Стрекозей• 19 апреля 2024

Як реагують люди, коли ви скидаєте їм новини про обстріли?

Чи нормально, якщо людина (моя родичка), якій вперше переслано новини про загибель людей від обстрілів у важливому для неї регіоні ( там живуть наші спільні родичі) реагує агресивно, не хоче про це чути, питає, навіщо їй це прислали і таке інше. Жодного вислову співчуття тим людям, занепокоєності долею родичів, чи хоча б чогось накшталт: довбані кацапи. Я і всі мої знайомі на кожну таку новину реагують співчуттям і ненавистю до оркостану. Що з нею не так?
ТрамвайGirl• 19 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Авторка, напишіть, що ви отак недолуго пожартували своєю темкою. Будь ласка.
а почему это Вас так зацепило?

Червона рута• 19 апреля 2024
Вообще не поняла. Интернет есть только у Вас? Родственница сама без Вас новости не почитает?
Бяки-козяки• 19 апреля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
авторка розводила на емоції родичку, мабуть не напилась, прийшла за допінгом зараз наваляють))
Это вы с тамми обе с Германии вещаете?
Tammy21• 19 апреля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Вампіризм якийсь. Таке враження, що якийсь серіал ’перетирає’.
66сезон666серия• 19 апреля 2024
Расскажу вам , автор, историю. У меня в группе есть женщина из под Никополя, от ее огорода до ЗАЭС- 4 км, в их село периодически прилетает, из-за отсутствия каховки в селе нет воды даже для полива ( вода в скважинах соленая, поэтому всегда брали из каховки), брат ее на передке, как и многие односельчане. В селе остались родители ( смотрят за хозяйством, одних кур 50 штук). Короче, после общения со всеми односельчанами и прочиткой всех новостей, она ежедневно плачет на занятиях ( языковые курсы), ее психика на пределе, а у нее трое детей, которым она нужна. Как думаете, обрадовалась бы она, если б такая как вы ей еще новостей прислала?
Зяблик протестант• 19 апреля 2024
Ответ дляБяки-козяки
Это вы с тамми обе с Германии вещаете?
я из Киева вещаю, из Украины не выезжала и не планирую.
Невісточка ж• 19 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
автору скучно, поговорить хочется, ей не понять
Сусідка знизу• 19 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Еще скажите, что ситуация нереальная
Прибираю щодня• 19 апреля 2024
З якою метою ви скинули їй цю новину? Вона живе у вакуумі і не читає новини?

