Тумба-юмба• 18 апреля 2024

Вы носите браслеты? Покажите

Покажите ваши браслеты плиз. Что сейчас носят
Кумедний ґудзик• 19 апреля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
тобто ви взагалі не бачите різниці між необхідним та тим, що для задоволення і що може бути у людині не на часі?
Не бачу. Що саме може бути не на часі? Труси носити чи виключно браслети?
А сережки з вух теж повитягати? Від чого ви ще відмовилися, розплвідайте?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 апреля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
значить у вас відсутність емпатії, раз не бачите, про що тут можна говорити)
що вам труси дались?
Кумедний ґудзик• 19 апреля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
що вам труси дались?
І чим же саме допомогла ваша емпатія і те що ваші труси та браслети покриваються пилом у шафці?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 апреля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
у прифронтовому місті хочеться вижити, особисто в мене нема моральних сил якось себе прикрашати, робити манікюр, ресниці і т.д, як раніше. Не розумію, чому це вас так зачепило
Кумедний ґудзик• 19 апреля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
І що саме особисто вам дасть відмова автора від носіння браслетів? Просто цікаво.
Rolovskaya• 19 апреля 2024
Ответ дляБагиня
Завтра спробую на цій сумочці)
Дуже подобається,але не за 12 тисяч
О, це вже треба у what’sup до китайців, якщо хочете 1:1, десь до 100 доларів напевно будуть. Бо відкрито на Алі таке не продають, банять їх там дуже швидко. Можете мені в приватні написати.
булоТАЙминуло• 19 апреля 2024
Я покажу браслеты, которые делает моя приятельница. Она давно увлекается камнями и созданием украшений.
булоТАЙминуло• 19 апреля 2024
Еще :
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 апреля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
взагалі нічого, я пояснила позицію іншої людини, що не зрозуміли)
Дайте подумать• 19 апреля 2024
Ответ дляБагиня
Ось ці хочу..
простите, кандалы какие то золотые
Бавовна• 19 апреля 2024
З прикрас тіки браслети і підвіски ношу.
Браслети шкіряні люблю.
всемВсёИмного• 19 апреля 2024
Ответ дляДесь так, але...
Надя а ви така передбачувана 🤣🤣🤣 з другого акаунта зайшла, спитала сама в себе, бо нетерпілося про карати і ціну розповісти 🤣🤣🤣
Нє. Це не Надя. Правда) я тут пасуся у ювелірних темах. Вибирала якось тут браслет. А купила по факту собі пусети з діамантами виробництва Італії. І теж їх виставляли тут) так що в цей раз Ви неправі) це я. Біднуватий, але гордий покупець золота
Забрызжу ядом• 19 апреля 2024
Нещодавно купила
люблю_тортики• 19 апреля 2024
Волосатые руки можно не комментировать 🤣🤣
Хачапууури• 19 апреля 2024
У мене такий. Не знімаю ніколи, кожен шарм це спогади.
Вредняжка• 19 апреля 2024
tereska• 19 апреля 2024
Мені браслети подобаються, поки в Пандорі їх купую. Один в моделі Рефлекшн, один шкіряний і 1 останній з перлами, до них є спец.застібки, бусини різні, защібки та шарми.
Вдягаю під одяг та настрій.
Багиня• 19 апреля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Так іншого життя в нас не буде. Я вперше за 2 роки купила собі літніх суконь. Без аксесуарів вони будуть ніяки.
Сукні не можно було не купувати, всі попередні вже зносилися. Моє психічне становище не витримає ходити в них ще рік. Це може бути останньою краплею. І не можу поступитися своїм здоров´ям, никому не стане легше,як я залишуся без суконь та браслетів.
автор Тумба-юмба • 19 апреля 2024
Ответ дляБагиня
Добре,дякую, ввімкнула сповіщення в темі
Была в Заре. Такого как я хотела не было, только такие. Померить удалось один
Багиня• 19 апреля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Теж гарний дуже! Дякую
Сумка з негодою• 19 апреля 2024
Ответ дляФляшунька
фото
Я такі ’браслети’ весь час ношу)) Оскільки вони прозорі і як губляться, то тяжко знайти, я їх пачки три точно купила у вайкікі))
Коленная ложечка• 19 апреля 2024
Ответ дляТумба-юмба
Покажите тогда что вам нравится)
Мне нравятся кольчужные браслеты, браслеты из бисера в технике вязания крючком, кожаные браслеты
Десь так, але...• 19 апреля 2024
Ответ дляЖивунаБагамах
Удалено администрацией...
ЖивунаБагамах• 04 мая 2024
Ответ дляДесь так, але...
Удалено администрацией...
ЖивунаБагамах• 04 мая 2024
Удалено администрацией...
ЖивунаБагамах• 04 мая 2024
Ответ длявсемВсёИмного
Она даже не извинится. Так и продолжит клевету писать в каждой теме. Я ее уже узнаю.
ЖивунаБагамах• 04 мая 2024
Удалено администрацией...
ЖивунаБагамах• 04 мая 2024
Ответ дляДесь так, але...
Удалено администрацией...
И не притворяйся. В инсте она меня не видела, зато все обо мне типа знает и Надюхой называет. Все ты следишь и вынюхиваешь брехуха и гадишь в каждой теме где я хоть что-нибудь покажу хотя и так уже делаю это раза 3 в год из-за таких сталкерш как ты