Илария• 19 апреля 2024

Мені здається, чи людей стало менше?..

Якось рік тому спостерігала, що люди вертаються, якось життя вирує, налагоджується..
А зараз навіть на Хрещатику в вихідні, коли раніше не проштовхнутися, людей зовсім мало..
Від´їжджають все ж таки?
Ще й мобілізація, мабуть, когось підштовхнула...🤷
rainbow2018• 19 апреля 2024
Ответ для_Твоя_подруга
Я прям фильм ’люди в черном’ вспомнила))). Нужно пересмотреть)
They are near us. They are among us. They are us
hhoma• 19 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Цікаво, щоби подумала наша Аннушка, якщо би потрапила до Америки, де в розтоптаних агсах і піжамах 80% покупців в супермаркетах та грошері сторз. А на вулицях ЛА та та вздовж Венус Біч стоять люди з плакатами про друге пришестя
Єто другоє. Це внутрішня свобода і незалежність від оціночних суджень оточуючих, там дихати легше. А в Києві дурачки і алкаші
_Твоя_подруга• 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Удалено администрацией...
’Розпердолила’ всіх ваша чисто київська манера спілкування, мабуть...
З якого саме словника це ’розпердолило’? Бо в киян з 2000 року ’словечек’ вже не має бути...
anikabusinika• 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Ні, просто молода жінка в кімнатних тапках, халаті і капюшоні під дощем з поглядом в середину себе, просто літній чоловік який йде по червоноармійській і голосно говорить сам з собою, просто тіла бухі вже в 9 ранку
На фото велика Васильківська прямо зараз. Ви хочете сказати що до війни була така ж кількість людей і машин?
Ну як на мене так і було. Сьогодні дощить. Кафе прибрали літні тераси. Тому тротуари вільні. Машини на дорогах є. І, можна зловити кадр коли світлофор червоний, машин буде багато. Десята ранку. Всі тільки по офісах сіли. І то, десяток людей на вулиці. Сфоткайте в обід, людей буде більше. Мість для парковки немає. Все зайнято.
rainbow2018• 19 апреля 2024
Ответ дляhhoma
Так! А ще нас ’розпердоліло’, а наша німкеня нічого такого не мала на увазі!
AnnaOst• 19 апреля 2024
Ответ дляanikabusinika
Я дивлюся в це вікно і в ранці і ввечері. Людей більше вранці і увечері
hhoma• 19 апреля 2024
Ответ дляrainbow2018
Я чогось думала шо це якесь польське слово. Чи фрау зачипила поки їхала через Польщу в нашу пропиту божевільню. Найкраще бере😻
Nat-li• 19 апреля 2024
Ответ для_Твоя_подруга
То може з курсів німецької?
hhoma• 19 апреля 2024
Ответ дляanikabusinika
Та ніколи по ВВ багато людей не ходить, хіба ввчері після роботи трошки більше.
rainbow2018• 19 апреля 2024
Ответ дляhhoma
Польске слово popierdoliło. Так пані Гана підкреслює, що в нас холопська реакція на її інтелигентні пости.
lyudai• 19 апреля 2024
Ответ дляhhoma
Ніхто не бачив мене у більш задрипаному вигляді, ніж продавець з найближчого супермаркету.
Шо характерно, то вони волосся на жопі рвуть « ау нас в івропі ніхто адєждай нє заморачіваєся» то раптом вже дівчина в халаті на вулиця Києва - божевільна.
Тут нещодавно ще одна новоспечена фрау писала, що в Києві увечері в піжамі ходила в кафе снідати (не помилка, саме снідати). І ніхто на неї уваги не звертав. То щось я не можу зрозуміти тих фрау, якісь контраверсійні думки у них в головах рояться.
Olga_72• 19 апреля 2024
Ніхто нікуди не збирається. Сьогодні недалече в будинок ракета прилетіла. Всі подивились як об´їхати перекриті участки дороги і поїхали собі на роботу. Хто хотів виїхати з країни, той поїхав і не повернувся. Зараз нема сенсу виїзджати, всі до вибухів привикли так, що деякі навіть не прокинулись, коли будинки підстрибували.
