tarveldy• 19 апреля 2024
Поки писала відповідь, мене заблокувала еммм дама, думаю не спроста, тому тут
Тільки от момент, якщо Україна підписує договор , а росія вимагає капітуляцію ( почитайте їх умови) то не буде допомоги, інвестицій, репарацій, буде повільна окупація, чоловіки так і залишаться невиїзні, бо це мобілізаційний ресурс рф і вони це декларують, існуючий бізнес буде потроху переходити до росіян, кожна ментяра що захоче то і забере (приклад лднр, абзазія, придністров´я , Чечня) , військові, письменники, діячі культури які не зможуть втекти будуть закатовані або перевзуються у валянки, також буде масова депортація
Нічого відбудовуватись не буде, і найголовніше, для наших голубів миру : мандрувати ви будете лише по рф і північній кореї
Через 5-10 років ваші любі чоловік підуть під мобілізацію вже у армію рф, і та війна буде жахливіша за цю в сотні разів
Ответ дляT_Sp
А окрім матрьох є просто убогі розумом, які не можуть 2 і 2 скласти і дійсно думають, що для них нічого не зміниться, крім кольору прапора. Або втрачати нема чого - ні дому, ні роботи, які цінуєш, ні близьких на окупованих територіях, яких не готовий кидати і яких з усіх сил хочеш бачити вільними. Ті, у кого лапки замість відповідальності за себе і своїх близьких і свою країну.
А тим убогим потрібен абсолютний мінімум - відкриті ТЦ, ну і фінанси.
Війна для таких = лише побутові незручності
А про якусь елементарну підтримку своїй краіні? - пффф
Ответ дляРеалістка
Капітуляції не буде. Навіть якщо буде підписана якась угода. На умовах капітуляції її не будуть підписувати.
Не будут
Всу все не станут военнопленными
Техника нато не пойдет агрессору, все разработки, новые технологии.
Как только тяжелая фаза на фронте- ситуативные союзники снова бегают и что-то решают, дают
А вот после летне- осенней компании рф может им надо будет заморозка, я не знаю, копить свое барахло военное.
Всу все не станут военнопленными
Ответ дляИрина_Б_
вы погуглите для себя Чечню, сколько там вваливаеттся денег. Приднестровье, лднр … смешали все в одну кучу. Как будет никто не знает и нас не спросят
В Чечню чи клан кадирова?
Поставлять вам свого кадирова, який при кожному чиху буде на пляшку саджати.
Яке щастя)
Ответ дляPlayland
Не думаю, що в зауральї є торгові центри чи навіть унітази із зручностей. Чи вони думають, їх залишать жити у себе в хаті, й не навезуть на їх місце немитих вчительок в сімей ваньок з дєрєвьонь?
Стрекоза любви• 19 апреля 2024
Автор, не засмучуйтесь, то боти в більшості. Подивіться на їх відповіді! Вони побудовані таким чином, щоб ви не спитали, то відповідь однакова з безліччю питань, які дійсно є у суспільстві. Крадуть, окоп-смерсь, ми залишимось без чоловіків і тд. Якщо починаєш їм ставити питання, то вони дуже швидко зіскакують з відповідей. Порадниця - це не зріз поглядів суспільства. Це в більшості ботва. Але вона може впливати на погляди.
Ирина-bbd0• 19 апреля 2024
Меня автор утренней всепропальщецкой помойки заблочила))
Мешаем Украину сдавать кацапне)))
Ответ дляСтрекоза любви
Странно, сколько я не читаю подобных тем, ни одного разу я не слышала, от сторонниц стоять до победного, ответа ’чем и как вы видите наступление и нашу победу?’.
Ни одного подробного ответа, кроме ’сама дура, ждунихаа’.
Может вы ответите? Как вы представляте дальнейшее развитие войны в нашу сторону?
Ответ дляLudaSHS
Тогда толку темы
Это будет однообразное мышление
Без диалога
И тогда это ’ не выход, поиск мнений, это просто сбор тех почтов, что тебе нравится, и закос в одну сторону
Это будет однообразное мышление
Без диалога
Так це і є мета кокошниць. Створити враження, що їх більшість, що їх думка превалює.
Взагалі не розумію цієї функції блокування на сайті.
Ответ дляwer-inn
А можливо для конкретики є навчені військові спеціалісти?
Чи ви реально вірите в те, що за ранковою кавою тут сидять ті, хто володіє інформацією?
Тоді алаверди до вас
Хто вам дає право сіяти зневіру та песимізм?
З даних телеграм каналів?
Тоді алаверди до вас
З даних телеграм каналів?
Ответ дляlyudai
Я в мае 22 столкнулась тут с ситуацией. Просто массовой .
Что делается тема , потом скан с выкулубком тг. Фраза, кусок цитаты и все
Когда приносила полную статью, меня блокировали в теме.
Чтоб я не писала, орали что нельзя ссылки постить и сканы ( я про Таймс, Вашингтон пост) .
В поддержке мне писали - надо жаловаться на тему всю, мол функцию блока не отменят, это помогает сайту
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3139347
Давняя тема.
Ответ дляPlayland
Тоді алаверди до вас
З даних телеграм каналів?
Тоді алаверди до вас
З даних телеграм каналів?
Удалено администрацией...
Ответ дляOl-a
Як добре бачити через рожеві окуляри у власному втомленому війною народі:стадо кацапів, ждунів і ’сайтісьпасєрєдінє’
В чому наша сила, надайте, будь ласка, конкретну відповідь?
Ви ніби у вакуумі живете. Не знаєте, що тут пасуться кацапи? А Ви і такі як Ви їм піддакуєте.
Наша сила в рішучості, силі і стійкості армії і народу. Як би пафосно це не звучало, але саме по цій причині нам навесні 2022 року таки почали давати нормальну зброю і в достатній кількості.
Ответ дляnabludatel
А нащо майдан?
Не в такому прямому розумінні. Але там, в офісі, повинні почути думку звичайних - не обраних людей - що в перспективі?
Гора трупів? Ми живемо в інший час - і треба інакше думати. Я і ви бачите, це не новина - зараз ми в мінусі. Надія на допомогу...
Сумніваюсь, що в разі захвату Сходу, Путін буде відновлювати ці міста. Йому пофіг - зайшло в голову (псіх) треба войювати, а далі буде видно...
Ответ дляT_Sp
А Вам должны докладывать секретную информацию об усилиях, операциях, которые проводились и проводятся? Сходите повоюйте, поучаствуйте сами, увидите собственными глазами и усилия, и все остальное
Операции за 2 года должны были бы привести к чему то, что обычные люди видели бы глазами. А про участие-нет спасибо, я билет в один конец не покупаю. Мне достаточно похорон на которых я побывала. А еще живые знакомые участники событий, достачно информируют, о том что на фронте.
Ответ дляT_Sp
Згадуємо 1917 рік, а потім 20-ті
Сонная Сова• 19 апреля 2024
Ответ дляT_Sp
А зачем докладывать нам? Ждунов и получающих бабло от рашки во всех кругах нашей власти хватает, инфа на ту сторону потоком льется. И пока влада не выгонит таких ждунов, и не прикроет лавочку с коррупцией(минимум), не будет ничего для нас хорошего.
ИМХО
Но этого увы не будет никогда, а ЗСУ жизнями платит за все это.
ИМХО