Яичница с беконом• 21 апреля 2024
Скільки ви платите за свій манікюр із покриттям?
Я вважаю,що то що більше 600 то вже занадто дорого із урахуванням того,що його носити всього 2-3 тижні.
Мене дивує коли ставлять ціни більше за 1000 тисячу,і хто же до них ходить?
Яичница с беконом
• 21 апреля 2024
Ответ длявре_Динка
1000 однотонне. Київ
А по часу скільки?
LIANA171185• 21 апреля 2024
Безкоштовно)Але роблю собі і мамі сама.
Робила останній раз у квітні 2022 року манікюр з покриттям за 250 грн. у знайомої дівчини.
Тра Ля Ля• 21 апреля 2024
Ответ дляКинДза
350. Миколаїв
Де робите? Поділіться контактом, будь ласка 🙏 В мене з травня 500, то вважаю що дорого.
КинДза• 21 апреля 2024
Ответ дляТра Ля Ля
Це зробила вперше в майстра, трохи повідходили кутики, не хочу радити, бо не ідеально. Сходю в середу другий раз, якщо повториться, то буду міняти.
П.с. 500 також не готова платити