долар по 40…

Не готова до такого… Товар зараз знову будуть перераховувати… треба закриватися по ходу(((
Скіфська пектораль 20 апреля в 12:57
Закривайтесь.
автор Дама-мадама 20 апреля в 12:58
Ответ дляСкіфська пектораль
Закривайтесь.
Просто куди той весь товар подіти((( всяке було, а зараз не витягується якось
Копирайторша 20 апреля в 13:08
Ответ дляДама-мадама
Просто куди той весь товар подіти((( всяке було, а зараз не витягується якось
роздайте
Пишущаяся 20 апреля в 13:14
то ои еще будет
Володарка мрій 20 апреля в 13:15
Продавайте
Підвищуйте ціну
Я продавала
Коли долар з 5 на 8
Потім з 8 на 25
Потім з 25 на 40

Весь час товар купували
автор Дама-мадама 20 апреля в 13:18
Ответ дляВолодарка мрій
Продавайте
Підвищуйте ціну
Я продавала
Коли долар з 5 на 8
Потім з 8 на 25
Потім з 25 на 40

Весь час товар купували
Зараз якось відчутно… працюємо з відомим українським виробником білизни. Вже прайси прийшли на підвищення цін деяких позицій і повідомили, що повністю буде переоцінка цін(
Володарка мрій 20 апреля в 13:44
Ответ дляДама-мадама
Зараз якось відчутно… працюємо з відомим українським виробником білизни. Вже прайси прийшли на підвищення цін деяких позицій і повідомили, що повністю буде переоцінка цін(
То це нормально
За мої 20 років в торгівлі ще нічого не здешевило
Долар теж
І нічого
Працюю
І дитину вивчила в Європі
І сама поїздила і їжджу досі в подорожі
дамаБезСобачки 20 апреля в 15:33
товар все с нормальным зазором считают, минимум по 42