AnnaOst• 19 апреля 2024
Дівчатка, які ви щирі, дотепні, дружні україночки. Аж серце радіє за наших людей! Зразу повіяло духом батьківщини) Не буду вам заважати зливатися тут в екстазі колективної травлі мене. Насолоджуйтесь. Не хвилюйтесь, я все почитаю і вип´ю за ваші відкриті незламні гарячі істино українські серця
hhoma• 19 апреля 2024
Ответ дляlyudai
То може її аня і побачила? Вона бачите, каже, біля вікна цілодобово стоїть.
hhoma• 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Тільки пийте лимонад і не о 9 ранку
lyudai• 19 апреля 2024
Ответ для_Твоя_подруга
Наша ’киянка з 2000 року’ АннаОст демонструє вишукану українську мову. Одразу видно, що столична жителька. ’Культура - аж прьоть’.
AnnaOst• 19 апреля 2024
Ответ дляhhoma
Тільки пийте лимонад і не о 9 ранку
Та тут що не пий, а в ваших (я не тільки вас маю на увазі) коментарях прекрасно все) чудесний шакалячій експрес
VA 11• 19 апреля 2024
Ответ дляanikabusinika
Сьогодні такий дубарь на вулиці, що і собаку не виженеш. Які люди? Хіба що треба вийти.)
Nat-li• 19 апреля 2024
Ответ дляlyudai
Странно, не подготовленная в тему зашла, а теперь еще и обижается. Нужно ж было всю компашку зрадоумирательниц собрать и всем скопом начать хоронить страну, как они это обычно любят.
lyudai• 19 апреля 2024
Ответ дляhhoma
Тільки пийте лимонад і не о 9 ранку
Та схоже, що Анна безалкогольним не обмежується. Гляньте, які у неї ’видіння’: пусті вулиці, жінки в халатах, божевільні, п’яні... Хіба від лимонаду таке буває?
evgeniiya• 19 апреля 2024
Ответ дляКукухаСлетела
Да а по будням в городе мало тоже мужчин в основном одни женщины и пенсионеры
Живу рядом с парком ПС.
По выходным людей море. И мужчин призывного возраста тоже море.
hhoma• 19 апреля 2024
Ответ дляevgeniiya
Живу рядом с парком ПС.
Божевільні? Пʼяні? В халатах? Говорять на впошном?
hhoma• 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Скажіть, будь ласка, фрау анна, а можливо чули ви щось про безпровідні гарнітури?
nenatasha• 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
а ви вже не україночка?
evgeniiya• 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
Вам погоду отключили?
Нормальные люди, по возможности, сегодня дома.
hhoma• 19 апреля 2024
Ответ дляnenatasha
а ви вже не україночка?
Найн!
AnnaOst• 19 апреля 2024
Ответ дляevgeniiya
Вам погоду отключили?
А до війни в будній день там люди гуляли ви думаєте? Вони йшли у справах
AnnaOst• 19 апреля 2024
Ответ дляnenatasha
а ви вже не україночка?
Удалено администрацией...
evgeniiya• 19 апреля 2024
Ответ дляhhoma
Разнообразные. Я вот думала, что девушка в атласном халате, а потом сын пояснил, что это модный плащик...мне аж стыдно стало. Не ожидала, что в парке такие модные луки можно увидеть 😁🤣
rainbow2018• 19 апреля 2024
Ответ дляAnnaOst
О! Улюблена кода на завершення дискусій, яку дуже люблять використовувати наші младоєвропейкі: ви всі озлоблені ондатри! З такими злими співвітчизниками і ворогів не потрібно! Ось у нас, в Європі, всі один за одного, всі позитивні, добрі, благодушні, відкриті, доброзичливі, услужливі, неймовірні, бажаючі зрозуміти та допомогти! А ви всі - чорнороті, заздрісні криси!