Чи впливає це на стосунки з чоловіком?
Галябалована• 19 апреля 2024
В отличных отношениях, она у меня очень умная и тактичная женщина, жаль сын в нее не пошел...
Ответ дляРаспутница
ну як можуть впливати? Негативно, він засмучується, коли я озвучую свою думку щодо їх закидонів і висловлюю своє незадоволення, коли намагаються знов на голову залізти.
Багато ,що залежить від чоловіка. Якщо він не може рамки поставити,так і буде ((
Раздражевская• 19 апреля 2024
Ответ дляKoZa-biRuZa
Ні, 30 км, бачимось регулярно, разом їздимо на дачу, мені приємне спілкування з нею, вона розумна жінка і цікавий співрозмовник.
Моя теж за містом живе,спілкуюся з нею як з подружкою,це чудово коли жінка розуміє що синок виріс і в нього своє життя,бо є в мене такі подруги у яких мамка все не може сина відпустити
Распутница• 19 апреля 2024
Ответ дляАля789
Вчиться, але повільніше, ніж мені б хотілось. Повторюю, вони його виростили як ресурс собі. Для нього це важко прийняти, хоч і розуміє.
Галябалована• 19 апреля 2024
Ответ дляАля789
Для чого живете з ним тоді?
У него много других достоинств, я тоже не идеальна и он меня такую принимает, как я есть со всеми тараканами.
Сапай вазони• 19 апреля 2024
Стали в прекрасних стосунках для мене))), коли звала спілкування до мінімуму.
В неділю була на сімейному святі - ще раз переконалася, що це був єдине правильне рішення для мене. Спостерігала , як відбувається свекрухине спілкування з молодими невістками - все те саме - дитині холодно, шапочку вдінь, вікно закрий, погодуй дитину - молоді невістки лице тримають, ввічливо відповідають на це все і роблять своє - але, блін, я знаю скільки внутрішніх сил в мене йшло витримувати цю дуже «добру» жінку, котра завжди все знала краще і бажала тільки добра- ну його на х.й🤪
KoZa-biRuZa• 19 апреля 2024
Ответ дляАля789
Ні,але жити з нею то найгірше ,що може бути
Просто я б не виділяла ’свекрух’ в який окремий різновид людини, з якими має бути якесь особливе спілкування.
Лише задумайьесь, скільки навколо Вас чиїхось свекрух - подружка, колега, сусідка... Ви ж не вважаєте їх якимись еммм... особливими лише на підставі того, що вони мають сина?
На мою думку мають значення комунікативні навички обох сторін, рівень освіти і виховання, ступень терпимості до людських недоліків.
При бажанні невістки свекруха може стати чудовим союзником і помічником.
Сегодня не целуюсь• 19 апреля 2024
В нормальных. Видимся пару раз в год. С детьми не помогала, но и никогда не слазила в нашу жизнь. Сыну всегда говорит, что семья - самое главное. С дочкой ее наоборот у меня плохие отношения, но свекровь никогда это не переносит на нашу с мужем семью.
Ответ дляСапай вазони
Ой це правда. Краще спілкуватися рідко. В мене з другим чоловіком дітей немає,донька від першого шлюбу,Слава Богу не буде свекровушка приходити і з дитиною. Бавитися
Бензопирен• 19 апреля 2024
У нас нейтрально-ввічливі стосунки. Вітаємо один одного на свята, бачимось 3-4 рази на рік, хоч і живемо 50 км. Але це зараз, перші пару років вона дуже активно намагалась рулити у нашій сімʼї, але чоловік ставив її на місце і поступово ми просто стали жити як дві окремі сімʼї. Ми до них діла не маємо, вони до нас. Може їй і не подобається такий формат, мені пофіг - мені так зручно.
Ответ дляKoZa-biRuZa
Так,це правда. Моя колишня то мене обсирала
Я з донькою їздила в гості до сестри в Турцію,то ходила всім казала,що поїхала на проституцію. Ображалася зі свекром,що син маленькій дитині увагу приділяв
Поросенка• 19 апреля 2024
Ответ дляАля789
Оце дійсно чудові
Аналогічно — 600 км і повна ідилія 🤣 Але от щодо себе, то я не уявляю, як би жила від свого сина так далеко. Не змогла б, мабуть (((
Поросенка• 19 апреля 2024
Ответ дляАля789
А для чого Вам близько жити?
Щоб бачитись частіше аніж раз на рік.
Поросенка• 19 апреля 2024
Ответ дляАля789
Надіюсь,не для того,щоб приходити в гості і розказувати як жити
А інших опцій спілкування мами з дитиною не передбачається?
Пищалка• 19 апреля 2024
В идеальных. Живем в нескольких км друг от друга.
Сын отпуповинился от мамы больше 40 назад, поэтому никаких зловредных родственных влияний не имеем)
Я така бойова• 19 апреля 2024
В хороших. В отличие от моей мамы. Вот эта точно лезет, куда не просят. А свекровь у меня деликатная и воспитанная женщина. Где надо - промолчит, где-то закроет глаза.
ОноВамнадо• 19 апреля 2024
Ответ дляАля789
Пощастило. Моя колишня свекруха дуже зла,що я заробляю багато,і обзиває аферисткою. Її син сам,а я вдруге заміж вийшла ,не мала права
і ви ще на це звертаєте увагу?? колишня свекруха - це постороння людина.
Коржик• 19 апреля 2024
Були хороші. Поки через пять років не склала два плюс два і не стало зрозуміло що в наші стосунки з чоловіком свекруха вмішувалась і багато чим мені особисто життя ускладнила. Мої догадки підтвердив чоловік(під глибоким градусом проговорився). От чесно,як відрізало, не можу навіть по телефону довго говорити не те що до неї їхати. Щось говорити напряму без толку, вона ці маніпуляції вважає нормою,а що такого? Вона ж тіпа добра хоче. Тільки від того не те що мені, а й її сину легше не стало, а навпаки.
Колись ще був момент що мої ж слова перекрутила проти мене. Так що теж не забуду. Я не свята людина, але на підлості я не здатна. Але й стелитись ковриком не стану
Бентливуман• 19 апреля 2024
Ответ дляАля789
Ви навіть припустити не можете, що бувають нормальні стосунки зі свекрухою і тещею?
Ждун с Нибиру• 19 апреля 2024
Была в отличных, но свекр попался абьюзер, хам и урод, поэтому и со свекровью мало из за него общались. Сейчас свекрови уже нет, он через пару месяцев привел другую в дом.