Дюйм оф о4ка• 19 апреля 2024
що з вами не так?
вона недієздатна і не має телефону в якому є новини?
Зашла на 5минут• 19 апреля 2024
Ответ для66сезон666серия
Совсем одно и тоже, правда? Никополь это уже благоустроенная Европа , о чем говорит автор- что она скинула новость жительнице Европы.
Зяблик протестант• 19 апреля 2024
Ответ дляTammy21
спосіб розрядити власну напругу, докопатись хоч до когось. А так посварився, і вже не так важко на душі)
Tammy21• 19 апреля 2024
Ответ дляТрамвайGirl
а почему это Вас так зацепило?
З чого ви вирішили, що мене зачепило? В моій системі цінностей максимально дивно розкручувати людей на емоції подібним чином, особливо враховуючи ситуацію, звідти і питання. Мені правда складно повірити, що на третьому році повномасштабного хтось ще продовжує голосити та хайпувати на чужій крові.
Дюйм оф о4ка• 19 апреля 2024
Ответ дляСтрекозей
Так….
завидуете ей? хотите ее мордой в кровь и кишки потыкать? только честно плиз
Жена_КотораяСтена• 19 апреля 2024
Ну у меня подруга при встрече начинает новости пересказывать. Зачем? У меня что, почитать негде? Я её останавливаю.
Tammy21• 19 апреля 2024
Ответ дляБяки-козяки
Это вы с тамми обе с Германии вещаете?
З окопа?
66сезон666серия• 19 апреля 2024
Ответ дляЗашла на 5минут
Я не очень вас поняла, но женщина, о которой я пишу, сейчас находится в Европе.
автор Стрекозей • 19 апреля 2024
Ответ дляПрибираю щодня
Бо почала видавати кацапські ідеї про війну росії з НАТО і все таке інше. Переслала, щоб показати, що росія робить з землею, на якій живуть наша рідня. Бо боюсь, що там на неї впливає мокшанська пропаганда.
Аноним Советчик• 19 апреля 2024
Ответ дляБяки-козяки
Тем кто выехал им наплевать что тут происходит это уже давно понятно. У меня много знакомых и я подписана на них и никто никогда не выставляет что то за Украину или крайне редко. За то родственники которые уже очень давно живут в Европе, постоянно пишут и спрашивают. А выехавшим похер, они устроили свою жизнь и живут своей жизнью.
Ви неправі. Я, наприклад, мешкаю за кордоном. Всією сімʼєю з перших днів повномасштабного вторгнення слідкуємо за новинами. В мене брат зі своєю мамою в окупації, я читаю також і ворожі новини. І нам не всеодно, бо ми ( і я знаю багатьох людей) донатимо і надсилаємо допомогу в Україну.
І так, ні у Фейсбуці, ні в Інтаграм я не виставляю нічого про війну, але не виставляю також і інших фото і ніхто не вправі мене засуджувати. Для мене це засіб швидкого звʼязку з іншими людьми, з якими неможливо звʼязатися інакше. Те, що робиться в Україні та Ізраїлі, це біль. Я читаю канали, які ведуть військові. Але на думку не спадало щось комусь пересилати, коли не просять. Коли розповідаю щось і просять, можу поділитися, так само і друзі.

Пиши-пропало• 19 апреля 2024
авторка сдрыснула?
Сусідка знизу• 19 апреля 2024
Ответ дляСтрекозей
Удалено администрацией...
Tammy21• 19 апреля 2024
Ответ дляСусідка знизу
Еще скажите, что ситуация нереальная
Яка? Те що авторка намагається по@#₴_&-- на чужий біль? Чесно, мені простіше було б думати, що ситуація нереальна.
ДелайКак_Я• 19 апреля 2024
Ответ дляСтрекозей
Так….
Спецом для вас напишу, за кордоном так само можна переглядати новини в телеграм каналах, як і в нас, в разі необхідності. І не має чого довбати людину. Ви це робити, щоб що? Щоб вона написала грьобана русня?
Прикиньте, при кожному обстірілів Києва мені пише колега з Німеччини, знайома з Франції як я? Це я спеціально для вас розшифровую, що хто хоче, той матиме інформацію, без цих тупих пересилок.
Зашла на 5минут• 19 апреля 2024
Ответ дляАноним Советчик
И сколько вас таких выехавших из миллионов, единицы? Рассказывать как вы переживаете от туда, очень умно))
Tammy21• 19 апреля 2024
Ответ дляЗяблик протестант
Мабуть ви праві. Може і правда це спроба впоратися з власним болем. Хоч і максимально токсична.
заварний look• 19 апреля 2024
Нормальна реакція, нащо їй травмувати свою психіку? Я б таку людину заблочила і послала, навіть в соц мережах відписуюся від тих, хто постить такі фото
Зайканалужайке• 19 апреля 2024
Не высылаю.Мои умеют пользоваться интернетом.Обстрелов у нас нет и все как и до войны.Но это не значит,что не переживаем за людей
Леплю из пластилина• 19 апреля 2024
Вона й без вас побачить новини, для чого пересилати?
Сусідка знизу• 19 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Вы никогда не читали тут комментарии той же Балуты или итальянки? Которых раздражает все, что связано с Украиной. Это вполне реальные персонажи.
Зайканалужайке• 19 апреля 2024
Ответ дляСтрекозей
Так и есть.Ей пропаганда рашагебельса уже промывает мозги.Ну кто ей доктор?Пусть варится в этом дерьме,забейте на нее