Илария• 19 апреля 2024

Мені здається, чи людей стало менше?..

Якось рік тому спостерігала, що люди вертаються, якось життя вирує, налагоджується..
А зараз навіть на Хрещатику в вихідні, коли раніше не проштовхнутися, людей зовсім мало..
Від´їжджають все ж таки?
Ще й мобілізація, мабуть, когось підштовхнула...🤷
rainbow2018• 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Ні, просто молода жінка в кімнатних тапках, халаті і капюшоні під дощем з поглядом в середину себе, просто літній чоловік який йде по червоноармійській і голосно говорить сам з собою, просто тіла бухі вже в 9 ранку
На фото велика Васильківська прямо зараз. Ви хочете сказати що до війни була така ж кількість людей і машин?
Господи, вертайтеся вже додому в Дойчленд Дайте спокой
VAKULKA• 19 апреля 2024
Ответ дляИлария
Так і в нашому колі ніхто не поїхав, і ми не виїжджали з початку війни.. Але тенденцію пустих вулиць якось помітила..
Протріть очи.Або не знаю шо з вами.
Куча людей
VAKULKA• 19 апреля 2024
Ответ дляlyudai
Навіщо пишете такі брехливі коментарі? Яка Ваша мета?
Переконати себе(або інших)яка вона молодець.Витягнула щасливий білет в європу
Nat-li• 19 апреля 2024
Ответ дляlyudai
Ну от дивіться. Ви тут маячню пишете. Але ж це не значить, що всі на форумі роблять те саме. Не узагальнюйте)
Ее можно понять. Этому есть научно-психологическое объяснение.
Человек просидел безвылазно 3 года в немецком селе, родил там ребенка, ребенок не видел за всю свою жизнь отца.
Она приехала в ’разруху и пустыню’, а тут видите ли город живет дальше, люди работают-отдыхают, дети растут, магазины-бары переполнены.
Вот она и визуализирует желаемое за действительное, чтоб оправдать свои действия за последние 3 года и с чистой душой свинтиться обратно в тафель.
И слава богам, что такие сваливают, а не продолжают тут канючить по углам ’а вот у нас в Европе...’.
LoveYouOrNot• 19 апреля 2024
Всі у Львові, у нас не проштовхнутись....
Карина250• 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Я вперше приїхала в Київ за два роки. На мій погляд людей вдвічі меньше ніж до війни. І видно що багато людей не кияни (я не про корінні-не корінні, я про те що ці люди впо). І налякала кількість алкашів і не знаю як сказати правильно...психічно не зовсім здорових на вулиці
ВПО 350.000 всего официально
А в Киеве больше 3-х млн
Людей полно, очередя даже в четверг большие в супермаркете, транспорт переполнен
LoveYouOrNot• 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Це пов´язано з погодою мабуть, з похолоданням.
На вихідних син був в Києві - каже життя кипить, навіть більш бурхливо ніж у нас у Львові.
Кидав фотки з метро, з майдану - купа людей було.
lyudai• 19 апреля 2024
Ответ дляNat-li
Або шукає виправдання для чоловіка. Мовляв: Вася, не можу бути тут з тобою, бо мене до смерті лякають тьотки в халатах і тапках на вулиці.
Фернанда• 19 апреля 2024
Ответ дляИлария
не выдумывайте, нет никаких пустых улиц. Крещатик в выходные и когда тепло-забит. Я еду с работы через русановскую набережную, во всех ресторанах аншлаги почти всегда
Nat-li• 19 апреля 2024
Ответ дляlyudai
Судячи з усього, Вася уже і не проти
rainbow2018• 19 апреля 2024
Ответ для_Твоя_подруга
Т е в довоенном Киеве- все были коренные киевляне и говор у них был одинаковый? А теперь впо на фоне ’киевлян’ сильно выделяются? Я вас правильно понимаю?
При цьому, Анна не киянка і в Києві постійно не жила. Я в Києві народилася, як і мої батьки, і їх батьки, і не маю жодного уявлення, як відрізнити ’по говору’ ВПОшників
Тепер думаю - а раптом мене сьогодні на таксі на роботу віз ВПОшник, а я навіть про це не здогадувалась?
А раптом поруч зі мною вчора в Мушлі іли устриці ВПОшникі, а я навіть на них увагу не звернула?
А що, якщо завтра в Добропарку мені на зустріч буде йти цілий натовп ВПОшників і мені нікуди буде від них там подітися...............
Господи, як страшно...
LoveYouOrNot• 19 апреля 2024
Ответ дляlyudai
Скоріше людина сама для себе шукає підтвердження, що тут погано, акцентує на негативі. Тунельне бачення. Ще й погода так співпала.
Але я її розумію, в Європі добре, нема тривог, вибухів, та і все більш-менш налагоджено...)))
lyudai• 19 апреля 2024
Ответ дляNat-li
Судячи з усього, Вася уже і не проти
Може)
Думає: мати рідна, що у неї в голові, якщо вона бачить те, чого насправді немає?
annac• 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Все наверное сейчас у нас во дворе
Бася-Мася• 19 апреля 2024
В Днепре меньше.
Еще полгода назад я доезжала за 35 минут на работу, сегодня за 23.
Сразу скажу, зимой каких-то гололедов в городе не было, обычная дорога
Irisha obuv• 19 апреля 2024
Ответ дляБася-Мася
В Днепре меньше.
В Харькове тоже меньше. Все наверное в Киев едут, те кто с машинами, поэтому в Киеве пробки и парковки забиты.
lyudai• 19 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Господи, як страшно...
Правильно, бо якраз Ви киянка і з дитинства звикли до того, що Київ, як не крути, місто приїжджих. І говірок тут вистачає найрізноманітніших.
Анна просто зациклена на чомусь, тому підсвідомо чіпляється за своє уявне.
А може і навмисно пише брехню. Не знаю з якою метою.
AnnaOst• 19 апреля 2024
Ответ дляlyudai
Так то ж Ви ’вихватуєте’ із маси людей собі подібних. Так влаштоване людське сприйняття. Як в Німеччині Ваша увага буде привернута українською говіркою, так і в Києві реагуєте на провінційний суржик. Або на психічно хворих.
Ви бігали за мною цілий ранок щоб назвати мене в результаті провінційною божевільною?) я зараз зроблю вас послугу і просто додам в блок лист щоб ви не ганьбилися
Wendy Rhoades• 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
По говору в основному відрізняю. Я порівнюю не з Німеччиною а з довоєнним Києвом
все життя прожила в Києві. Враховуючи, що більшість перейшли на українську мову і не у всіх вона прям бездоганна, не уявляю за яким таким говором ви відрізняєте некиян.

