы что сама себе не хозяйка??? Значит одних людей выбросить на улицу, а вторых приютить, и это типа нормально будет? Пусть ищут себе квартиру, а Вы скажите, что не можете так поступить с квартирантами
Мандолина Бу 17 апреля в 21:10
Ответ дляУси Пуси
Є велика собака і кіт. Оце ж ще один аргумент чоловіка, що хрін їх хтось пустить.
Поднимайте им цену до 8-9
Если скажут не согласны , тогда просите съехать .
Не гоните сдавать трешку на Минской за 100 баксов считай
Твоя космішна 17 апреля в 21:11
Ответ дляУси Пуси
Дякую. Читаю тему і тверезію. Чоловік таки правий, що я ідіотка. Зараз сиджу і думаю, чого я 10 років як цап на прив´язі у всіх.
Може Ви просто Людина? Я читаю офігіваю... не заселяйте рідних!!!! Яка це країна і народ в якій родичі не допомагють в лиху годину? Так, у Вас аренда дешева, але ви багато років не мали клопоту по цій квартирі. Ви тільки забирали дохід і нічого не вкладали. Боргів по комунальці у Вас нема, розборки з сусідами нема, проблем з податковою нема.....Напевно за стільк років вона хоч трохи без ремонту стала краще.
Дама-мадама 17 апреля в 21:11
Це від 15000
Мандолина Бу 17 апреля в 21:16
Ответ дляУси Пуси
У них немає дітей. Син загинув на війні.
Тогда снимут однушку за эти деньги .
Дама-мадама 17 апреля в 21:13
Родичів не заселяти, а запропонувати ГУРТОМ тобто частину ви, рівні частини інші родичі допомоги дають на оренду
Нічний дожор 17 апреля в 21:18
Ответ дляPrervana
Родичей не заселять. Трешка на Минском массиве - около 10-11 тысяч без свежего ремонта будет стоить. Если немного модернизируете и поставите стиралку, телек, кондиционер, холодильник, нормальный матрас купите и освежите сантехнику - то и за 15 уйдет
Зачем там кондиционер устанавливать, которым, судя по надвигающимся серьезным проблемам со светом с лета, пользоваться станет невозможно. Дай Бог, чтоб свет давали хотя бы на пару часов ночью, а не в часы, когда народ на работе, чтоб успеть постирать и приготовить еду + подзарядить гаджеты.
Телевизор, вообще, уже пару лет как неактуален в квартирах под сдачу. Большинство квартиросъемщиков имеют свой телек. У меня сменилось до войны три квартиросъемщика на протяжении 10 лет, и у всех был свой телевизор + стиралка. Задолбалась каждый раз вешать свой телек обратно и подключать стиралку, после каждого квартиросъемщика, когда они съезжали.
Дама-мадама 17 апреля в 21:15
Ответ дляБлагоуханочка
Не пиз..ие))) 1 комн от 8 тыс грн))) я занимаюсь)))и знаю))
Різні однокімнатні.
8 тис це Троєщина в хрущі з бабусиними мебями і стійким запахом бабусі та її кішок
Мандолина Бу 17 апреля в 21:15
Ответ дляМалая Налегке
Они получили выплаты? Горе неимоверное, но если сын был не женат и у него не было на содержании детей, его родители должны были получить семизначную сумму. И даже если был женат, то родители получают свою долю компенсации.
Это не важно , получили они или нет , есть рыночная цена и если за трешку они не могут платить 9-10 , то ищут однушку за 5000
Нічний дожор 17 апреля в 21:17
Ответ дляМалая Налегке
А откуда вдруг взялся Минский массив, когда у автора в стартпосте четко написано «м. Минская»?
А метро Минская и есть начало Минского массива. Раньше это был Минский район в недалеко прошлом, до объединения с Оболонским в один.
Пацелуйнитуда 17 апреля в 21:17
Ответ дляДуже дуже вумна
Знімаю за 6 трьошку, і розумію що це даром). В мене є особливі умови: майже повна відсутність техніки і меблів, нема пралки, духовки, шаф старий (не бпбушатник) але старий ремонт і всі проблеми (хрущ щоб розуміли) я вирішую своїм коштом. Потік бойлер - за свій кошт, залила сусідів - за свій кошт.
интересно,а вы считаете что потоп должен был оплатить арендодатель?