Завжди мало• 20 апреля 2024
Причепився до моєї желетки
Вчора ходила передавати документи до іншого відділення нашого банку. Вдягнула жилетку, так як холодно. Там працюю хлопчик-касир, мені здалось, що я, йому симпатизую, так як він завжди робить компліменти, постійно до мене підходить перший, як я захожу. То вчора зайшла в жилетці, а він, ой, а що це в тебе за жилетка, починає її з мене знімати ніби пробувати чи вона тепла з середини. Це якийсь сексуальний підтекст чи я себе накрутила?
Аноним_• 20 апреля 2024
Ответ дляКидаю курити
У сусіднє село ходили?
З чого ви взяли, що автор в селі? В селі переважно немає ні одного відділення
Куколка-мяуколка• 20 апреля 2024
Боже, если бы ко мне приблизился кто-то из обслуживающего персонала и так себя фамильярно вел, я бы наверно закричала
Ответ дляЗавжди мало
Якось соромлюсь, відхожу в сторону((
Якщо є змога, знайдіть хорошу психотерапевтку, краще жінку. Хоча б пару сеансів.
Якщо можливості не має, пропрацюйте один єдиний патерн поведінки для подібних випадків. Можна виставляти руку уперед (так навіть тварини роблять, це простий та зрозумілий жест) і говорити стоп. Чи дивлячись в очі говорити, що вам неприємні дотики без дозволу. Чи щось своє вигадати.
Завжди мало
• 20 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Дякую за пораду, треба спробувати))
Завжди мало
• 20 апреля 2024
Ответ дляЖена сантехника
ого прям на робочому місці рішив вас завалити)))
Не думаю, може справді до жилетки причепився
Завжди мало
• 20 апреля 2024
Ответ дляСкокоМнеДадите
Прям на отделении
Та ну. Таке точно ні