А якщо ви маєте на увазі суржик, то він завжди був в Києві і так.
Майя15• 19 апреля 2024
Троляка,відразу видно.
Коли це киянам було по Хрещатику цікаво гулять?
Що там робить ?
lyudai• 19 апреля 2024
AnnaOst, заблокували вже мене, ну і добре)
Але ж Вашу ганьбу бачу не тільки я. Ви ж срамитеся тут безперестанку. Чи всіх поблокуєте?
ТатьянаИгоревна• 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
так Ви праві. алкашів, наркоманів та психів набагато більше стало.
rainbow2018• 19 апреля 2024
Ответ дляТатьянаИгоревна
Це все ВПОшникі!
hhoma• 19 апреля 2024
Ответ дляlyudai
Ніхто не бачив мене у більш задрипаному вигляді, ніж продавець з найближчого супермаркету.
Шо характерно, то вони волосся на жопі рвуть « ау нас в івропі ніхто адєждай нє заморачіваєся» то раптом вже дівчина в халаті на вулиця Києва - божевільна.
VA 11• 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Звідки Ви приїхали? Повертайтеся назад. Там нема бухих, ніхто сам з собою не говорить, в тапках по вулиці не ходить, людей багато.
А то вже аж шкода Вас стало.)
hhoma• 19 апреля 2024
Ответ дляlyudai
Я думаю, Вася тепер живе своє найкраще життя. І подумати не міг, як війна поверне його долю в щасливе русло.
AnnaOst• 19 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Господи, як страшно...
Як ви добре знаєте мою біографію) я жила в Києві з 2000 року
_Твоя_подруга• 19 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Господи, як страшно...
Я прям фильм ’люди в черном’ вспомнила))). Нужно пересмотреть)
rainbow2018• 19 апреля 2024
Ответ дляhhoma
Цікаво, щоби подумала наша Аннушка, якщо би потрапила до Америки, де в розтоптаних агсах і піжамах 80% покупців в супермаркетах та грошері сторз. А на вулицях ЛА та та вздовж Венус Біч стоять люди з плакатами про друге пришестя
AnnaOst• 19 апреля 2024
Удалено администрацией...