Да будет так• 21 апреля 2024

Як звикнути до втрат людей?

Не можу звикнути до втрат людей з оточення, які колись були поруч чи ще найгірше - це рідних чи близьких. Говорять що час лікує, але до ср@ки це, як і опрацювання з психологами. Не допомогає.
Тільки ще більше з´являється людей, яких не побачиш, не почуєш, не подзвониш їм. Дивишся на минулі листування, фото чи спогади і розумієш, що цього більше не буде. Хтось каже, що треба радіти, що це взагалі було, але як?! Розумію що і я колись буду чиїмось спогадом, що де народження, то там і смерть, але думки все одно рвуть душу.
Трусиковед• 21 апреля 2024
это жизнь. в ней много горя. у кого то больше, у кого то меньше...

Кумедний ґудзик• 21 апреля 2024
Не накручиваете себя мыслями, что вот это последнее фото с этим человеком, этого уже не будет и тд. Тогда легче. На смотреть и не вспоминать. Со временем должно попустить.
Сарафанное радио• 21 апреля 2024
Сприйняття смерті людини, яка прожила свій вік і смерть ( загибелі,) молодих на війні, від хвороби і т.д. це різні речі.
Ви яку смерть не можете ’ прийняти’?
Всіх підсаджую• 21 апреля 2024
Нажаль, до цього звикнути не можливо
автор Да будет так • 21 апреля 2024
Ответ дляСарафанное радио
Ви яку смерть не можете ’ прийняти’?
В принципі всі. Незалежно від причини, молода чи стара людина.
Кожна нова звістка про втрату зшибає з ніг.
Сарафанное радио• 21 апреля 2024
Ответ дляДа будет так
Якщо ходили до психолога, то вам повинні були допомогти у сприйнятті саме які втрати бувають, чому і , враховуючи ваші індивідуальні особливості характеру, навчити реагувати і справлятися із ситуаціями.
JENYABEST• 21 апреля 2024
Ответ дляДа будет так
К сожалению так и есть, думаю это нормально и в данном случае вы жалеете себя, что остались без тех кто ушел. Нужно увелививать круг знакомств, связей, находить новые объекты привязанности.
автор Да будет так • 21 апреля 2024
Ответ дляJENYABEST
Можливо і жалію. Але з´являються нові люди, нові знайомства та інше. Спогади про тих хто був дорогий теж не зникають.
Сусановна• 21 апреля 2024
Ніяк. Бо це ненормально, а до ненормальності звикати неможна. Свою біль треба трансформувати на якусь активність. І брехня, що час лікує. Це все одно що вважати, що з часом відростає ампутована нога. Просто вчишся жити і функціонувати без ноги.

Сусановна• 21 апреля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Не пргоджуюсь. Своє горе треба відстраждати. Скорбота - необхідний період.
автор Да будет так • 21 апреля 2024
Ответ дляСусановна
А якщо це тягнеться кілька років. Говорять що це ненормально
Додаються нові і це як сніжний ком йде.
Кумася• 21 апреля 2024
Ніколи не звикните, якщо людина була рідна і дорога.
Сусановна• 21 апреля 2024
Ответ дляДа будет так
Додаються нові і це як сніжний ком йде.
Значить, попередні не відстраждані як слід, шрами не сформувалися. Я адепт КПТ, там це називається циклами, тобто певні реакції звикли ходити по колу, бо людині здається чи здавалося в певний момент, що так легше, але при тому ти будеш постійно повертатися на те саме місце. Або книжок обчитатися або пропрацювати зі спеціалістом. Я за спеціаліста, бо запит дуже конкретний.
Экспертиза• 21 апреля 2024
Не знаю, як до такого можна звикнути.....
Треба навчитись відпускати цих людей.
Це теж важко, але треба так зробити
Кумедний ґудзик• 21 апреля 2024
Ответ дляСусановна
У меня не получается «отстрадать». Когда не думаю и не гружусь, мне легче. Когда начинаю поднимать воспоминания - плачу. Прошло 8 мес., помогает только абстрагироваться. Если о страдать - то я уйду в глубокую депрессию.
Сусановна• 21 апреля 2024
Ответ дляКумедний ґудзик
Я не з усім згодна, але свою думку написала вже, вашу почула.
Кумедний ґудзик• 21 апреля 2024
Ответ дляСусановна
Мы все разные и каждый по своему переживает горе.
Сама вумна тутички• 21 апреля 2024
Ответ дляДа будет так
Додаються нові і це як сніжний ком йде.
кто говорит??? я за мамой и пять прошло, как накатит- жесть просто. кто говорит? я таких не знаю. или знакомые, которым абы ляпнуть, и они так считают?
автор Да будет так • 21 апреля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Можно сказати, що знайомі.

