Стрекоза любви• 19 апреля 2024

Хтось знає молитву на прорив дамби в м.Курган?

Нагадую, що там знаходиться «Курганмашзавод" — это единственное в России предприятие специализируется на производстве боевых машин пехоты и машин на их базе.

Останні дві години рівень води в Кургані перестав підійматись. Рівень води в р. Тобол піднявся з 343 см до 1015 см та зупинився.
Нагадую, для того, щоб затопити комунікації стратегічного підприємства «Курганмашзавод», треба рівень 12 м.
Звісно, я засмутилась, що вода не підіймається…
Але казахи вирішили, що водне шоу має продовжуватись і збільшили скид води через ризики прориву дамби з їх боку.
+++++
Дві основні насипні дамби в Кургані почали протікати в кількох місцях. Вже добу проблему не можуть локалізувати. Нові мішки з піском просто затоплює та розмиває.
Єдина бетонна дамба м. Курган має висоту 1050 см. Губернатор вже попередив, що дамба на максимальній відмітці навантаження і є ризик її прориву.

Тому якщо комусь відома молитва на прорив дамби, дайте знати!
Басина• 19 апреля 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Насправді, це дійсно цікаво. Чекаємо. Може бобри 🦫 зберуться і трохи допоможуть 😝
Басина• 19 апреля 2024
Ответ дляYasyatrikotazh
Всім, хто нам вредить, нехай пече і болить. Да буде так!
... нехай тече й болить))
Басина• 19 апреля 2024
Ответ дляbibizyana
Можно один вопрос, вы животных по национальности разделяете?
Звичайно! руські свинособаки, то не свині і не собаки, а окремий вид (вимираючий)
GIJane• 19 апреля 2024
Всі просвітлені мудрі люди кажуть, що не можна явно бажати горя, навіть ворогу.

Потрібно бажати, щоб їм дісталося за їхні діяння.
Ось по бажаємо, щоб Всесвіт та Господь надав те, що заслужили своїми діями та бездіяльністю.
Masushki2• 19 апреля 2024
Ответ дляYegonyashka
там сейчас с 17-го числа 108 браминов молятся за Украину в Индии. Будут 31 день читать, подмените им текст незаметно
О, це годна новина .
Має бути так як треба.
musilda• 19 апреля 2024
Какая молитва)) Вода отступает,завтра там жара 30 градусов,а это испарение,уровень будет снижаться.Ну и люди там дамбы строят и поддерживают круглосуточно.
Татьяна-8275• 20 апреля 2024
В тех регионах, которые затопило, там же нет ПВО?

Если затопило и все эвакуировались, то ПВО тоже эвакуировали?
автор Стрекоза любви • 20 апреля 2024
Ответ дляmusilda