У кого была сильная депрессия после родов

Когда смогли выкарабкаться с этого кошмара?Сами или принимали препараты?
Ужгород 18 апреля в 11:52
У вас давно почалось?
Ми можемо плутати депресію з сильною втомою і нервовим перенапруження, виснаженням.
В першу чергу звернутись до близьких, щоб допомогли. Змінити відношення до побутових справ. СОН - найкращі ліки
автор Девальвация 18 апреля в 11:53
Ответ дляУжгород
У вас давно почалось?
Ми можемо плутати депресію з сильною втомою і нервовим перенапруження, виснаженням.
В першу чергу звернутись до близьких, щоб допомогли. Змінити відношення до побутових справ. СОН - найкращі ліки
Так,на 3 день після пологів почалися на фоні втоми панічні атаки і все закінчилося депресією.2 місяць,зараз лікуюсь
Не обижаюсь 18 апреля в 11:57
І прям депресія? За статистикою дійсно післяродова депресія 1 випадок на 1000 породіль. Просто зараз модно всім казати в мене депресія
1 5 1
автор Девальвация 18 апреля в 11:58
Ответ дляНе обижаюсь
І прям депресія? За статистикою дійсно післяродова депресія 1 випадок на 1000 породіль. Просто зараз модно всім казати в мене депресія
Більше тривожний розлад і панічні атаки,а на цьому фоні вже депресія.Бо до пологів такого ніколи не було
Непонятно 18 апреля в 12:02
Я Біфрен пила. Ні до кого не зверталась, бо ні на кого дитину лишити, бабусі старі і не поруч.
автор Девальвация 18 апреля в 12:08
Ответ дляНепонятно
Я Біфрен пила. Ні до кого не зверталась, бо ні на кого дитину лишити, бабусі старі і не поруч.
І коли Вам стало краще?
Непонятно 18 апреля в 12:11
Ответ дляДевальвация
І коли Вам стало краще?
За тиждень вже почала хоч розмовляти, а далі з´явились сили щось робити,а головне - бажання рухатись. В мене ще гормони щитовидки знизились, тому приймала деякий час, поки не стабілізувались.
Перевірте щитовидку.