Ашотакоя• 19 апреля 2024
Долар євро на житло
Валюта в гору, коли тоді притбаю житло...
Викачую яйцями• 19 апреля 2024
Если писать в гору и притбаю, то за это платят доллары и евро?))) однако)))
Ну що ви, мамо!• 19 апреля 2024
а який зв´язок? збирати гроші на житло в любому випадку у валюті треба, і коли росте курс то ціна в валюті зазвичай трохи падає на житло. А рости буде і надалі, прогноз по долару на цей рік 42, на наступний 45.
Пластилин_Колец• 20 апреля 2024
Одне з правил фін грамотності: в чому плануєте купувати, в тому і збираєте. За умови, що це достатньо стійка валюта.