Зупка_цем• 18 апреля 2024
Асіт Іспанія чи Вінниця?
Плануємо асіт- терапію від пилового кліща, треба визначитись з препаратами і виробником. Іспанія дорожче, Вінниця доступніше, але лікар запевняє, що ефект є від обох. Також є фактор доступності, хвилююсь, аби не було перебоїв. Цікавий досвід людей, що проходили таке лікування, буду вдячна за ваші історії.
Вчителька з мікрорайону• 18 апреля 2024
моя донька приймає Вінницю, вже 3 роки, ефект позитивний
Шмоточницаца• 18 апреля 2024
Дочка приймає Іспанію, алерголог сказала що краще їх брати, вже третій рік пішов. 11500 на три місяці вистачає
Єдина Країна• 18 апреля 2024
Послухаю,син знайомої пив Вінницю,допомогало.Але зараз всім прописують тільки Іспанію.
Криниця щастя• 18 апреля 2024
Вінницю 4 роки приймали. На прик-тесті реакція стала невеликою. Всю терапію відмінили.
Царевна в уггах• 18 апреля 2024
У дочки алергія на трави і грибок. Як почали лікувати, то Іспанії не було, бо почалася війна і були перебої з поставками, тому взяли вінницькі. Приймає півтора роки. Один сезон алергії вже пройшов з лікуванням. Перенесла легше.
Зупка_цем
• 18 апреля 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Дякую!