18 апреля в 21:13

Тренажерний зал, вперше

Планую вперше піти до тренажерного залу. Мета - скинути вагу. Хочу ходити лише на бігову доріжку, орбітрек та велотренажер , ну можливо прес ще качати. Мені потрібно буде для цього брати тренера? Чи мені покажуть як користуватися тренажерами і можна далі самій займатися?
5 1
Girly_girl 18 апреля в 21:14
Я бы брала, хотя бы на первых 7-10 занятий, что бы потом уверено себя чувствовать
2 1
Козачка 18 апреля в 21:14
Можете залишити тільки орбітрек
Козачка 18 апреля в 21:14
Тренер для цього не потрібен
Злюка-закусюка 18 апреля в 21:16
Для цього тренер не потрібен. Як включити та функції бігової доріжки вам покаже черговий тренер або відвідувачки залу.
автор Значит надо 18 апреля в 21:17
Ответ дляGirly_girl
Я бы брала, хотя бы на первых 7-10 занятий, что бы потом уверено себя чувствовать
Я просто не розумію , як це буде… ну я буду ходити на доріжці , чи орбітреку, а що буде робити тренер в цей час?))
Пополняю_Карму 18 апреля в 21:17
Ответ дляGirly_girl
Я бы брала, хотя бы на первых 7-10 занятий, что бы потом уверено себя чувствовать
Для чого в цьому запиті тренер?щоб показати як по доріжці ходити?
Виправлялочка 18 апреля в 21:17
Якщо вам потрібно знати як займатися на силових тренажерах, то потрібен тренер. Вводний інструктаж не допоможе розібратися.
Для орбітрека, доріжки- тренер не потрібен
автор Значит надо 18 апреля в 21:18
Ответ дляВиправлялочка
Якщо вам потрібно знати як займатися на силових тренажерах, то потрібен тренер. Вводний інструктаж не допоможе розібратися.
Для орбітрека, доріжки- тренер не потрібен
Дякую, а взагалі так ходять так в зал? Чи всі на силові тренажери йдуть?
Невидимка Майя 18 апреля в 21:18
Ответ дляЗначит надо
Я просто не розумію , як це буде… ну я буду ходити на доріжці , чи орбітреку, а що буде робити тренер в цей час?))
Для этого тренер не нужен. Уточните в клубе, нет ли бесплатной промо-тренировки, либо кто из тренеров может показать как работают тренажеры. Это должно быть бесплатно.
Жена миллионера 18 апреля в 21:20
Ответ дляЗначит надо
Дякую, а взагалі так ходять так в зал? Чи всі на силові тренажери йдуть?
Та хто як хоче, той так і ходить)
Невидимка Майя 18 апреля в 21:20
Ответ дляЗначит надо
Дякую, а взагалі так ходять так в зал? Чи всі на силові тренажери йдуть?
В зал каждый ходит так, как ему нужно. Начните с дорожки, орбитрека. Привыкнете к залу, можете подключать другие тренажеры.
Kusalochka 18 апреля в 21:20
Ответ дляЗначит надо
Я просто не розумію , як це буде… ну я буду ходити на доріжці , чи орбітреку, а що буде робити тренер в цей час?))
Например в спортлайфе раньше было первое с тренером. Но это было очень давно. Только для этого тренер её нужен. Если не умеете пользоваться этими тренажерами вообще то спросите в зале у кого-то и Вам подскажут
2 1
Kusalochka 18 апреля в 21:21
Ответ дляЗначит надо
Дякую, а взагалі так ходять так в зал? Чи всі на силові тренажери йдуть?
Все ходят как хотят и делают что хотят.
Girly_girl 18 апреля в 21:21
Ответ дляПополняю_Карму
Для чого в цьому запиті тренер?щоб показати як по доріжці ходити?
Потому что врядли на самом деле будет просто дорожка
Тренер подберет эффективный комплекс упражнений , исходя из пожеланий клиентки и покажет, что и как правильно делать
Невидимка Майя 18 апреля в 21:21
Ответ дляKusalochka
Например в спортлайфе раньше было первое с тренером. Но это было очень давно. Только для этого тренер её нужен. Если не умеете пользоваться этими тренажерами вообще то спросите в зале у кого-то и Вам подскажут
И сейчас есть первая бесплатная тренировка.
Мелочунь 18 апреля в 21:22
Ответ дляКозачка
Можете залишити тільки орбітрек
Чим орбітрек кращий за бігову доріжку?
Краля-Галя 18 апреля в 21:22
Для орбитрека тренер не нужен.
Но вам, чтобы скинуть вес, надо раскачивать обмен веществ, для этого нужны силовые и тренер
автор Значит надо 18 апреля в 21:22
Це Атлетіко зал.. Мені ще трохи ніяково туди йти через зайву вагу🫣 На групові тренування ходжу без проблем, а зал це для мене нове ..
Краля-Галя 18 апреля в 21:23
Ответ дляKusalochka
Например в спортлайфе раньше было первое с тренером. Но это было очень давно. Только для этого тренер её нужен. Если не умеете пользоваться этими тренажерами вообще то спросите в зале у кого-то и Вам подскажут
Тренер поставит технику. Смысл просто сидеть на тренажере и что-то дергать в какую-то сторону
Невидимка Майя 18 апреля в 21:23
Ответ дляGirly_girl
Потому что врядли на самом деле будет просто дорожка
Тренер подберет эффективный комплекс упражнений , исходя из пожеланий клиентки и покажет, что и как правильно делать
По наблюдениям. Тренер подбирает комплекс упражнений максимально без тренажеров, чтобы клиент как можно дольше не смог сам заниматься))))). Все что делают с тренером и гантелями, можно делать на тренажере без тренера, достаточно чтоб показали как правильно работать.
2 1
Русланка з гілки 18 апреля в 21:24
Ответ дляЗначит надо
Це Атлетіко зал.. Мені ще трохи ніяково туди йти через зайву вагу🫣 На групові тренування ходжу без проблем, а зал це для мене нове ..
Немає нікому діла до Вас і Вашої ваги, тому спокійно ідіть в зал і не треба ніяковіти!
Girly_girl 18 апреля в 21:25
Ответ дляНевидимка Майя
По наблюдениям. Тренер подбирает комплекс упражнений максимально без тренажеров, чтобы клиент как можно дольше не смог сам заниматься))))). Все что делают с тренером и гантелями, можно делать на тренажере без тренера, достаточно чтоб показали как правильно работать.
Ну у меня был другой опыт , хотя в итоге я не осталась именно в тренажерном зале
Краля-Галя 18 апреля в 21:25
Ответ дляНевидимка Майя
По наблюдениям. Тренер подбирает комплекс упражнений максимально без тренажеров, чтобы клиент как можно дольше не смог сам заниматься))))). Все что делают с тренером и гантелями, можно делать на тренажере без тренера, достаточно чтоб показали как правильно работать.
Можно на тренажере без тренера зря тратить время.
Но если вы занимались с тренером, он вам поставил технику, то вы должны понимать- это день и ночь
Плюс тренер расписывает вам подходы, веса.
Это совсем другое по эффективности
Мелочунь 18 апреля в 21:26
Автор, я так хожу.
Тнж кардіо - основне тренування.
Я спочатку роблю 5 тихвилинну розминку, гарно ноги розминнаю, стопи, пару випадів і потягушок. І потім стаю на бігову на швидку ходу 5 кілометрів. Вкінці ще 3 вправи з гантелями роблю і прес.
Це все в мене займає 1 год 20 хв. Як є більше часу, то спину можу покачати.
Удачі.
Кардіо зараз ваше все
Коржик 18 апреля в 21:27
Ответ дляЗначит надо
Дякую, а взагалі так ходять так в зал? Чи всі на силові тренажери йдуть?
Я хожу 6 лет в тренажерку и ни разу не была на силовых
4 2
Маю рацію 18 апреля в 21:27
Ответ дляЗначит надо
Дякую, а взагалі так ходять так в зал? Чи всі на силові тренажери йдуть?
Ходила в 2 зала. Первое занятие вводное с тренером безплатно. Где-то пол часа. Спросите все, что нужно.
автор Значит надо 18 апреля в 21:28
Ответ дляМелочунь
Автор, я так хожу.
Тнж кардіо - основне тренування.
Я спочатку роблю 5 тихвилинну розминку, гарно ноги розминнаю, стопи, пару випадів і потягушок. І потім стаю на бігову на швидку ходу 5 кілометрів. Вкінці ще 3 вправи з гантелями роблю і прес.
Це все в мене займає 1 год 20 хв. Як є більше часу, то спину можу покачати.
Удачі.
Кардіо зараз ваше все
Дякую, так я це розумію. Я зал і розглядаю як альтернативу бігу чи ходінню на вулиці, тому що сидяча робота, а ходити чи бігати в місці мого проживання в принципі ніде…
Kusalochka 18 апреля в 21:29
Ответ дляКраля-Галя
Тренер поставит технику. Смысл просто сидеть на тренажере и что-то дергать в какую-то сторону
Вы почитали старпост автора же, да?

