Как бросить айкос?

Появилась зависимость. У кого получилось бросить, что помогло?
Tammy21 18 апреля в 16:25
Досвід не мій. Пластирі, психотерапія.
Elena_Kiev_Solomenskiy 18 апреля в 16:26
аддикции лечатся еще более сильными аддикциями)
Мексиканочка 18 апреля в 16:27
Я бросила потому что забеременела.
Когда то я бросала обычные сигареты,мне показалось бросать айкос было сложнее.
Мне хотелось курить аж до слёз...ужас
Життє Бентежне 18 апреля в 16:29
Бросать так же, как и обычные сигареты. Эта зависимость ничем не отличается.
Додекаэдр 18 апреля в 16:32
Волшебный Табекс вам в помощь
Вмію заміряти найкраще 18 апреля в 16:32
Ответ дляМексиканочка
Я бросила потому что забеременела.
Когда то я бросала обычные сигареты,мне показалось бросать айкос было сложнее.
Мне хотелось курить аж до слёз...ужас
Там звичайно краще пізніше, ніж ніколи.Але саме в період відвикання таке відбувається з тканинами, судинами і плодом...От реально рекламують по повній, а чому не розказують, що краще дуже завчасно кинути.А деякі лікарі в США і Європі кажуть, що ризики менші, якщо взагалі вже тоді не кидати.Бо кисневе голодування в плоду просто страшне 2-3 тижні, поки не нормалізується.А в цей час же закладаються життєво важливі тканини, органи.
Мексиканочка 18 апреля в 16:34
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Там звичайно краще пізніше, ніж ніколи.Але саме в період відвикання таке відбувається з тканинами, судинами і плодом...От реально рекламують по повній, а чому не розказують, що краще дуже завчасно кинути.А деякі лікарі в США і Європі кажуть, що ризики менші, якщо взагалі вже тоді не кидати.Бо кисневе голодування в плоду просто страшне 2-3 тижні, поки не нормалізується.А в цей час же закладаються життєво важливі тканини, органи.
Сколько слушаю врачей,столько говорят бросать сразу, а не курить до второго триместра и т.д.
Вмію заміряти найкраще 18 апреля в 16:38
Згодна, залежність нічим не відрізняється від цигарок. Бо і вони по різному для кожного.
Мій дід і свекор кинули за один день і більше ніколи не верталися.Отак себе сильно любили, обоє такими нарцисами були, і тому просто легко вибрали себе і своє здоров´я .
А брат кидав айкос, теж за один день.накупив собі для хоббі фарб дорогих, якесь завдання складне придумав ( має хоббі - реставрація меблів) і весь тиждень був зайнятий до ночі і на позитиві, без стресу . Тому кинув теж дуже легко.
В рот не ложи 18 апреля в 17:21
Донька принесла корону з офісу і відвернуло разом від айкоса і м´яса. До м´яса через два тижні повернулась, а до паління - ні)