19 апреля в 18:12

Як Вам курси валют?

Долари по 40
Євро по 43
Фунти по 50.
Продукти шалено підскочили.
Хтось чув якісь прогнози? Чого далі очікувати?
Можливо маєте інтуїцію чи слухали фін.аналітиків?
Може, як дадуть допомогу, курси трохи впадуть? Чи це не впливає?
4 12
автор Электричка 19 апреля в 18:15
Невже долар дожине ціну бананів - 69 грн у Сільпо???
Раніше банани були орієнтовно по 1 долару за кг.
1 6 4 7
из желе я 19 апреля в 18:15
Я не знаю, я доллари купую завжди.
До речі в 22 купувала по 41.50
1 3 10
ПробілНеПрацює 19 апреля в 18:15
Хорошого нічого не очікую. ’Очікувалка кращого’ вже зламалась.(
1 12 5
Володарка мрій 19 апреля в 18:15
І так ситуація ще якось тримається...Реальна ціна валют значно вища.
автор Электричка 19 апреля в 18:15
Ответ дляПробілНеПрацює
Хорошого нічого не очікую. ’Очікувалка кращого’ вже зламалась.(
У мене так само
Там-тарарам 19 апреля в 18:15
Продукты тоже?
Вроде бы не заметила. Но я особо не закупалась на этой неделе....
Там-тарарам 19 апреля в 18:16
Ответ дляиз желе я
Я не знаю, я доллари купую завжди.
До речі в 22 купувала по 41.50
Да, помню... Потом доллар упал.
1 5
Автопортрет нурофена 19 апреля в 18:17
До кінця року $ буде по прогнозам 42 грн
Сарафанное радио 19 апреля в 18:17
Ответ дляТам-тарарам
Продукты тоже?
Вроде бы не заметила. Но я особо не закупалась на этой неделе....
всё будет дорожать
автор Электричка 19 апреля в 18:17
Ответ дляиз желе я
Я не знаю, я доллари купую завжди.
До речі в 22 купувала по 41.50
Останні рази я купувала у Приваті по 37,10 у касі. Восени 2023 чи наприкінці літа. За вищу ціну - рука не підіймається.
Svetlana31072000 19 апреля в 18:17
Ответ дляиз желе я
Я не знаю, я доллари купую завжди.
До речі в 22 купувала по 41.50
І я
Сарафанное радио 19 апреля в 18:18
Ответ дляТам-тарарам
Да, помню... Потом доллар упал.
уже не упадёт. Нет кредитов под его поддержку+у нас не та эконом ситуация
Сарафанное радио 19 апреля в 18:18
Ответ дляАвтопортрет нурофена
До кінця року $ буде по прогнозам 42 грн
1 1
автор Электричка 19 апреля в 18:18
Ответ дляТам-тарарам
Продукты тоже?
Вроде бы не заметила. Но я особо не закупалась на этой неделе....
Вчора у сільпо навіть усі піроженки подорожчали.
1 3
Радість моя 19 апреля в 18:18

Що там зелененькі?
Там-тарарам 19 апреля в 18:18
Ответ дляСарафанное радио
уже не упадёт. Нет кредитов под его поддержку+у нас не та эконом ситуация
Тоже вижу....зарплаты многим знакомым задерживают....
автор Электричка 19 апреля в 18:19
Ответ дляАвтопортрет нурофена
До кінця року $ буде по прогнозам 42 грн
Може хоч на літо трохи впаде, як у 2023 році. Я пару тисяч прикупила. На більше не було гривень.
Я б такое не носила, но продаю 19 апреля в 18:20
Ответ дляЭлектричка
Останні рази я купувала у Приваті по 37,10 у касі. Восени 2023 чи наприкінці літа. За вищу ціну - рука не підіймається.
Думала неделю назад купить по 38 с копейками, но не успела
Мона Лиза 19 апреля в 18:21
Які прогнози? В нас бюджет на 80% - допомога союзників. Прогноз знає тільки НБУ, бо в нас курс не ринковий, а вони не скажуть.
Чудо Ф_ф КеДаХ 19 апреля в 18:21
Так продукти наче дешевшають...
Купую м´ясо фермерське - в них асортимент на 10-15 грн подешевшав, молочка теж трохи здешевшала, яйця, гречка - суттєво подешевшали.
Овочі подорожчали - так весна, завжди так. Молоді овочі теж не захмарно дорогі - 80 грн за молоді огірки чи 15 грн за пучок щавлю в квітні - норм.
7 1
Коварная Зая 19 апреля в 18:22
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Думала неделю назад купить по 38 с копейками, но не успела
На прошлой нед он уже 39, 75 был
Я б такое не носила, но продаю 19 апреля в 18:23
Ответ дляКоварная Зая
На прошлой нед он уже 39, 75 был
Он скакал туда-сюда. Был и по 38 с копейками один день
Коварная Зая 19 апреля в 18:24
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Он скакал туда-сюда. Был и по 38 с копейками один день
Не был, успокойтесь, я курс отслеживаю каждый день
Чудо Ф_ф КеДаХ 19 апреля в 18:24
А що там вже в когось голова болить? Що, з методичкою розбіжності?
Я по факту кажу, перераховані мною продукти реально стали трохи дешевші, ніж були.
1 5
ПростоБелка 19 апреля в 18:27
Полізе в гору...буде електроенергія по іншій ціні, і відповідно поволоче все за собою...ох заживемо
3 1 5
автор Электричка 19 апреля в 18:27
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
А що там вже в когось голова болить? Що, з методичкою розбіжності?
Я по факту кажу, перераховані мною продукти реально стали трохи дешевші, ніж були.
За голову хапаються ті, кого ці питання не стосуються. Може у них зарплата у валюті. Що їм наші проблеми? Навіть не до голови, а до сраки. Їм тільки краще. Вище курс, вище їх дохід.
Незламна 19 апреля в 18:28
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Так продукти наче дешевшають...
Купую м´ясо фермерське - в них асортимент на 10-15 грн подешевшав, молочка теж трохи здешевшала, яйця, гречка - суттєво подешевшали.
Овочі подорожчали - так весна, завжди так. Молоді овочі теж не захмарно дорогі - 80 грн за молоді огірки чи 15 грн за пучок щавлю в квітні - норм.
а причина подешевшання знаєте яка? тупо падає купівельна спроможність населення. і щоб продукти не пропадали -фермери опускають ціну.
8 1 3
Сонечко 19 апреля в 18:28
В криптокошелек купить доллар с гривны стоит 41.9
У нас занижен еще курс
ПростоБелка 19 апреля в 18:29
Ответ дляЭлектричка
За голову хапаються ті, кого ці питання не стосуються. Може у них зарплата у валюті. Що їм наші проблеми? Навіть не до голови, а до сраки. Їм тільки краще. Вище курс, вище їх дохід.
А таких, що багато що в валюті з/п отримують?
котопёс 19 апреля в 18:29
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Думала неделю назад купить по 38 с копейками, но не успела
Не было такого,39.5 я купила