Гірчинка• 19 апреля 2024
Пропала посилка с Алі
Що робити, там планшет
Гірчинка
• 26 апреля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Як Ваші справи? Отримали чи досі шукаєте/чекаєте?
Доброго дня, ні чекаю. Телефоную кожен день і я не одна така. Всі посилки що прийшли в Україну 10,11 квітня пропали.
Сама не знаю що думати. Десь інформація пройшла у них великій збій в програмі. Або всі пропали, не знаю.
Гірчинка
• 26 апреля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Буду с 1 відкривати, спор. Більше ніколи таких речей замовляти не буду. Посилка а Алі новою поштою прийшла за 10 днів, але там дріб´язок
Забобонний фрукт• 26 апреля 2024
Ответ дляГірчинка
А чому чекаєте першого числа? У Вас же термін доставки минув давно?
Гірчинка
• 26 апреля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Надіюся, може прийде.Ще пару днів
Забобонний фрукт• 26 апреля 2024
Ответ дляГірчинка
Надіюся, може прийде.Ще пару днів
Сподіваюся разом з Вами і теж чекаю, вірю!)
Гірчинка
• 26 апреля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
У вас тоже посилка
Забобонний фрукт• 26 апреля 2024
Ответ дляГірчинка
У вас тоже посилка
Так, з 18 на митному оформленні, сьогодні останній день доставки. Планшет))
Гірчинка
• 26 апреля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Мені здається що посилки, які прийшли після 10,11 вже нормально їдуть далі
Гірчинка
• 26 апреля 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Спор не відкриває,чого не знаю. Доставка мала бути 16 і не обновлювалася
Забобонний фрукт• 04 мая 2024
Ответ дляГірчинка
Добрий день! Як Ваші справи, отримали посилку?
Я свою отримала. Написала Смілянському на ФБ і наступного дня вже було на відділенні. А до того кожен день відписки від чергових операторів.
Гірчинка
• 04 мая 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Доброго дня, дуже погано, нічого не отримала. Подала багато скарг, толку немає. Натякають щоб отримала спор на Алі. Будь ласка дайте ссилку на Фейсбук Смілянському, бо немає надії більше
Гірчинка
• 04 мая 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Ви писали в приватні
Забобонний фрукт• 04 мая 2024
Ответ дляГірчинка
Ви писали в приватні
Так, писала в приватні.
Спор Алі зараз не відкриє, пише через 60 днів, певно, знають, що проблеми з нашим оператором.
Гірчинка
• 04 мая 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Так, писала в приватні.
Дуже дякую, бо вже не надіюсь ці гроші повернути 4500.Для мене це сума
Забобонний фрукт• 04 мая 2024
Ответ дляГірчинка
Гроші ви не втратите в будь якому випадку, але ж хочеться планшет.
Я за Вас вболіваю. Напишіть, коли отримаєте, гаразд? Бажаю успіху!
Гірчинка
• 04 мая 2024
Ответ дляЗабобонний фрукт
Дякую боюся, бо пишуть що з Алі спори не в нашу сторону, бо посилка зайшла в Україну