У вас розумний чоловік?

З тих, хто має середній дохід. Він думає перш ніж робить? Має логічне мислення?
Телефон Рубика 17 апреля в 23:01
дурко...
хотя все относительно... я такая вся умная и сижу дома
1 6
Мона_Лиса 17 апреля в 23:01
Очень. И эмоциональный. А очень эмоциональные люди могут делать не то, что сначала подумали, аж бегом)
ГороховаЯ 17 апреля в 23:02
автор, я прям чувствую вашу боль через экран, аж фонит.

ваш совсем беспросветный?
Вподобайден 17 апреля в 23:02
Нет. Все надо контролировать и перепроверить, иначе такого начудит, что потом не выберемся. Доход выше среднего.
автор Вільний митець 17 апреля в 23:03
Ответ дляГороховаЯ
автор, я прям чувствую вашу боль через экран, аж фонит.

ваш совсем беспросветный?
Ніякої логіки. Є ситуації, які мені важливі, я прошу робити так і так, крок вправо, все одно робить що попало. Не думає абсолютно
Квітка папороті 17 апреля в 23:03
Так, розумний і має логічне мислення. А ще моторчик, який штовхає його вперед і я, як стимул.
ИзЮмрудная 17 апреля в 23:03
Далеко не глупый, но я мудрее
Бабуся Бетман 17 апреля в 23:03
Да, он у меня умный. Всегда думает , Я даже считаю что умнее меня.
Ну за то я хитрее .
ГороховаЯ 17 апреля в 23:04
Ответ дляВільний митець
Ніякої логіки. Є ситуації, які мені важливі, я прошу робити так і так, крок вправо, все одно робить що попало. Не думає абсолютно
думаете, дело в логике? похоже ему просто пофиг.
Куда ж без меня 17 апреля в 23:04
Так, дуже розумний. За 20+ років жодного випадку не пам´ятаю, щоб зробив дурість
автор Вільний митець 17 апреля в 23:04
Ответ дляГороховаЯ
думаете, дело в логике? похоже ему просто пофиг.
Не, він тупий
2 2
Інесса -5c9a 17 апреля в 23:04
Розумний, але з логікою часто не дружить, я навпаки, дурненька, але дії мої завжди логічні😁
ГороховаЯ 17 апреля в 23:05
Ответ дляВільний митець
Не, він тупий
а вы?
не, ну реально, браки ж у нас добровольные, не спишешь, что ’выдали’
Намазюкана нішою 17 апреля в 23:05
Ответ дляВільний митець
Не, він тупий
Як давно ви це зрозуміли?
Наведіть приклад
автор Вільний митець 17 апреля в 23:06
Ответ дляГороховаЯ
а вы?
не, ну реально, браки ж у нас добровольные, не спишешь, что ’выдали’
А я точно розумніша, і в роботі і в житті. У всіх бувають нюанси
Санта Барбара 17 апреля в 23:06
Мой умный чересчур
И с логикой все норм
ГороховаЯ 17 апреля в 23:07
Ответ дляВільний митець
А я точно розумніша, і в роботі і в житті. У всіх бувають нюанси
окей, ну вы хоть предохраняетесь? а то ж не факт, что ваши гены будут доминантными
Гладиолус 17 апреля в 23:10
Скажемо так. Результат його робити стоїть в теслі
1 1
LIANA171185 17 апреля в 23:10
Розумний і логічний.Але щось підвело його,коли узяв не ту батарею на свій смарт-годинник і не зміг її поміняти-не влізла)Довелося брати ще одну,яка таки підійшла)
Аноним Советчик 17 апреля в 23:11
розумний, начитаний, ходяча енциклопедія, та логіка не його сильна сторона. А в життєвих питання абсолютно не мудрий
Ленивица-красавица 17 апреля в 23:13
Конечно. Коды пишет. А для этого нужен мозг
Пописанная парта 17 апреля в 23:20
Ответ дляГороховаЯ
окей, ну вы хоть предохраняетесь? а то ж не факт, что ваши гены будут доминантными
Інтелект передається від матері. Свекруха свиню підклала))
Фізик-ядерщик заочно 17 апреля в 23:32
Ответ дляВільний митець
Не, він тупий
Від душі🤣
Непогодка 17 апреля в 23:38
Розумний, думає як щось робити. Турбується про завтрашній день
Як міряти? 18 апреля в 00:02
Ответ дляВподобайден
Нет. Все надо контролировать и перепроверить, иначе такого начудит, что потом не выберемся. Доход выше среднего.
А чем занимаетесь? Семейный бизнес или найм?
Як міряти? 18 апреля в 00:04
Ответ дляАноним Советчик
розумний, начитаний, ходяча енциклопедія, та логіка не його сильна сторона. А в життєвих питання абсолютно не мудрий
Это все про меня🙈
Начальник Анонимов 18 апреля в 00:37
Розумний насправді, але не вміє використати свої знання. Краще б був пробивний, а так до чого ті знання, якщо їх не використовувати.