сЛАдКОежКА• 18 апреля 2024

Шукаю рецепт паски з опарою на манній каші

Добрий день, раптом у кого є в закладках, точно цей рецепт брала тут, там ще дівчина дуже детально розписала вець процес, як вимішувала тісто під фільм. Дуже смачна, легка паска, опара - на манній каші. А все інше - не згадаю вже...
Меряю линейкой• 18 апреля 2024
Пам´ятаю, туди ще вмішувалися шматочки авокадо, сьомги та кіноа.
Мамаша в бигудях• 18 апреля 2024
Чего только не придумают, чтоб отличиться
tarveldy• 18 апреля 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Лорка-хлорка• 18 апреля 2024
А вы уже пробовали эту паску?
Чу Ча• 18 апреля 2024
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-923384

Ушло, наверное, секунд 10 максимум, чтобы написать запрос в гугл. И первая ссылка та, что надо. Хотя раньше и не слышала о такой теме и паске. То вы так искали. Ну или так хотели найти)
автор сЛАдКОежКА • 18 апреля 2024
Ответ дляЧу Ча

Я Вам дуже-дуже вдячна!!! У Вас талант!
Дійсно, мабуть не так запит писала. Ще раз дякую!
Чу Ча• 18 апреля 2024
Ответ длясЛАдКОежКА
Я Вам дуже-дуже вдячна!!! У Вас талант!
Не за что
Приятного)
автор сЛАдКОежКА • 18 апреля 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
А вы уже пробовали эту паску?
Так, я пекла її до війни, бо це єдиний рецепт який у мене виходив, без сюрпризів, і вона не важка, і не ситна.
Цветочница• 25 апреля 2024