АгатаХристя• 21 апреля 2024
Переводите скорбь в благодарность.Сначала будет, конечно, сложно.
кнопкодав• 21 апреля 2024
Я потеряла уже много близких людей, но так и не смогла привыкнуть.
Сама вумна тутички• 21 апреля 2024
Ответ дляДа будет так
Можно сказати, що знайомі.
почему вы решили, что знакомые однозначно правы, а вы в своем горе неправы?
тему можно развить, но не буду сыпать соль. удивительно мне это. много читала про людей, что переживают потери. даже есть отдельная группа для вдов, туда принимают после опроса, я там не была- но люди пишут, что только прежившие горе могут понять таких же людей. остальные какие-то там ’знакомые’.. автор! в сад таких людей, вам нужно как- то выжить, а они вас утюжат своими догмами.. ну как- то так
автор Да будет так • 21 апреля 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Не знаю. Тільки і чую що ’’варитися’’ довго в горі та скорботі не можна. Це психологічні відхилення і як завжди - життя продовжується.
Я згодна, що продовжується, але я не можу викинути з пам´яті що було. До того я дуже швидко звикаю та прив´язуюсь до людей, якщо у нас є щось спільне і відношення стають дуже близькими.
Дивне створіння• 21 апреля 2024
Якщо я зрозумію, як це зробити, автор - напишу вам. Поки що не виходить. Але з конкретною рідною людиною, яка загинула. Коли відволікаюсь - ніби норм. Але щодня згадую - і все, повна *опа, сльози і відчуття марності всього, що відбувається навколо. Важко. Проходжу КПТ+пігулки(((
автор Да будет так • 21 апреля 2024
Ответ дляДивне створіння
Дякую вам і сил побільше
Мабуть я ніколи не зможу змиритися. Просто треба прийняти це факт. Ось і все(
Дивне створіння• 21 апреля 2024
Ответ дляДа будет так
Дякую вам і сил побільше
Я теж доходжу такого висновку. З часом просто навчуся жити з цією діркою - ось і все примирення. Ніхто і ніколи їх не замінить. Ніхто і ніколи не займе їхнього місця. Але, блін, все ж таки дійсно круто те, що вони були. Навіть зважаючи на розуміння, що їх нема... І вже ніколи не буде.
Ковбой Хагис• 21 апреля 2024
Ніяк.
Навіть через 10 років не стає легше.
Нічого час не лікує.
Обніміть тих,хто поряд.Тих,які в Вас ще є.
Співчуваю
Ковбой Хагис• 21 апреля 2024
Моліться перд сном.
Сон тільки їх повертає.
Будете хоч трошки з тими,кого втратили.
Я фото за собою в сумці певне півроку носила.
Не могла прийняти.
Сиділа собі,фотку гладила
автор Да будет так • 21 апреля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Ніяк.
Навіть через 10 років не стає легше.
Нічого час не лікує.
Співчуваю
Дякую.
автор Да будет так • 21 апреля 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Моліться перд сном.
Сон тільки їх повертає.
Будете хоч трошки з тими,кого втратили.
Не могла прийняти.
Сиділа собі,фотку гладила
Сон це навіть найгірше. Вранці поганий настрій після них.