Pavel575• 21 апреля 2024

США выделили 60 млрд.

Мы должны не забывать что Америка это капиталистическая страна. В этих странах деньги на первом месте. Так просто они деньги не дают. И уж если и дают, то взамен берут и требуют больше. Как сказал он конгресмен ’Мы должны ослабить и победить россию руками Украинцев’.
Bransoletka• 21 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
Ні, напала на нас раша, вбиває нас раша, але те що правління моєї країни все життя крало, розпродувало все і продовжує це робити під час війни, то в мене немає впевненості в кордонах 91 року. Це я мала на увазі, коли писала про час розставить на свої місця. А вам аби чіплятися до слів і срач розводити.
Бо в даний момент влада Зе тримається виключно за рахунок війни і військового стану

Falcon82• 21 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Який буде продовжено уже в травні....і до безкінечності
Bransoletka• 21 апреля 2024
Ответ дляElmyska
Ржу с тех кто радуется, люди не понимают что конца края этому нет. Это так же с донатами, сегодня задонатили на бусик, завтра мужа упаковали в него.
Отож. З 18 травня поліція має право виписувати повістки. Спочатку їм пригрозили, що нібито відправлять на фронт. І тепер вони будуть дуже гарно виконувати роботу по відлову чоловіків, аби тільки самих не відправили на фронт. Кнут і пряник
Bransoletka• 21 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
До безкінечності ні. Але ще довгі роки...Або як мінімум до Трампа( зміна політичного керівництва в США)
Falcon82• 21 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Та там Трамп під великим питанням...
Bransoletka• 21 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Та там Трамп під великим питанням...
Чому?
Falcon82• 21 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Чому?
Він втрачає підтримку. Дуже багатьом він поперек горла став.
Bransoletka• 21 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Якщо буде Байден, то війна буде тривати....
Цікаво, чи змусить США вибори провести у нас
Falcon82• 21 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Травень має бути насиченим на події. Доживемо - побачимо

Bransoletka• 21 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Чому саме травень? Не робіть інтригу))))і які події
Irina-5d24• 21 апреля 2024
Ответ дляvikohka
отчeго жe годами? можeт, столeтиями?
Удалено администрацией...
Seehund• 21 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Я нікого жодного разу не відправляла. А такі як ви гарно зади свої попристроювали за спинами хлопців, що третій рік воюють. Волаєте про нададагаваріваться і прочую хню. Так боїтесь за свою бубочку, що ладні жертвувати життями мільйонів людей?
Удалено администрацией...
vihola• 21 апреля 2024
Ответ длясами знаете кто
и погибнет еще больше украинцев.
Українці самі по собі не гинуть, українців вбиває русня, яка прилізла на чужу землю.
Flower Girl23• 21 апреля 2024
Ответ дляStar39
Вот он говорит: ’Украинцы теперь защищают страны НАТО’. А украинцев кто-то спрашивал, хотят ли они страны НАТО защищать?
Если я правильно понимаю, украинцытеперь будут должны отрабатывать кредиты - защищать страны НАТО пожизненно... Даже если активные боевые действия переместятся на территорию другой страны...(((
Falcon82• 21 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Та навіть закон про посилену мобілізацію почне діяти. Продовження військового стану. Спливають 5 років Зеленського...
Ну і на фронті теж, якраз нова зброя має надійти.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Удалено администрацией...
forumchanka• 21 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
ваши медведчуковские методички уже устарели
Flower Girl23• 21 апреля 2024
Ответ дляNatal_ka91
Ну слів немає. Для кого то хороше рішення?
Цинізм просто зашкалює
Ну так он прямым текстом сказал, всё как есть...(((
МАМА НИКИТКИ-2• 21 апреля 2024
Ответ дляZaviriuha
Не судіть всіх по собі.
Мій члолвік 24.02 пішов добровольцем.

Flower Girl23• 21 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
100%!!!((
Zaviriuha• 21 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Мій члолвік 24.02 пішов добровольцем.
Молодець ваш чоловік, але ніяк не ви.
МАМА НИКИТКИ-2• 21 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Хто не хоче, той ухилянт
Хто не хоче, той сидить мовчки. А не підспівує, як особисто ви, кацапам про стамбульський мир
Bransoletka• 21 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Удалено администрацией...
То я ж не маю звички воювати чужими руками і життями, сидячи за тисячі кілометрів від дому, і вивезши найдорогоцінніших в безпеку.
А от ви вже не в першій темі слідуєте цим наративам
Flower Girl23• 21 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Что-то мне кажется, что гораздо дольше...((( Что там Ермак вещал?((
МАМА НИКИТКИ-2• 21 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Вам досі методички не змінили? Виграш Трампа нічо вже не змінить для кацапів. Бо Трамп проти Китаю, а в кацапів немає вибору, Китай в них назавжди панувати буде. А тепер ще й Іран, проти якого, до речі той же Трамп. Це Байдем більше арабами опікується. В Трампа євреї на 1 місці.
forumchanka• 21 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
вы думаете путька на убой и баб русских отправит в чужую страну?с кем воевать бесконечно?вы видите хоть одного добровольца возле русовоенкомата?там за деньги морозятся.люди жить хотят.одно дело свой дом защищать и совсем другое-брать посадку в чужой стране под натовским оружием.
Bransoletka• 21 апреля 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А додому ж то не хочеться повертатися....Війна б закінчилася, і Америка б попросила усіх мам з Нікітками додому
МАМА НИКИТКИ-2• 21 апреля 2024
Ответ дляFalcon82
Та там Трамп під великим питанням...
О, тут я з вами на 100% погоджусь.
Flower Girl23• 21 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Чому?
Потому что, если бы он не был под вопросом, вчерашнего голосования не было бы...
МАМА НИКИТКИ-2• 21 апреля 2024
Ответ дляBransoletka
Боже, ну хочаб цю методичку вже не тягайте. Поки буде гостра фаза війни- виборів не буде.