От себя, как человека который занимается с тренером с первого дня, я советую вначале развить выносливость и дать телу привыкнуть хотя бы к минимальным нагрузкам. Иначе тренер ни о чем. Я пришла в зал блином. О какой постановки техники может идти речь, если например такой человек, как я после 5 присядов выползал на четвереньках.
Мелочунь 18 апреля в 21:29
Ответ дляНевидимка Майя
По наблюдениям. Тренер подбирает комплекс упражнений максимально без тренажеров, чтобы клиент как можно дольше не смог сам заниматься))))). Все что делают с тренером и гантелями, можно делать на тренажере без тренера, достаточно чтоб показали как правильно работать.
Все це так.
Моя думка, що якщо є явна зайва вага, то варто перші кілька місяців налягти на кардіо. Це не потребує тренера. А, як пару кіло піде, то можна починати комбінувати, щоб і прокачуватись і скидати паралельно.
Часто тренери дають рекомендації по харчуванню, дівчата скидають тарілки всі 3 прийомі їжі.
Але зараз вся інформація в вільному доступі, секрету немає, якщо схуднути треба, то треба мати баланс БЖУ.
автор Значит надо 18 апреля в 21:29
Ответ дляКоржик
Я хожу 6 лет в тренажерку и ни разу не была на силовых
А на яких тренажерах займаєтесь?