ОдинРазНадетое• 18 апреля 2024

Покажіть робоче місце в кімнаті вашої дитини)

Школяра. Дитині скоро в школу, думаю як організувати простір. Місця не багато, хочу стіл разом з шкафом і поличками для книжок замовити. Шукаю якісь ідеї)
Вумна вутка• 18 апреля 2024
Не буду вас лякати)))) закриті полички врятують ваші нерви
В танке• 18 апреля 2024
Я чтоб это место сделать сутки висела в пинтересте что и вам советую , потом соседи слямзили , обыдно.. люблю свои идеи ..
Паспортний стіл• 18 апреля 2024
Я туда не захожу.
Стол под окном и шкаф рядом с учебными принадлежностями.
автор ОдинРазНадетое • 18 апреля 2024
Ответ дляВ танке
Точно, навіть не подумала. Буду шось шукати, дякую)
Дон Пэдро• 18 апреля 2024
У сына такой. Вся школьная лабуда в закрытой секции, там 2 полки, обычные книги - на открытых. Монитор на подставке стоит, места много для выполнения уроков.
tereska• 18 апреля 2024
Отаке буде у старшокласника зі слоєм пилуччя на столі.
Ноут роз´єбашив, заставив тимчасово книгами, щоб не так сумно було, міні ПК в дорозі, монітор 32 дюйми полусфера в сусідній кімнаті для ігор.
Губи до вух• 18 апреля 2024
Ответ дляВ танке
Вам что жалко?
Святатабожа• 18 апреля 2024
Идея такая
автор ОдинРазНадетое • 18 апреля 2024
Ответ дляСвятатабожа
Идея такая
Хочу типу такого, тільки світлі кольори) тепер залишилося знайти, де виготовляють
Святатабожа• 18 апреля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Да везде где мебель на заказ. Мы сделали серый
Невловимий Джо• 18 апреля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
В моєї дитини був стіл під вікном. Але взимку, коли батареї були гарячі, дуже не комфортно було. Дитина мовчала, а от коли я туди якось присіла, то зрозуміла що це не дуже хороший варіант. Зробила перестановку меблів, убрала стіл в кут без батареї.
автор ОдинРазНадетое • 18 апреля 2024
Ответ дляНевловимий Джо
Будемо робити в кутку, а не під вікном, там немає місця) просто зробимо над столом додаткове освітлення, думаю також непогано вийде
Полюю на дрони• 18 апреля 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Моя Вам порада - не робіть так. Не робіть усі ці меблі об´єднаними. Поставте окремо стіл, звичайний рівний не кутовий, окремо тумбочку, окремо шафу/стелаж для книг і т.п.
Я зробила доньці все під вікном - сітл кутовий, лавка, стелаж
Пройшло вже років 6 і тепер або викидай той стіл, абе живи вже так (а хочеться як мінімум перестановку). Треба стул міняти, а на те місце не кожен стул стане з таким столом
Тай тумбочки-квадратики теж не виконують свого функціоналу - треба було нормальні полки робити
Тому повторюсь - робіть меблі максимально мобільні
Козачка• 18 апреля 2024
Просто письменный стол обычный, классический с выдвижными ящиками и шкафчиком в этом же столе для книг.
Дон Пэдро• 18 апреля 2024
Ответ дляПолюю на дрони
Вам все надо менять. Половину так точно выкинуть. Захламили комнату и все.