Як_наготую...• 18 апреля 2024
Як тільки хоч трішки починаю любити свою роботу одразу якась х**ня стається(
Працюю на цій роботі майже рік. За цей рік багато було випадків, коли не хотіла їхати на роботу через вище керівництво, мій безпосередній начальник норм, та й колектив нічого так, можна сказати, колектив мене тримає, зп середня 16-20 тисяч, залежить від місяця. То от, наче все нормально, якщо не враховувати, що у відділі стоїть камера і прослушка. Час від часу перевірки, штрафи, неприємні ситуації. Штрафують нашу начальницю за зальоти персоналу, а вона потім злиться ,кричить на нас. Хоча її самої фактично пів робочого дня стабільно немає, приходить як хоче і йде так само. Через те, що постійно міняються співробітники, за цей рік у мене вже три стажера було, всіх треба вчити, всі косячать на початку, а вигрібаємо всі разом( Взимку в нас працювала дівчина, яка часто робила промахи, могла пізніше прийти на роботу години на 3, раніше піти(начальниця про це була в курсі), але коли діло запахло жареним під гарячу руку і я потрапила, за що мені було дуже обідно, бо я не дозволяла собі того, що могли дозволити деякі особи. І от пару місяців тому, начальниця сама мені запропонувала приходити на 15 хв пізніше на роботу, бо вона знає, як у мене проблемно транспорт ходить. Робочий день з 8 ранку, а я на роботі вже о 7. То й вона дозволила мені на 8 15 приходити, щоб я в таку рань не приїжала. Але не довго я покайфувала. З´явилась у нас нова співробітниця, яка ні чого не хоче робити, все плаче як їй важко, те, що ми з колегами за годину дві робимо, вона на цілий день розтягує. І вона налажала десь добряче, що тепер керівництво буде камери від зорі до зорі дивитись, тепер знову доведеться о 7 ранку торчати на роботі, підйом о 5. І знаєте, що саме обідно? Що тій новенькій начальниця буде посміхатись, дозволяти приходити трішки пізніше, раніше, а я сторчатиму цілий день, і на мене буде визвірятись як і було власне ті рази.
Як_наготую...
• 18 апреля 2024
Ответ дляМать драконов
ви працюєте у тюрмі, що всюди камери і прослушки? ГУР? СБУ?
Ні
Наизнанку• 18 апреля 2024
Это уже не первая ваша тема, да? Вы уже писали про то, как попали под роздачу и вам было обидно.
Як_наготую...
• 18 апреля 2024
Просто на наших компах така програма, яка фіксує о котрій ми приходимо на робоче місце, і коли йдемо
Як_наготую...
• 18 апреля 2024
Ответ дляНаизнанку
Ні, ще не писала тут
Як_наготую...
• 18 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
это публичный дом чи шо
Та що ви таке говорите😅😅😅але ваш коментар підняв настрій
Як_наготую...
• 18 апреля 2024
Суть не в тому де працюю? А чи норм так працювати? Можливо у людей є ще й гірші умови, а я от жаліюсь
Невгамовна сила• 18 апреля 2024
Ответ дляЯк_наготую...
а чего вы раньше приходили на 8-15 и никто не сверял программу?
СвітланкаОК• 18 апреля 2024
Ответ дляЯк_наготую...
А як ви самі думаєте?
І чим вам допоможуть історії, що є ще гірше?
Звісно є… он хтось де тягає валізу с фекаліями за хуйлом. Теж робота 😂
Холодная каша• 18 апреля 2024
Ответ дляМать драконов
Сейчас даже почти в каждом магазине есть камера и прослушка
Невгамовна сила• 18 апреля 2024
Ответ дляЯк_наготую...
поверьте, худшие условия найдутся всегда, но это не повод терпеть, если Вам не нравится работа. в связи с тем, что сейчас в стране творится, пока бизнес совсем не загнулся, кадры очень нужны, вакансий море
Невгамовна сила• 18 апреля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
А як ви самі думаєте?
ладно еще тягает, он же наверное и запихивает все это в чемодан
Як_наготую...
• 18 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Приходила, бо начальниця домовилась з вищим керівництвом, і вони то бачили, але очі закривали на це. А недавно в новенької стався зальот, і я так зрозуміла, начальниці штраф виписали, вона розізлилась, і скащала мені щоб я вчасно приходила на роботу, бо вона не буде штрафи платити
Мать драконов• 18 апреля 2024
Ответ дляХолодная каша
ага, подруга працювала оператором на Нашій рябі, камери і прослушка була. всі в змові і крадуть...
СвітланкаОК• 18 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Саме так. Іюдо речі сьогодні бачила вакансію, де прям виття страшне, як же сильно нам людей не вистачає і як ми вас чекаємо і тд. Звісно я туди не пішла б, бо були б такі хороші, то не потребували б так відчайдушно людей. Але сам факт, що вакансії є, і бракує спеціалістів — він очевидний.
В рот не ложи• 18 апреля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
Яке місто?
СвітланкаОК• 18 апреля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
Яке місто?
Онлайн. Шукали маркетолога, комунікаційника і файндрайзера.
Невгамовна сила• 18 апреля 2024
Ответ дляСвітланкаОК
а у нас в городе завод, зп довольно хорошие, но условия просто адище. дикая нехватка кадров и текучка...
Я вся ваша• 18 апреля 2024
Автор, как мне многое знакомо из того, что Вы пишете. И камеры со звуком, и другая хрень. Осталось мне отработать 3 дня. Уволилась к чертям. Задолбало. Семью почти не вижу, новеньких понабирали, которые ещё тупят. Не хочу. Нашла работу тяжелее физически, но с бОльшим количеством выходных. Тут отработала 1 год и 9 месяцев.
В рот не ложи• 18 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Яке місто?
В рот не ложи• 18 апреля 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Днепр
Зрозуміла. Мабуть потребують чоловіків робочих спеціальностей?
Невгамовна сила• 18 апреля 2024
Ответ дляВ рот не ложи
скорее рабочих, можно без специальности, да и женщину возьмут, но там пахать надо просто жесть, никакого здоровья не хватит. зато если человек без опыта и образования, это вообще не помеха
Сиреневенькая• 18 апреля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
это публичный дом чи шо
видосики-с! господа!
Як_наготую...
• 18 апреля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
А де працювали, якщо не секрет? І яку зп мали?