Я в отчаянье...
_Alekssandra_• 19 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Мірятись могилами вже почали....
Ну, если прилетами мерялись, что Вы хотите?! Идем все дальше и дальше.
Да, я пару месяцев не читала все это и вижу разницу. Одна могилами меряется, вторая радуется гибели семьи своих сограждан.
Жить в этом всем бесследно не проходит для большинства.
forumchanka• 19 апреля 2024
ну хай по однушке то 400 тыс евро.вы и это не вытянете.это в Киеве у вас все ок было.
Ответ дляМиззери
Я понимаю , молодец конечно
Но я спросила про ваше личное мнение и думаю если б от вашего выбора что-то зависимо то на фронт бы он не пошел
В любом случае он пошел добровольно и это его решение которое заслуживает уважения но и другие люди должны решать и идти или добровольно или не идти а не быть засунутыми насильно в бус
Звісно кожен має вирішувати сам за себе, як і не вирішувати за всіх як деребанити країну і лягти під рашку, якщо комусь так кортить стати кацапкою вже законною, а не лише за покликом серця, то хтось хіба тут утримує насильно, чому вони вирішують за всіх українців, ну кацапська в тобі кров, коріння, душа- зібрала свої манатки і їдь на свою батьківщину, чому вони деребанять країну, розписуються за всіх?
Вкусныйпончик• 19 апреля 2024
Ответ дляok1904
Чоловік ВПК піднімає, син вчиться в закладі з особливими умовами навчання,якщо Ви розумієте що це значить
Удалено администрацией...
Совладелица• 19 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Я б на вашем месте за своих детей переживала , проблем у вас точно больше чем у нас а перспектив меньше ) так что направьте энергию на себя и заработки 👍
Удалено администрацией...
Veronika83• 19 апреля 2024
Ответ дляBejza
Да прекращайте уже подменять понятия. Не работает уже такое. Не хотеть умирать и что-бы кто-то умирал не равно хотеть лечь под рашку.
Стрекоза любви• 19 апреля 2024
Ответ дляДжеральдина.
Удалено администрацией...
Джеральдіна, вибачте, не можу прочитати ваш комент. Постійно відволікають погляд цицьки на вашій аватарці.
Ответ дляЯ не Сірожа
Ні, це реалії.
Як русня поводиться на окупованих територіях? Першим ділом шукає, де живуть родини атошників, військових. Потім катують і знущаються над проукраїнсько налаштованими людьми. Потім над носіями української, вчителями тощо. Потім йде суцільний терор населення, віджимають житло, машини. Потім мобілізують чоловіків.
Це не теорія, я з області, що чи не рік була частково окупована, і є близькі люди, що пережили окупацію. І є знайомі, що зараз в окупації, там відбувається саме те, що я написала.
А тепер уявіть це в маштабах України. Хочете собі таке? Чи ви в рашці і вам пох**?
А як же вони там виживають? Без житла, без роботи? Хоч їсти окупанти дають? І ніяк звідти не виїхати? І як налаштовані ваші родичі, якщо досі живі? Проукраїнські?
Оксана-004e• 19 апреля 2024
Ответ дляOllka
На предложение о переговорах один вопрос - назовите хоть один случай, когда путлер выполнял условия договора, или раша.
Не вариант это. Приведет к перерыву на пару лет, а потом нашим детям все равно вернётся.
Так для нас лучше эти пару лет без перерыва воевать?
nabludatel• 19 апреля 2024
Ответ для taka
А там молоді і людей середнього віку дуже мало лишилося. Ті хто в бюджеті працює, фопи-торговці, ті хто пішов на співпрацю і обслуговує окупантів. Нормальні лікарі виїхали, батьки з дітьми теж. Інтернетом гуляє багато фото з показових уроків у школах в окупації. Бачили скільки там дітей у класах? По 5-10 дітей. Таке було раніше лише в глухих селах. А зараз так в Енергодарі, Мелітополі, Бердянську.
Ответ дляOllka
Я не хочу, чтобы мои дети потом воевали за рашу против остатков Украины или против Польши, как сейчас парни с днр и лнр.
10 лет назад тоже вот так ’договаривались’. К чему привело?
Какая вы хитро**пая ))
ну правильно, хорошо говорить когда детки маленькие, а то что уже сейчас чьи-то многие дети под огнем или в земле лежат вам все равно, плевать, все для ваших в будущем подросших дитяток )) умничка, типичное лицо настоящего патриота))
forumchanka• 19 апреля 2024
Ответ дляСовладелица
Удалено администрацией...
в точку
маня всех ждуних и троллей медведчуковских на место ставит
forumchanka• 19 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Удалено администрацией...
здрасте.штука баксов в час.де мало?
Я не Сірожа• 19 апреля 2024
Ответ для taka
Миколаївщину, слава ЗСУ, деокупували (крім Кінбурну) ще в кінці 22-го року, тож родичі мої тепер в Україні, чому дуже раді. Хоча після русні там всі села зруйновані, обійстя, городи та поля заміновані. Орки коли відходили, в вцілілих хатах розтяжки ставили, щоб господарі калічились, повернувшись в хати(
А на окупованих територіях батьки колеги погано живуть, виживають, бо город мають і донька гроші з України на картку кидала. А тепер там і картки заборонили, то ще важче буде.
Я розумію, ви бабло відпрацьовуєте, тому виправдовуєте русню, так от таким, як ви, від душі бажаю пережити рівно стільки, ні краплею більше, скільки пережили наші люди в окупації.
forumchanka• 19 апреля 2024
Ответ дляVeronika83
Да прекращайте уже тех бурятов к нам зазывать.езжайте лучше вы к ним
forumchanka• 19 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Її життя - її проблеми. Вони вас обходити не мають. Ви порушуєте правило форуму - перехід на особистості
так вы же в каждом сообщение переходите на личности с оскорблениями как и она.
Veronika83• 19 апреля 2024
Ответ дляforumchanka
Проверьте сахар. Такие бессвязные фразы при гипогликемии бывают.
Оксана-004e• 19 апреля 2024
Ответ дляЯ не Сірожа
Так отходили орки таки вышли по договорённости в Стамбуле, раз успели все заминиовать?