Илария• 19 апреля 2024

Мені здається, чи людей стало менше?..

Якось рік тому спостерігала, що люди вертаються, якось життя вирує, налагоджується..
А зараз навіть на Хрещатику в вихідні, коли раніше не проштовхнутися, людей зовсім мало..
Від´їжджають все ж таки?
Ще й мобілізація, мабуть, когось підштовхнула...🤷
Nat-li• 19 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
О! Улюблена кода на завершення дискусій, яку дуже люблять використовувати наші младоєвропейкі: ви всі озлоблені ондатри! З такими злими співвітчизниками і ворогів не потрібно! Ось у нас, в Європі, всі один за одного, всі позитивні, добрі, благодушні, відкриті, доброзичливі, услужливі, неймовірні, бажаючі зрозуміти та допомогти! А ви всі - чорнороті, заздрісні криси!
Удалено администрацией...
hhoma• 19 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
У Вас офігєнний слог Пропоную назначити Головною Ондатрою!
Ой, правда, давно так не сміялась. Шось не пішла у автора з подружайками тема про помиральну яму.
lyudai• 19 апреля 2024
Ответ дляnenatasha
а ви вже не україночка?
Як Ви могли таке подумати! Вона фрау вже 2 роки)
AnnaOst• 19 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Ой, не входила, да? Треба було обісрати кожну з вас персонально і вигадати неіснуючі факти з біографії?
rainbow2018• 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
lyudai• 19 апреля 2024
’Та не дай бог дожити до такого істино хохляцького українства. Але тема вийшла красіва’

Та да, АннаОст, так ’красіво’ Вас тут ще не розмазували.
AnnaOst• 19 апреля 2024
Ответ дляhhoma
Та не з´їзжайте тепер. Таку класну тему з подружками зробили, вся заслуга ваша
rainbow2018• 19 апреля 2024
Ответ дляNat-li
Удалено администрацией...
hhoma• 19 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Удалено администрацией...
Але ми знаємо біля якого вікна вона цілодобово стоїть. Іф ю ноу, вот я мін
lyudai• 19 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Це така ’фішка’ новоспечених європейок) Спочатку обгижують тут всіх і все, а коли їм дають відсіч, то одразу йде ця сакраментальна фраза (з варіаціями): ’добре, що виїхала від цих хохлів’.
І ця не відстає. Але ж їй не зрозуміти, що всією своєю писаниною, а особливо цією фразою, саме себе назвала ’хохляцьким українством’.
Nat-li• 19 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Удалено администрацией...
Фрау, від скуки на соціалі, походу підсіла на параша-тв, судячи з риторики. Думаю, що адмінам треба маякнути, щоб звернули увагу на подібні висловлювання.
AnnaOst• 19 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Удалено администрацией...
lyudai• 19 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Удалено администрацией...
Браво!
natlem• 19 апреля 2024
Ответ для_Твоя_подруга
Т е в довоенном Киеве- все были коренные киевляне и говор у них был одинаковый? А теперь впо на фоне ’киевлян’ сильно выделяются? Я вас правильно понимаю?
Я з Києва, маю багато друзів-киян. Всі кажуть одне і те саме: впо у Києві море і їх дуже легко відрізнити від місцевих.
lyudai• 19 апреля 2024
Ответ дляhhoma
Вулиця Кирилівська, 103?
natlem• 19 апреля 2024
Ответ дляNat-li
Ее можно понять. Этому есть научно-психологическое объяснение.
Человек просидел безвылазно 3 года в немецком селе, родил там ребенка, ребенок не видел за всю свою жизнь отца.
Она приехала в ’разруху и пустыню’, а тут видите ли город живет дальше, люди работают-отдыхают, дети растут, магазины-бары переполнены.
Вот она и визуализирует желаемое за действительное, чтоб оправдать свои действия за последние 3 года и с чистой душой свинтиться обратно в тафель.
И слава богам, что такие сваливают, а не продолжают тут канючить по углам ’а вот у нас в Европе...’.
Знайдіть краще науково-псизхологічне пояснення оцій заздрощі, яка розриває кожне друге повідомлення у цій темі до Анни. Я читаю ці коментарі і не розумію, що трапилося з жінками, що вони стали настільки злі, що готові змішати людину з лайном лише за те, що вона живе у гарних умовах і її дитина не знає війни.
Ирина-bbd0• 19 апреля 2024
AnnaOst.перестаньте про шакалов
Вы в 2023 нас уже не любили за то.что Вас просили что-то не разгонять
Тем более Вы сами в туризме решили навсегда оставаться в европе. Зачем сейчас негатив с Родиной и родичами ?
_Твоя_подруга• 19 апреля 2024
Ответ дляnatlem
Странно, впо в одессе от одесситов отличить нереально, а в Киеве очень легко...
hhoma• 19 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Удалено администрацией...
Bor bor• 19 апреля 2024
Позняки. В январе 2022 года не было свободных мест на паркингах возле дома, у меня их тут несколько. Сейчас есть места на всех этих паркингах. Какой вывод? Уехали? Продали машины? Экономят на паркингах и ставят тачки во дворах? Любой из этих вариантов возможен. Но лично мое мнение - людей стало меньше.
Nat-li• 19 апреля 2024
Ответ дляnatlem
Давно про заздрощі не було))))
Тоже думаю, ну свалила ти в світле майбутнє у німецьку конуру, чого ти заздриш нам, які сплять у своїх ліжках? Навіщо обсирати свою країну і бувших сусідів?
Пс. Доречі, а як ви відрізняєте ВПО від просто приїхавших в Київ, яких тут завжди було багато?
Кузякин• 19 апреля 2024
Ответ для_Твоя_подруга
’Розпердолила’ всіх ваша чисто київська манера спілкування, мабуть...
З якого саме словника це ’розпердолило’? Бо в киян з 2000 року ’словечек’ вже не має бути...
’Розпердолила’ - это Агонь
Кузякин• 19 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Удалено администрацией...
Не успела прочитать удаленный пост нашей Расперлодьи
natlem• 19 апреля 2024
Ответ дляNat-li
Давно про заздрощі не було))))
Удалено администрацией...
hhoma• 19 апреля 2024
Ответ дляnatlem
Удалено администрацией...
forumchanka• 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Я вперше приїхала в Київ за два роки. На мій погляд людей вдвічі меньше ніж до війни. І видно що багато людей не кияни (я не про корінні-не корінні, я про те що ці люди впо). І налякала кількість алкашів і не знаю як сказати правильно...психічно не зовсім здорових на вулиці
вам нужно к специалисту...
natlem• 19 апреля 2024
Ответ дляhhoma
Удалено администрацией...
Це просто показує ваш рівень.
hhoma• 19 апреля 2024
Ответ дляnatlem
Це просто показує ваш рівень.
А можна всі штампи одразу показати?
forumchanka• 19 апреля 2024
боже боже сидить на польскій кухні чистить картошку на пана і розсуждає про київських бомжів
Nat-li• 19 апреля 2024
Ответ дляnatlem
Удалено администрацией...
Скоро вже травень 24. Живем далі, як би вам з Анною не хотілось іншого)