Якось рік тому спостерігала, що люди вертаються, якось життя вирує, налагоджується..
А зараз навіть на Хрещатику в вихідні, коли раніше не проштовхнутися, людей зовсім мало..
Від´їжджають все ж таки?
Ще й мобілізація, мабуть, когось підштовхнула...🤷
Від´їжджають все ж таки?
rainbow2018• 19 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
Удалено администрацией...
Мне кажется, после этой темы https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3523156 уже ни у кого сомнения не осталось, что если и есть тут кто-то, к кому надо прислушиваться, то это именно ваш фантастический новорег!
_Твоя_подруга• 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Я вперше приїхала в Київ за два роки. На мій погляд людей вдвічі меньше ніж до війни. І видно що багато людей не кияни (я не про корінні-не корінні, я про те що ці люди впо). І налякала кількість алкашів і не знаю як сказати правильно...психічно не зовсім здорових на вулиці
А как вы по внешнему виду киевлян от некиевлян отличаете? Мне вот очень интересно.
И ещё: вас психически больные только в Украине беспокоят? В Германии вы от их присутствия рядом с вами не напрягаетесь?)
Moon shine• 19 апреля 2024
все в Києві добре,не трендіть. Мало людей?))) зараз пробки скрізь)Хрещатик? а що там доброго? я гуляла в минулу суботу- люди є. просто тепер люди вибирають інші місця для прогулянок,кращі,зеленіші. Знаю 2 місця,там яблуку ніде впасти у вихідні.
Ответ дляrainbow2018
А вітер ганяв брудні папірці по пустинних бульварах? А зграї бездомних собак вили на луну? А по темним вулицям без освітлення шорхались дивні створіння? А плотний туман опускався на черги в атб за гнилою картоплею? А чули моторошні крики тих, хто не встиг втекти від берсерків з тцк? А безпризорні брудні діти тягнули до вас тонкі рученята в пошуку їжі? А пусті вагони метро неслись повз вас по мостам під цілодобове завивання сирени тривоги? А забиті фанерою вікна колись шикарних ресторанів дивилися на вас осліпшими глазницями?
Напишіть книгу жахів, я б почитала….
КукухаСлетела• 19 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
ну и что с того что я такая засранка я никого не обижаю это личное
КукухаСлетела• 19 апреля 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Посетите Львов)
Сразу у вас пропадет это ощущение)
Во Львове нет же войны.
_Твоя_подруга• 19 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
Во Львове нет же войны.
Можете ещё и Одессу посетить. Или в Одессе тоже ’нет войны’?
anikabusinika• 19 апреля 2024
В Києві точно не менше чим до війни. Вчора з Відрадного до цирку більше години їхала. З моїх знайомих за останні два місяці чотири сімʼї повернулися до Києва. Це ті що з чоловіками виїзжали « назавжди». Ресторани, ТЦ повні. Не розумію де Ви мало людей бачите. Може Ви на Хрещатику в комендантську годину були чи у шостій ранку?
rainbow2018• 19 апреля 2024
Ответ дляMarinaPA
Напишіть книгу жахів, я б почитала….
Нєнєнє, то до АнниОст. Вона ті всі жахи бачила власними оченятами. І якщо в Київі такий хоррор, то в її рідних Сумах взагалі Сайлентхіл і Фоллаут
Там вже навіть собаки не бігають - поїли всіх
Moon shine• 19 апреля 2024
Ответ дляanikabusinika
+++за ресторани. маю дн на вихідних.то бронювати столик треба вже.
КукухаСлетела• 19 апреля 2024
Ответ для_Твоя_подруга
Во Львове русские танки по городу ездят?
Ответ дляrainbow2018
Интересно, она хоть мужика своего узнала, спустя 2 года? Или он тоже преобразился до неузнаваемости и стал алкашом.
rainbow2018• 19 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
Ви ідейна матрьоха
А засранство - то ваша національна риса характеру.
дякую аж підскакую• 19 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
Во Львове нет же войны.
100%
Я на выходных там была, такое ощущение, что в другой стране побывала в тур сезон
Kot_v_meshke• 19 апреля 2024
Ответ дляИлария
Так і в нашому колі ніхто не поїхав, і ми не виїжджали з початку війни.. Але тенденцію пустих вулиць якось помітила..
Нет пустых улиц. Как теплеет - яблоку упасть негде. Сейчас холодно, то люди по домам вечером. А в транспорте как и до войны полно людей.
Moon shine• 19 апреля 2024
Ответ дляValentina shop2020
Стало очень мало,Киев,Троещина,вообще пустотв
хоч би мовчали про троєщину. зранку доїхати неможливо на правий берег стільки людей їде на роботу.все стоїть.пробка на пробці
КукухаСлетела• 19 апреля 2024
Ответ длядякую аж підскакую
100%
У меня родственник был там в сентябре по делам так вот как он сказал там люди многие реально бегут в укрытие при тревоге. Хотя в основном в других городах всем уже плевать на тревогу.
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...