19 апреля в 13:17

Перекус в школу

Что даёте своим школьникам с собой на перекус?

Интересуют идеи правильного питания.

Полноценно завтракает и обедает дома.
Да_Я_ТакаЯ_ 19 апреля в 13:20
Нарезанные фрукты, ягоды, морковь, огурец, домашнее печенье, шаверма овощная из лаваша.
дамаАмстердама 19 апреля в 13:20
морковка палочками порезанная
кусок сыра
хлебцы пару шт
орехи, курага или манго сушеное
фруктик (яблоко, груша, мандарин)
Пупуговка 19 апреля в 13:21
35 грн.
1 8
Млинець Мій 19 апреля в 13:21
Бутер с с/в колбасой и сыром относится к пп?))
автор Уси Пуси 19 апреля в 13:30
Ответ дляПупуговка
35 грн.
И на эти деньги покупается полноценный обед? Или булка в буфете?
Пупуговка 19 апреля в 13:31
Ответ дляУси Пуси
И на эти деньги покупается полноценный обед? Или булка в буфете?
Без понятия, то его проблемы.
1 8 1
автор Уси Пуси 19 апреля в 13:31
Ответ дляМлинець Мій
Бутер с с/в колбасой и сыром относится к пп?))
Нет. Придерживаюсь здорового питания ( по состоянию здоровья) доктор запретил есть колбасу, сосиски и жёлтый жирный сыр.
Дама_с_коготками 19 апреля в 13:40
Батончики типа мюсли. Сухофрукты, орехи и какой-нибудь фрукт
НеГолосую 19 апреля в 13:57
Ответ дляУси Пуси
Нет. Придерживаюсь здорового питания ( по состоянию здоровья) доктор запретил есть колбасу, сосиски и жёлтый жирный сыр.
Скільки уроків у дитини? Вік?
Від цього дуже залежить, чи вистачить, наприклад, йогурту для перекусу.
У мого меншого 5-6 уроків, з дому виходить о 7:50, повертається о 13:40 чи о 14:30.
Йому даю два подвійних бутерброди.
Старший виходить так само зранку, але у нього 3-4 пари. Після трьох від вдома о 15´20, після чотирьох о 17:00.
То коли 3 пари, даю два подвійних бутерброди і гроші на обід (у них з 12:15 велика перерва, обід з трьох страв нормальний). Якщо 4 пари, то ще один бутерброд і йогурт.
ПампушОК 19 апреля в 14:07
Запікаю філе, щоб було ніжне і соковите, нарізаю слайсами, даю бутерброди: цільнозерновий хліб, крем-чізова намазка якась нежирна і цю курку+ яблука+воду. Іноді горішки
автор Уси Пуси 19 апреля в 14:14
Ответ дляПампушОК
Запікаю філе, щоб було ніжне і соковите, нарізаю слайсами, даю бутерброди: цільнозерновий хліб, крем-чізова намазка якась нежирна і цю курку+ яблука+воду. Іноді горішки
І що, кожен божий день дитина їсть той бутерброд з куркою?
ПампушОК 19 апреля в 14:27
Ответ дляУси Пуси
І що, кожен божий день дитина їсть той бутерброд з куркою?
У нас очна школа не кожен день, тому так, в школу бере лише це або з якоюсь телячою ковбаскою вареною. Коли на вечерю роблю різані курячі котлети з морквою, кукурудзою, то зранку їх бере. Я даю те, що з´їсть, якщо він не їстиме сирники, йогурт, наприклад, в школі, то сенс їх давати. Звісно, він хотів би піци, булки, батончики, печива, але якщо не можна йому, то що робить