Краsотка• 19 апреля 2024

ХЕЛП! Схудла і шкіра на животі висить фартушком! Як хоч трішки прибрати?

Схудла не на багато - 10 кг. Але пузік здувся і шкіру можу як складку взяти рукою. Жах! Бо худнути треба ще.
Може хтось має досвід як підтягнути шкіру, вправами чи косметичні засоби.
Наперед вдячна
Тут как тут• 19 апреля 2024
спорт,если большой вес-только пластика

Карма хамелеона• 19 апреля 2024
каждый день самомассаж, мазать кремами и пить коллаген и витамины ае
Своего не предлагать• 19 апреля 2024
Pf лифтинг
Пугачиха• 19 апреля 2024
Масаж, харчування, вакуум живота через розслаблений живіт.

Ну або салонні процедури, таке теж є
БеллаДонна• 19 апреля 2024
Покажіть фото
Ноунэйм• 19 апреля 2024
Контрастний душ
Звезда в шоке• 19 апреля 2024
Фото в студію. Якщо дійсно фартушок, то ніяк, тільки операція. Але наші жінки люблять з нічого трагедію зробити і щось мені підказує, що 10 кг не могли наробити такої біди, хіба що весь той жир був саме на животі.
Борщичок• 19 апреля 2024
Контрастний душ, масаж, масло від розтяжок для вагітних.
КартаБезКомиссий• 19 апреля 2024
Спробуйте басейн. Мені плавання допомагало не ставати шарпеєм, коли скидала по 4 кг на місяць (вік 40+).
Ще контрастний душ гарна штука, але зараз у мене сили волі не вистачає на нього.