19 апреля в 23:56

Де обміняти у Польщі гроші на польські копійки?

Треба багато копійок, якомога дрібніших - де я можу обміняти євро або злоті на копійки у Польщі (зараз в Любліні)?
автор Силиконочка 19 апреля в 23:57
І які монети вважаються найдрібніші? Польський грош?
Ну шо не так? 19 апреля в 23:57
Кантор?
автор Силиконочка 19 апреля в 23:58
Ответ дляНу шо не так?
Кантор?
Спитаю, але боюсь спозоритись... Тому ото перепитую тут
Ну шо не так? 20 апреля в 00:00
Ответ дляСиликоночка
Спитаю, але боюсь спозоритись... Тому ото перепитую тут
Тю. А в чем позор? Нет так нет. Что за менталитет у нас такой, а шо скажуть люди, а шо подумают. Я вас умоляю, расслабьтесь.
автор Силиконочка 20 апреля в 00:01
Ответ дляНу шо не так?
Тю. А в чем позор? Нет так нет. Что за менталитет у нас такой, а шо скажуть люди, а шо подумают. Я вас умоляю, расслабьтесь.
Я не знаю який тут менталітет - тому простіше у своїх перепитати
миссДавеча 20 апреля в 00:01
Ответ дляНу шо не так?
Кантор?
Метровий сантиметр 20 апреля в 00:02
Может в магазине, типа, Zabka
Ну шо не так? 20 апреля в 00:02
Ответ дляСиликоночка
Я не знаю який тут менталітет - тому простіше у своїх перепитати
Я вам говорю - РАСЛАБЬТЕСЬ.
Во-первых, ничего страшного нет в том, что вы незнаете какой там у них менталитет.
Ну шо не так? 20 апреля в 00:02
Ответ длямиссДавеча
Что вас так развеселило?
автор Силиконочка 20 апреля в 00:03
Ответ дляМетровий сантиметр
Может в магазине, типа, Zabka
Надіюсь на ствердну відповідь, може хтось чудом знає де точно гордо можна завалити і нагребти копійок дрібних за валюту ( дрібні, то ж Грош?)
Гостра на язик 20 апреля в 00:15
Ответ дляСиликоночка
Надіюсь на ствердну відповідь, може хтось чудом знає де точно гордо можна завалити і нагребти копійок дрібних за валюту ( дрібні, то ж Грош?)
Аж цікаво, а навіщо вам багато їхніх копійок?))
Неробименінерви 20 апреля в 00:26
Ответ дляГостра на язик
Аж цікаво, а навіщо вам багато їхніх копійок?))
Наречену викупати))
автор Силиконочка 20 апреля в 08:08
Ответ дляГостра на язик
Аж цікаво, а навіщо вам багато їхніх копійок?))
Знайомий таку фігню робить, картини з монет... Просить монеток привезти
ДаЗдраПерма 20 апреля в 10:03
Ответ дляСиликоночка
Надіюсь на ствердну відповідь, може хтось чудом знає де точно гордо можна завалити і нагребти копійок дрібних за валюту ( дрібні, то ж Грош?)
На Олкс подивіться. На місцевих форумах можна написати. Діти можуть з радістю виміняти копійки зі скоарбонок ( копілок) на бумажні гроші .
Оголошення з ОЛКс, пропонують більше 3 кг монет за 50 злотих (500 грн)
автор Силиконочка 20 апреля в 12:09
Ответ дляДаЗдраПерма
На Олкс подивіться. На місцевих форумах можна написати. Діти можуть з радістю виміняти копійки зі скоарбонок ( копілок) на бумажні гроші .
Оголошення з ОЛКс, пропонують більше 3 кг монет за 50 злотих (500 грн)
Та я тут лиш на деньок, то ж через форуми не вийде
ДаЗдраПерма 21 апреля в 08:41
Ответ дляСиликоночка
Та я тут лиш на деньок, то ж через форуми не вийде
Запитайте у Бєдронці на касі