Червона калина• 20 апреля 2024
Девочки, кто делал переводы в Вестерн Юнион, там большие проценты?
Хочу отправить родителям денег в Украину через этот сервис. Папа мне доказывает что там огромные проценты и что бы я этого не делала. Но сумма не большая 300 евро. Какие примерно проценты у них будут мои снятии или как работает система?
Пупуговка• 20 апреля 2024
В залежності від того з якої країни ви висилаєте. Ви маєте це узнати у себе у банку
Червона калина
• 20 апреля 2024
Ответ дляПупуговка
Отправляю с Германию в Украину
Докладальниця• 20 апреля 2024
Я перераховую через Paysend родичам на українську картку. Зарахування в гривнях відбувається моментально. Без комісії
БоХатая• 20 апреля 2024
На знаю як зараз, але раніше приблизно 10% від суми треба було сплатити, дешевше маниграм було, ще можна пошукати якись альтернативні методи с найменшими втратами.
Пупуговка• 20 апреля 2024
Ответ дляЧервона калина
Отправляю с Германию в Украину
Я з Швейцарії відправляла. Спробуйте закачати додаток Western Union. В мене через нього взяло якісь копійки комісії, здається близько 5 франків з 1000. Отримали в Україні готівкою в Приватбанку. А коли ходила у відділення Вестерн Юніон, то комісію хотіли велику