Якось рік тому спостерігала, що люди вертаються, якось життя вирує, налагоджується..
А зараз навіть на Хрещатику в вихідні, коли раніше не проштовхнутися, людей зовсім мало..
Від´їжджають все ж таки?
Ще й мобілізація, мабуть, когось підштовхнула...🤷
Від´їжджають все ж таки?
Ответ дляrainbow2018
О! Улюблена кода на завершення дискусій, яку дуже люблять використовувати наші младоєвропейкі: ви всі озлоблені ондатри! З такими злими співвітчизниками і ворогів не потрібно! Ось у нас, в Європі, всі один за одного, всі позитивні, добрі, благодушні, відкриті, доброзичливі, услужливі, неймовірні, бажаючі зрозуміти та допомогти! А ви всі - чорнороті, заздрісні криси!
Удалено администрацией...
Ответ дляrainbow2018
У Вас офігєнний слог
Пропоную назначити Головною Ондатрою!
Ой, правда, давно так не сміялась. Шось не пішла у автора з подружайками тема про помиральну яму.
Пропоную назначити Головною Ондатрою! Ой, правда, давно так не сміялась. Шось не пішла у автора з подружайками тема про помиральну яму.
Ответ дляrainbow2018
Ой, не входила, да? Треба було обісрати кожну з вас персонально і вигадати неіснуючі факти з біографії?
Ответ дляrainbow2018
Це така ’фішка’ новоспечених європейок) Спочатку обгижують тут всіх і все, а коли їм дають відсіч, то одразу йде ця сакраментальна фраза (з варіаціями): ’добре, що виїхала від цих хохлів’.
І ця не відстає. Але ж їй не зрозуміти, що всією своєю писаниною, а особливо цією фразою, саме себе назвала ’хохляцьким українством’.
Ответ для_Твоя_подруга
Т е в довоенном Киеве- все были коренные киевляне и говор у них был одинаковый? А теперь впо на фоне ’киевлян’ сильно выделяются? Я вас правильно понимаю?
Я з Києва, маю багато друзів-киян. Всі кажуть одне і те саме: впо у Києві море і їх дуже легко відрізнити від місцевих.
Ответ дляNat-li
Ее можно понять. Этому есть научно-психологическое объяснение.
Человек просидел безвылазно 3 года в немецком селе, родил там ребенка, ребенок не видел за всю свою жизнь отца.
Она приехала в ’разруху и пустыню’, а тут видите ли город живет дальше, люди работают-отдыхают, дети растут, магазины-бары переполнены.
Вот она и визуализирует желаемое за действительное, чтоб оправдать свои действия за последние 3 года и с чистой душой свинтиться обратно в тафель.
И слава богам, что такие сваливают, а не продолжают тут канючить по углам ’а вот у нас в Европе...’.
Знайдіть краще науково-псизхологічне пояснення оцій заздрощі, яка розриває кожне друге повідомлення у цій темі до Анни. Я читаю ці коментарі і не розумію, що трапилося з жінками, що вони стали настільки злі, що готові змішати людину з лайном лише за те, що вона живе у гарних умовах і її дитина не знає війни.
Ирина-bbd0• 19 апреля 2024
AnnaOst.перестаньте про шакалов
Вы в 2023 нас уже не любили за то.что Вас просили что-то не разгонять
Тем более Вы сами в туризме решили навсегда оставаться в европе. Зачем сейчас негатив с Родиной и родичами ?
_Твоя_подруга• 19 апреля 2024
Ответ дляnatlem
Странно, впо в одессе от одесситов отличить нереально, а в Киеве очень легко...
Позняки. В январе 2022 года не было свободных мест на паркингах возле дома, у меня их тут несколько. Сейчас есть места на всех этих паркингах. Какой вывод? Уехали? Продали машины? Экономят на паркингах и ставят тачки во дворах? Любой из этих вариантов возможен. Но лично мое мнение - людей стало меньше.
Ответ дляnatlem
Давно про заздрощі не було))))
Тоже думаю, ну свалила ти в світле майбутнє у німецьку конуру, чого ти заздриш нам, які сплять у своїх ліжках? Навіщо обсирати свою країну і бувших сусідів?
Пс. Доречі, а як ви відрізняєте ВПО від просто приїхавших в Київ, яких тут завжди було багато?
Ответ дляNat-li
Давно про заздрощі не було))))
Удалено администрацией...
forumchanka• 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Я вперше приїхала в Київ за два роки. На мій погляд людей вдвічі меньше ніж до війни. І видно що багато людей не кияни (я не про корінні-не корінні, я про те що ці люди впо). І налякала кількість алкашів і не знаю як сказати правильно...психічно не зовсім здорових на вулиці
вам нужно к специалисту...
forumchanka• 19 апреля 2024
боже боже сидить на польскій кухні чистить картошку на пана і розсуждає про київських бомжів