Илария• 19 апреля 2024

Мені здається, чи людей стало менше?..

Якось рік тому спостерігала, що люди вертаються, якось життя вирує, налагоджується..
А зараз навіть на Хрещатику в вихідні, коли раніше не проштовхнутися, людей зовсім мало..
Від´їжджають все ж таки?
Ще й мобілізація, мабуть, когось підштовхнула...🤷
Inconvenient• 19 апреля 2024
Ответ для_Твоя_подруга
’Розпердолила’ всіх ваша чисто київська манера спілкування, мабуть...
З якого саме словника це ’розпердолило’? Бо в киян з 2000 року ’словечек’ вже не має бути...
з польського, що вам не подобається?
__Kvitka__• 19 апреля 2024
Можливо в цілому не меньше, бо багато приїхавших. У батьків в ценрі в будинку половона виїхали, в підьїзді біля 10 квартир, 4 виїхали за кордон, пару сімей знаю за містом на дачі. В старому будинку бабусі на Нивках багато навпаки приїхало, поздавали навіть роками зачинені хрущевки. Чесно контингент ще той...то бійки, то собаки когось покусали, то за парковку гризуться водії.
nadia-74• 19 апреля 2024
Ответ дляNathalie27
Парковки в центрі і у спальниках Києва забиті. Менше точно не стало
Це нам мало ще вбили ? От навіщо таке ?
В Києві в 8-9 їдеш на роботу і бувають пробки і думаєш ,ну слава Богу ,знову як раніше,а на наступний день чи через день вільно і пусто.
Менше кажете не стало ??чиї могили скрізь ? я зла зараз на таке (((
nadia-74• 19 апреля 2024
Ответ дляMartishokA
Не знаю, куда выезжают. Пробки, как до войны. На работу полтора часа 30 км еду
Вчора облава з Броварів була ,теж син їхав не 30 хвилин а 1.5 години.Всім перекрили в’їзд ,вручали всім .
VAKULKA• 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Ми прямо зараз сидимо з друзями і обговорюємо те,як ця війна на нас усіх вплинула і скільки ми будемо все це відхекувати на ментальному рівні. І читаємо цю тему)
Аннушка не позорьтесь.
klux• 19 апреля 2024
в Киеве 2 года не была, не знаю. Но в Одессе реально людей меньше. Если раньше на работу я добиралась от 45 минут, то теперь 31 - это в самый-самый час пик и с учетом тянучек на постах охоты ТЦК. А так обычно 18-20
Очень много ВПО
Nathalie27• 19 апреля 2024
Ответ дляnadia-74
Це нам мало ще вбили ? От навіщо таке ?
У Вас все добре?
nadia-74• 19 апреля 2024
Ответ дляNathalie27
У Вас все добре?
Ну вопрос в старосте вообще звучит как сарказм.
Nathalie27• 19 апреля 2024
Ответ дляnadia-74
Він ніяк не звучить
Ваша величність• 19 апреля 2024
Якась маячня, особливо про Хрещатик.
tanya_217• 19 апреля 2024
Ответ дляValentina shop2020
Стало очень мало,Киев,Троещина,вообще пустотв
Бо постійно автобуси ТЦК на маяк приїздять і рейди роблять
tanya_217• 19 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Ви почекайте ще трошки. І після нашою перемоги ті всі Анни будуть тут на блакитному оці писати, що поки ми тут наминали вівсяноблини з авокадо, вони на підлозі евакпотягів дітей народжували, а потім три роки сиділи на черствих булках з Альді
Та чому це? У мене до всіх дівчат (Чехія, Німеччинуа) приїздили хлопці, решта хлопців просочилися через кордон за 22 і 23 рік, знайомий, який полетів з Києва 23.02.22 прекрасно себе почуває у Варшаві нещодавно закордонний паспорт оновив, щоб з цим законопроектом не попасти, а за 10 років скоріше за все вже і громадянство польське матиме, ІТшники знайомі в Іспанії уже тут житло думають продавати, ті які в Лондоні з 2015, теж про всяк випадок паспорти оновили, бо ще немає громадянства але надіються, що вже скоро.
forumchanka• 19 апреля 2024
Ответ дляtanya_217
я не знаю ни одного кто выехал.ЦУ.ни одного.даже те кто имеет разрешение-все дома.
nenatasha• 19 апреля 2024
Ответ дляtanya_217
Навіщо тут ця інформація про виїхавших мужиків? Чому не можна просто зрозуміти, що є люди, які не виїхали не тому що не можуть з певних причин, а тому що просто не хочуть (мова звісно не про чоловіків).
knopkakyev• 19 апреля 2024
Де? Вчора таки пробки були, що просто капець
Атрика• 19 апреля 2024
Без образ-не тими методами статистику збираєте)
LotusA• 19 апреля 2024
Не знаю за Киев , но в Харькове поменьшало людей значительно даже по сравнению с прошлым летом, не говоря уже о довоенном городе((
E-n-t-o-n-i• 19 апреля 2024
Киев. Троещина.
Людей реально меньше.
Хотя много и ВПО есть.
Но смотреть нужно не по ТЦ или хрещатикам, а по транспорту, цнапу, поликлиникам, школам, садам и подобным организациям.
Это все действительно не так сильно заполнено как лет 5 назад.
Ну выехало ж сколько. От 6 до 12 миллионов, сколько на фронте, а скольких уже нет((
Leo07032016• 19 апреля 2024
Ответ дляnenatasha
Так не хочуть, то і на здоров´я. До чого засуджувати тих, хто хочуть/можуть, тощо, з різних причин. Чи вони якось заважають жити тим, що залишилися?
Rered• 19 апреля 2024
А що по посольствам? Коли виїжджають?
hhoma• 19 апреля 2024
Ответ дляE-n-t-o-n-i
Киев. Троещина.
Людей реально меньше.
Хотя много и ВПО есть.
Не вигадуйте. Виїхало ві 25 до 40 міліонів.
annac• 19 апреля 2024
Провела отличный вечер с пьяными психами и наркоманами в полупустом Киеве
Ksenia2291• 19 апреля 2024
В Киеве давно не была. Была в Покровске в январе, и людей куча. Я сама удивлена была, тк зона боевых действий. А вы говорите, в Киеве нет .Не трындите
Подрысь• 19 апреля 2024
смотрю по двору своего дома, машин все больше и больше, не хватает парковочных мест, и авто не дешевые. Ремонты делают, люди какие-то новые заселяются.
Leo07032016• 19 апреля 2024
Ответ дляRered
А що по посольствам? Коли виїжджають?
Они и не въезжали обратно а полном обьеме
E-n-t-o-n-i• 20 апреля 2024
Ответ дляhhoma
Ну а сколько выехало по вашему?
Или вы считаете наоборот?
Вернулись все диаспоры украинцев со всех континентов?
Ksu160576• 22 апреля 2024
не стало киян, серед мої знайоми виїхало відсотків 40, і повертаться не збираються взагалі, але приїхав Харків, Херсон і Марік, тому не пусто так точно, у малого в школу прийшли гарні вчителі з Херсону і Маріка, хоч освіжили наш пенсійний фонд