Какое фото вам приятнее

Есть детская футболка после ребенка и желание ее продать. Не могу понять, как лучше выглядит. На что приятнее глянуть визуально. Над светом поработаю Помогите плыз
показать весь текст
Результат:
вже голосів: 237
146 (61.6%) 2)вешалка на стене
76 (32.07%) 1)на коврике белом
15 (6.33%) 3) результат
1 11
неДодекаэдр 18 апреля в 13:58
Ответ дляФедорино Горе
Може в іі чоловіка бородавки а вони ходять босими по тій підлозі і можеш ти іі мити чим хочеш хіба що в неі лампа кварцева і таблетки жавель розчиняє в воді тоді ще повірю але для чого мені це виясняти
Ну то може і в магазині хтось приміряв річ з бородавками, чи на складі складав, а в швачок такий букет міг бути. Якщо так заморочуватися, то треба самим речі шити, починаючи з вирощування бавовни, тільки тоді стерильно буде і то не факт, бо ж голку теж хтось робив невідомо якими руками
Федорино Горе 18 апреля в 18:43
Ответ дляПи Пи Пилюля
Читайте внимательно: я сравнивала свой пол с чьими-то столами, не со своим)
Не вижу ничего страшного в том, что вещь для фото (!) разложена на чистом полу. Или Вы думаете, что люди так вещи хранят?)
И да, я иногда с чашечкой кофе могу расположиться и на ковре. Ужас ужасный, да?)
Ви собі можете располагатися де хочете а це річ ща яку ви хочете гроші
Пи Пи Пилюля 19 апреля в 08:24
Ответ дляФедорино Горе
Ви собі можете располагатися де хочете а це річ ща яку ви хочете гроші
Давайте я Вам таке розкажу. Людина продає річ. Носила її людина з лишаями, потім річ зберігалася в шафі з клопами, на цій речі спав котик, обтираючи свій зад з глистами... Потім продавець це все обтрусила, гарненько розвісила на вішалці і гарненько сфотографувала (звісно ж у вакуумі:)) Потім чхнула чи кашлянула на неї пару раз та й виставила річ на сайті продажу. Ну як Вам? Зате ж не на підлозі))
Федорино Горе 19 апреля в 08:55
Ответ дляПи Пи Пилюля
Давайте я Вам таке розкажу. Людина продає річ. Носила її людина з лишаями, потім річ зберігалася в шафі з клопами, на цій речі спав котик, обтираючи свій зад з глистами... Потім продавець це все обтрусила, гарненько розвісила на вішалці і гарненько сфотографувала (звісно ж у вакуумі:)) Потім чхнула чи кашлянула на неї пару раз та й виставила річ на сайті продажу. Ну як Вам? Зате ж не на підлозі))
Можна будь що але те що воно вже на підлозі вже за себе сказало. Тут вже «аможе» просто не існує воно вже є зафільмовано.