40ка• 20 апреля 2024

Дивний предмет у школі

Креслення.
Зазвичай, коли говорять про зайвий предмет у школі, це означає, що людині забракло здібностей на нього.
У мене в школі на креслення здібностей вистачило, навіть було цікаво і дещо таємничо. Це ж для чогось оце все дорослим для деяких професій треба)
Пишалася тим, що можу вести пряму лінію без лінійки.
А от зараз цікаво, для чого це все було конкретно мені чи іншим школярам?
Щоб вправлятися у прямих лініях без лінійки? Виховувати старанність та уважність?
Це в мене й так завжди було і є.
Виправте мене, якщо креслення потрібне у школі. Мені здається, зараз його вже нема
Результат:
вже голосів: 53
29 (54.72%) Потрібне
19 (35.85%) Не потрібне
5 (9.43%) Зазубрили, здали, забули
Линда• 20 апреля 2024
зараз руками практично нихто не креслить
Yull• 20 апреля 2024
Розвиває просторове мислення, я без проблем розуміюся на кресленнях і зараз, вмію писати красивим шрифтом
Можливо, креслення просто має бути предметом без оцінки, типу, зараховане, незараховане, щоб не впливало на загальні бали атестату
KvasSolka• 20 апреля 2024
Зараз є курс креслення в предметі Технології.
Mary8478580• 20 апреля 2024
Пространственное мышление развивает. Учит понимать как это выглядит с разных сторон
Janeke_in_UA• 20 апреля 2024
Ответ дляЛинда
Но для общего развития и пространственного мышления. Как бы не лишнее. У моего сына вообще с геометрией проблема) пока не нарисует именно руками - не поймёт. Жаль, что у нас нет и не будет черчения, ему бы пригодилось
taka• 20 апреля 2024
С первого же курса универа понадобилось. Лучше всех в группе освоила автокад. На кафедре с 4 курса чертила за бабло
Дробот И.• 20 апреля 2024
Ответ дляЛинда
Щоб креслити не руками треба мати навички креслення руками
judit• 20 апреля 2024
Мені креслення подобалось, було і в інституті, а от малювання і хореографія бісили. Я щось робила не так, але що так і не зрозуміла
Brichka_04• 20 апреля 2024
У вас черчение только в этом заключалось? Мы чертили детали в нескольких проекциях, делали технический проект квартир. Когда поступила в полетех, очень мне это пригодилось, честно говоря.
Делают это вручную сейчас или не делают, но моя профессия предполагает понимание проекций, как узнать размер чего-то, там зная другие параметры и прочее.
Уместно ли это в школе? Если не глубоко и не 38 уроком, то вполне.
lus_so• 20 апреля 2024
Ну, якщо ви для своєї дитини не плануєте щось складніше ’копать до паркана’, то воно зайве, звичайно. Виникає тільки питання, наскільки вам дитина буде вдячна за ваші рішення ближче до 25 років. Але то таке, то дожити треба.
prosto_aisha• 20 апреля 2024
Да я колись в інституті на кресленні доказувала на картоплі що моє креслення правильне в житті не знадобилося.
I-va• 20 апреля 2024
А как можно черчение зазубрить? Его проще понять один раз и на всю жизнь.
Tammy21• 20 апреля 2024
Не вірю в здібності, в наполегливість і працю -- так. В мене було креслення і я не дуже розумію чому воно у вас звелося до ’вправлятися у прямих лініях без лінійки’.
Імхо, але у обов´язковій програмі воно не потрібно.
Tammy21• 20 апреля 2024
Ответ дляlus_so
Ви зараз стебетесь?)
amoa• 20 апреля 2024
Стало цікаво, автор, хто ви за освітою? Гадаю що у інженерів не виникає питання для чого креслення.
Линда• 20 апреля 2024
Ответ дляДробот И.
не треба)
все запрограмовано до нас
Татьяна@..• 20 апреля 2024
У нас немає такого предмета в школі.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 20 апреля 2024
что развивать пространственное мышление, типа непонятно.
lus_so• 20 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Ви зараз стебетесь?)
Ні, я цілком серйозно. Це я виклала простими слова концепцію автора ’освіта дитині зайва’.
Tammy21• 20 апреля 2024
Ответ дляlus_so
При бажанні можна ще 20 з гаком предметів напхати у програму. Думаєте, з цього буде прок?)
lus_so• 20 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Ну то хай буде 3 класи - читати може, ім´я написати може, тік ток в телефоні знайде - і харош. Де межа? Коли немає ні цікавості до навчання, ні розуміння цілі, ні дисципліни і батькам на дитину пофіг, то й три класи забагато.
Tammy21• 20 апреля 2024
Ответ дляlus_so
Хай. Це буде краще аніж забити голову теорією, при тому розрізненою та не пов´язаною у логічний ланцюжок.
Цікавість до навчання не забезпечується 25+ предметами. Розуміння та цілі приходять явно в більш свідомому віці, і то не завжди. Дисципліна це що таке? Вміння слухатися, чи вміння досягати?) Де в вашому спічі вчителі та час на життя?
lus_so• 20 апреля 2024
Ответ дляTammy21
Мімімі. Перше в житті бачу такого відкритого апологета дибілізації. Поки сучасна педагогіка, з гуманних міркувань, намагається дати дитині повну картину світу, познайомити з усіма галузями знань, приходе мама і каже ’нє дитино, ти будеш жить жеття без отого всього умнічанья, я не подужала - і тобі зась’. Відверто.
Tammy21• 20 апреля 2024
Ответ дляlus_so
Ким ви працюєте?)
uma• 20 апреля 2024
Развивало пространственное мышление. У меня было черчение. Сейчас, конечно, можно, например, мебель в программе расставить и т.д. Но дополнительный навык и нейронная связь жить не мешают 😉
Дробот И.• 20 апреля 2024
Ответ дляЛинда
не треба)
все запрограмовано до нас
Ви ким працюэте?
Линда• 20 апреля 2024
Ответ дляДробот И.
Ви ким працюэте?
інженером