Леди_на_драндулете• 21 апреля 2024

Механика или автомат?

Первая машина
На новую машину денег нет
Посоветуйте пожалуйста, насколько трудно ездить на механике?
Результат:
вже голосів: 74
56 (75.68%) Автомат
11 (14.86%) Механика
7 (9.46%) Нет машины
Я_з_Франека• 21 апреля 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Я своє авто 20-річне не можу і придумати, на що поміняти, хоча гроші є. Хто що думає в сусідній полосі, мені байдуже - статус-фігатус. Але я на цій машині взагалі нічого не боюся, везе хоч по бездоріжжю тягнути пузотьорку, яка дощика злякалась, хоч по трасі 130-150 (в дозволеному місці).

Взяла катнути тойоту у друга, равчік новий з салону. Мені не те.
Тому свою вилизую і доглядаю.
Ввм би таку 10-річку по догляду і стану купити, як у мене 20 )))
ну вот я о том же, а тут все в темах пишут это 100% хлам. Но ездят люди и нормально, довольны. Мне на статус вообще все равно, я хочу недорогую, чтобы освоиться, ну и ездить уже надо

Ms. Любмая жена• 21 апреля 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
Тому що самі їздять, вбивають машини, і скидають, поки зовсім не розвалилася.
По собі міряють.
Але таку машину або у друзів беруть, або з салону викохують.
На авторіа я б точно 20-річку не ризикнула брати. Ну або чітко заклала б додатково півсуми на ремонт одразу. І тільки через знайомого автомеханіка, який її всю передивитися і список проблем окреслить.
Булькаю• 21 апреля 2024
Купила первую на механике (права на механике получала) 2 года промучилась, боялась этих откатов, глохла, слушала недовольные гудки сзади, продала, купила автомат, езжу -горя не знаю. Берите автомат, для города это то что нужно!
Оченьценная• 21 апреля 2024
Я честно пишу, механика для меня - лишние нервы! Училась на АКПП, мне нигде не нужно стартовать, мега-супер управлять, мне надо ехать, безопасно и комфортно
Отчебучкина• 22 апреля 2024
Ответ дляЯ_з_Франека
это я понимаю. Ну вот все равно тогда выбор либо брать что есть сейчас, надо ездить. Либо еще ждать, или кредит. Бюджет маленький 5000 могу выделить
За 5 т. навіть механіку нормальну не купити, нажаль
Fanduro• 03 мая 2024
Звичайно автомат краще. Ну і звісно ж своя машина будь-яка це вже круто. Я не уявляю як це постійно їздити на таксі. Це ж незручно так. Я взагалі великий фанат автомобілів, нещодавно знайшов замітку про круті машини https://auto-svit.in.ua/kruti-mashyny/ так я надовго залип і кайфував з цього. Тому, звісно ж, я за те, щоб купувати своє авто і бажано таке, в якому і красиво, і комфортно.